Звездни компромати-143

  • 67 148
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Нови ваканционни снимки на Мария  -  1..  2..  3..  4..
Mnogo krasivo mqsto

На третата снимка ми прилича на плажен чадър, иначе шапката и на мен ми харесва Peace.

Хахах това ми беше първата асоциация  Mr. Green Не ми харесва шапката, въобще не ми прилича на шапка, а на плажен чадър  Laughing

# 706
  • русе
  • Мнения: 1 317
в предаването тази сутрин Гала правеше упражнения с гостенката си и като се наведе и се  видяха бикините сега тук вече са пуснали и снимките,колко са бързи само iNews.bg
  bouquet

# 707
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
в предаването тази сутрин Гала правеше упражнения с гостенката си и като се наведе и се  видяха бикините сега тук вече са пуснали и снимките,колко са бързи само iNews.bg
  bouquet
Скрит текст:

# 708
# 709
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Говори ни...туй е европейският шампион, който дари цялата си премия за гасенето на пожарите около Валенсия /ако не се лъжа/. Heart Eyes


Toва се оказа измислица, пусната от някакъв журналист в туитър. Никой не си дари премията, но от 300 000Е, които дадоха на всички, 140 000 отиват за данъци и взеха чисто 160000Е.
За сметка на това обаче, след като спечелиха световното Иниеста (който има собствена винарна) даде извънредна премия от 500Е на всеки работник в нея.  Peace

# 710
  • Мнения: 13 217
Аз също му симпатизирам на Влади Данаилов! Сърце не ми дава да го смятам за луд!

На мен ми е жал за него. Не е виновен, че е попаднал на такава майка....
Май наистина от майка му идва, поне така ми се стори като ги гледах в "На кафе". Жалко.

# 711
  • на кого му пука
  • Мнения: 923

Нови ваканционни снимки на Мария  -  1..  2..  3..  4..
Mnogo krasivo mqsto


Аз пък се сетих за края на един стар виц.
"...Не ме гледай че съм капелата и аз съм от селата."

# 712
  • Мнения: 39 637
А началото newsm78

# 713
  • Мнения: 1 813
И според мен Ванеса определено не е само гримирана. Ама нали е тя, а не някоя фолк певица, как да я обвиним в друго.

# 714
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нови ваканционни снимки на Мария  -  1..  2..  3..  4..

И за нея оставам с впечатлението че детенцето и  от помощен антураж от баби се отглежда и възпитава  Sunglasses Ако не се лъжа след като роди дъщеря си бързо , бързо се върна на 'сцена' да не изпусне кариерата си  Mr. Green
Инвитро е забременяла нали , някъде си спомням че го четох (тук май )

# 715
  • Мнения: 2 457
Никога няма да проумея, как е възможно красиви момичета да си обезобразяват така устните Sick.
Не е нужно устата да прилича на поничка за да е секси, как не го разбират не знам Tired Например моя мъж никак не харесва устните на Анджелина Джоли, съвсем сериозно, много пъти го е казвал. Peace

# 716
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Нямам думи за здравната им рубрика - там само ходжа май не са канили...
аа, канили са и това. и на мен нещо взе да ми втръсва от галчето, писнА ми от фолк певачки, всеки път като пусна предаването, все някакви дежавута имам...

# 717
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Никога няма да проумея, как е възможно красиви момичета да си обезобразяват така устните Sick.
Не е нужно устата да прилича на поничка за да е секси, как не го разбират не знам Tired Например моя мъж никак не харесва устните на Анджелина Джоли, съвсем сериозно, много пъти го е казвал. Peace
Все едно си е качила половият орган на лицето-асоциация само  Laughing

# 718
  • Мнения: 39 637
Инвитро е забременяла нали , някъде си спомням че го четох (тук май )

Да, инвитро е забременяла. Веднъж я питаха и тя отговори-ааа нещо такова.
Оттогава ми стана неприятна.
Деси Добрева, Йоана Буковска, Диана /ох избяга ми фамилията-актрисата с американеца/ и още един вагон жени забременяха по този начин и никой не го крие и не смята за срамно  newsm78

# 719
  • Мнения: 1 701
Нямам думи за здравната им рубрика - там само ходжа май не са канили...


Kаниха! Едиснтвената жена ходжа. Голямо прехласване и превземане беше тогава от Джуджи. Даже беше с продължение...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт