Харесва ли ви,когато мъжете ви заглеждат?

  • 36 372
  • 377
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 419
Аз загледах една дама преди няколко дни в един бар. Беше млада, атрактивна и елегантна брюнетка, а аз можех да си позволя кратък флирт, тъй като не бях под зоркия поглед на орлицата ми тази вечер.
Загледах се и и хареса. Намерих си повод за разговор.
Така и се случи обаче, че дамата, при все, че беше употребила хубав парфюм, но мишниците й воняха ужасно. Смрад нещо средно между социалистическа яхния, пържена цаца, ферментирали домати и силен лъх на разгонен козел.  Sick Sick Sick Sick Sick Запазих самообладание и усмивката на лицето си, но не задълго, защото заради очевидно чувствителният ми нос започна да ми се повдига. Жената остана без да е почерпена с коктейл, а аз под претекст, че ще се върна след малко се забих в противоположния ъгъл на заведението. Така че хубаво е жените да се погрижат освен заглеждането да е приятно, също така й помирисването да е такова.

ХИ хи хи Joy Представи си как смърди на друго място, ако не се е подмила сутринта hahaha За мъжете ще е смъртоносно.  Първо ще я зяглеждат, а после след като я доближат, ще избягат също като теб, и ще ходят да повръщат.

# 331
  • Мнения: 18 703
.... друг да е искал да ме изпрати, трети нещо друго, но много зависи как е поднесено всичко това.

Сетих се за този виц:

- Госпожице, мога ли да Ви изпратя?
- Само с поглед, господине. Само с поглед.
  Mr. Green

# 332
  • Мнения: 137
Какво се правите? На всички ви харесва когато ви отправят подканящи мазни погледи. Направо се разтапяте.

# 333
  • Мнения: 2 658
Какво се правите? На всички ви харесва когато ви отправят подканящи мазни погледи. Направо се разтапяте.

Прозвуча ми като "мазни пържоли". Сори, Минчев! Знам те, че не слагаш никакво месо в устата.

# 334
  • Sofia
  • Мнения: 7 046
Не схванахте ли простата  разлика?  Laughing
Харесва ни, когато ни зяпат готини мъже,
когато ни заглеждат грозници, старци, строит. работници и подобни - е противно.

# 335
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Защото готините мъже заглеждат готино Mr. Green
И естествено, че е приятно. Аз имам един хубав колега, когото хващам по десетина пъти на ден да ми отправя мечтателни погледи. Е, как да не ми стане хубаво Flutter

# 336
  • София
  • Мнения: 11 532
Защото готините мъже заглеждат готино Mr. Green
И естествено, че е приятно. Аз имам един хубав колега, когото хващам по десетина пъти на ден да ми отправя мечтателни погледи. Е, как да не ми стане хубаво Flutter
Дефинарайте моля ви, какво значи "заглеждат готино"?

# 337
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Дискретно, ненатрапчиво, с точната доза флирт и възхищение. Давайки избор на жената дали да ги отрази или да подмине.

# 338
  • Мнения: 61
Дискретно, ненатрапчиво, с точната доза флирт и възхищение. Давайки избор на жената дали да ги отрази или да подмине.


newsm10 много, много точно казано. И на мен така ми харесва  Wink

# 339
  • Мнения: 2 658
Веднъж ме загледа един, точно по този начин - с възхищение. Дори ме заговори. Учуди се, че стъпвам елегантно и с лекота на висок ток при моята височина. Казах му, че обувките са много удобни. Попита ме откъде може да си купи същите.

Последна редакция: вт, 13 яну 2015, 14:07 от cordelia

# 340
  • София
  • Мнения: 11 532
Попита ме откъде може да си купи същите.

 #Crazy #Crazy #Crazy

# 341
  • Мнения: 419
Защото готините мъже заглеждат готино Mr. Green
И естествено, че е приятно. Аз имам един хубав колега, когото хващам по десетина пъти на ден да ми отправя мечтателни погледи. Е, как да не ми стане хубаво Flutter

Ти, на колко години си?

# 342
  • София
  • Мнения: 655
До днес не си бях задавала този въпрос... върнах се назад във времето и спомените... съпоставих и "сегашния ми акъл"  Laughing и без "да се правя" признавам, че не ми е приятно да ме заглеждат, но сега... когато бях тинейджърка това беше целта ми - съучениците и приятелите ми да не свалят поглед от мен, когато бях все още "търсеща" мъжа определено заглеждането ми вдигаше самочувствието, но сега когато съм напълно удовлетворена от живота и човека до мен, определено не ми е приятно другите мъже да ме заглеждат...

# 343
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Защото готините мъже заглеждат готино Mr. Green
И естествено, че е приятно. Аз имам един хубав колега, когото хващам по десетина пъти на ден да ми отправя мечтателни погледи. Е, как да не ми стане хубаво Flutter
Ти, на колко години си?
На точно толкова, че да се намира все още кой да ме заглежда.

# 344
  • Мнения: 2 099
Определено ми допада Минчев!Има хляб в този човек.Особенно откак разбрах и ,че не пие съвсем вдигна летвата. А случвало ли ви се е в бар да искат да ви почерпят и на въпрос какво пиете,като отговориш-водка чиста,да те погледнат с потрес и да се покрие кандидат-черпителя? На мен-ДА Mr. Green
Кво да направя,че не обичам ликьори,коктейли и прочие смески?Пия си водка в много краен случай уиски.

Общи условия

Активация на акаунт