Звездни компромати-143

  • 67 139
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 310
Мислех, че близнаците на Крум и Мая са естествено заченати. newsm78
Няма значение кой, как и защо. Важното е да се раждат обичани и желани деца. Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 8 556
Tova pak za prav pat go 4uvam ,tq ima edno dete no nikoga ne sam 4uvala da govori za in vitro.Otdavna ne sam 4uvala ni6o za neq.D a ne se barka6 ne6o
Не го твърдя.http://www.blitz.bg/article/7232
Za Диана Дафова nikade ne pro4etox nali govori6 za pevicata omajena za angli4anin

# 737
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
Аз за всички известности, които имат близнаци, си мисля, че са ин витро. Grinning

Само аз ли имам Дежа Вю? Вижте защо Виктория не се усмихва  Знаете си за тирето Wink
Аз май не знам. Simple Smile Много тирета ми излизат без сайт. Simple Smile

# 738
  • До морето
  • Мнения: 7 144
Мислех, че близнаците на Крум и Мая са естествено заченати. newsm78
Няма значение кой, как и защо. Важното е да се раждат обичани и желани деца. Heart Eyes

Инвитро са!! Тя също беше гост на Гала (брей каква фенка съм й, ще излезе, че не пропускам предаване  Grinning), заедно с доктори специалисти и говореха за дългия път, по който се минава!!! Тя пък тогава произведе друг скандал, защото тогава призна, че са и имплантирали 5 ембриона (при максимално разрешени 2), щото искала да играе на сигурно  ooooh! Тогава докторите в студиото много се сконфузиха и я посъветваха да не казва никъде името на тоя лекар дето се е съгласил да направи такова нещо, щото може да му докара много неприятности!!!!

# 739
  • Мнения: 39 575
А кои бяха тия "светци"?
Като масово се връщат по 4-5 ембриона на пациентки над 35 години. Дори Мая Нешкова оня ден беше в Деня започва и сподели че преди 17 години са и върнали 5, но са се хванали 2.  
Гледам че и Трикси се включва в дискусията, нека и тя да каже.

# 740
# 741
  • До морето
  • Мнения: 7 144
Ами навремето е било различно, Мая Нешкова е забременяла преди 17 години! Сега казаха, че не се допускат повече от 2, в БГ не било точно определено, затова понякога имплантирали по 3, но това било пресметнат риск. От там нататък  всичко било много рисковано, даже се цитираха страни (мисля, че скандинавските, но говоря наизуст в момента), в които не се допуска имплантирането на повече от 1 ембрион!!!

Говоря абсолютно по спомени и от това, което съм чула по ТВ, не съм запозната с подробности, но хората наистина тогава обясниха какво и как  Peace

ето това намерих http://spisaniemd.bg/md/2007/02/novi-standarti-za-embrionalen-transfer-2

# 742
  • Мнения: 4 120
 Приятелката ми има бебе благодарение на д-р Стаменов, върнаха и 3 ембриона, остана едничко, да е живо и здраво. Понякога го наричаме "стъкленото бебе", имаше една серия в "Стъклен дом" , в която героиня, афектирана от постъпка на своя приятелка, родена ин витро каза нещо от типа " Всички деца, родени от стъкло са такива безчувствени и студени"/ не цитирам точно/ и после имаше вълна от засегнати, дори имаше и тема в този форум...та с приятелката ми решихме, че така реагират жените, които сами не приемат , че не са могли да родят по естествен начин,

# 743
  • Мнения: 39 575
Идеално лоша, късметлийка си че говориш само наизуст.
Ако те интересува повече, влез в проблемното и зачети произволна тема.

# 744
  • До морето
  • Мнения: 7 144
Идеално лоша, късметлийка си че говориш само наизуст.
Ако те интересува повече, влез в проблемното и зачети произволна тема.

Това наистина не разбирам защо го казваш, обсъждаме конкретна случка от конкретно телевизионно изказване - ти ми задаваш въпроси, аз ти отговарям по спомени!  Помислих, че и на теб ти е станало интересно и затова си играя да ти отговарям! За другите известни пак казвам, склонна съм да вярвам, че след като отричат, значи не са правили процедурата и пак всички изводи си ги правя на база ТВ и списания, както и и ти твоите, очевидно!
Ако нямаш какво да напишеш по темата с гостуването на Мая Савова, не пиши , ама да ми правиш такива патетични заключения, айде нема нужда!

# 745
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

Za Диана Дафова nikade ne pro4etox nali govori6 za pevicata omajena za angli4anin
За същата става дума,но явно съм се заблудила...а все си мислех,че и тя е забременяла така.Няма значение,жива и здрава да е жената.
А кои бяха тия "светци"?
Като масово се връщат по 4-5 ембриона на пациентки над 35 години. Дори Мая Нешкова оня ден беше в Деня започва и сподели че преди 17 години са и върнали 5, но са се хванали 2.  
Гледам че и Трикси се включва в дискусията, нека и тя да каже.
И това е вярно.Масова практика е да се връщат повече от 3.
Истината е,че жена,която не е минала по този път не може да си представи за какво иде реч,а в повече случаи хората лесно дават определения.

# 746
  • v. turnovo
  • Мнения: 988
На Мая и Крум Савови бебетата са от д-р Стаменов. И не е изключение връщането на повече от 3 ембриона.... Макар закона да казва друго,но все пак да не разводняваме темата

# 747
# 748
  • Мнения: 945

Тези бебета не са на Н.Сюлейман(жената на долната снимка), а на някаква индийка Peace

# 749
  • Мнения: 36
Нова темичка няма ли да пускаме Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт