Харесва ли ви,когато мъжете ви заглеждат?

  • 36 370
  • 377
  •   2
Отговори
# 345
  • Sofia
  • Мнения: 7 046
На мен ми се е случвало като ме попитат какво ти се пие да отговоря 'студено прясно мляко" и също да ме гледат с потрес.  Laughing

# 346
  • София
  • Мнения: 11 532
На мен ми се е случвало като ме попитат какво ти се пие да отговоря 'студено прясно мляко" и също да ме гледат с потрес.  Laughing
Първо аз не бих се хвалил наляво-надясно с това.
Особено, ако си го казала в бар. В нощен бар. В такъв, дето се очаква и е напълно възможно някой да те попита ще пиеш ли нещо. Апропо, това обикновено е комплимент.
На следващо място, акосмяташ, че така си шашнала до ента степен кавалера ти – дълбоко се лъжеш, и ние, подобно на вас, успяваме да се сдържим, когато някоя се е изложила максимално.
На трето място – ами...... просто ни кажи, че не си го казала в бар?! (и ще забравим за теб и нелепите ти опити за остроумие)

# 347
  • Мнения: 2 658
На мен ми се е случвало като ме попитат какво ти се пие да отговоря 'студено прясно мляко" и също да ме гледат с потрес.  Laughing

Не се ли разстройваш?

# 348
  • Мнения: 927
На мен ми се е случвало като ме попитат какво ти се пие да отговоря 'студено прясно мляко" и също да ме гледат с потрес.  Laughing

Не се ли разстройваш?
Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

Това е заявка за здрав стомах, оттам за здраве като цяло, оттам пък по теорията за здравите гени и привличането и дъра бъра прави заявка, че е годна да бъде майка на децата на питащия. И ей ти на заварка. Party Party Party

# 349
  • Sofia
  • Мнения: 7 046
ronaldd , това е чудесен тест за пресяване на тесногръди тъпаци.  Laughing

# 350
  • София
  • Мнения: 11 532
ronaldd , това е чудесен тест за пресяване на тесногръди тъпаци.  Laughing

Разбира се, това може да го прецениш по тяхната реакция. За мен е чудесен индикатор за самата теб, и бих бил благодарен, ако повечето действат така "адекватно".

# 351
  • Мнения: 137
Я стига сте се карали. Разберете се на лични кога сте свободни и отидете да мачкате чаршафите в някой хотел. Караницата ражда страстта в секса, а и прясното студено мляко можете да го вкарате в употреба. Макар роналд да може да предложи към края топло такова. Grinning

# 352
  • София
  • Мнения: 11 532
Минчев, разкажи за последното ти завоевание, недей си трай?

# 353
  • Мнения: 137
Влюбен съм в идеалът ми за жена, която от няколко години е сериозно разочарована от мъжете около нея. Сега й доказвам, че тя е единствената на света. Има комплекс от малките си гърди, което на дирниколюбител като мен, въобще не прави впечатление. Не мога да я накарам да повярва, че женствеността на една жена не е във формите на тялото, но на нейните години акълът е друг.

За това мъже и полумъже, смело заглеждайте жените по улиците, за да имат по-голямо самочувствие. Не се страхувайте да ги пощипвате дискретно в метрото по дупетата, това само ще ги зареди с ентусиазъм на работното им място.

# 354
  • Мнения: 927
.....Не се страхувайте да ги пощипвате дискретно в метрото по дупетата, това само ще ги зареди с ентусиазъм на работното им място.
Знайш ква чанта ще изяде в главата пощипващия опитвайки се да ме зареди с ентусиазъм. Няма да разбере отде му е дошло, още повече, че чантата ми е бая тежичка.

# 355
  • Мнения: 6 624
Ако носиш и чадър в нея, наред с всички останали неща, добре ще му дойде Laughing

# 356
  • София
  • Мнения: 39 063
Ако ме щипне някой, щипя и аз по ръката, а имам доста дълги нокти.

По темата - тия дни пак се чудя къде е границата между кифленско-претрупаното и абсолютно измитото.
Започнах да се гримирам сутрин и ми е кеф.

# 357
  • Мнения: 408


За това мъже и полумъже, смело заглеждайте жените по улиците, за да имат по-голямо самочувствие. Не се страхувайте да ги пощипвате дискретно в метрото по дупетата, това само ще ги зареди с ентусиазъм на работното им място.

Еееее, само в метрото ли? Ами тези, които не ползват метро? Тях кой ще ги пощипва? Дори и полумъже не остави за любителките на трамваи и автобуси.

# 358
  • Sofia
  • Мнения: 7 046
Благодаря Минчев, но аз харесвам уверени мъже с широк мироглед, чувство за хумор и без задръжки.  Sunglasses

# 359
  • Мнения: 137
Благодаря Минчев, но аз харесвам уверени мъже с широк мироглед, чувство за хумор и без задръжки.  Sunglasses



Е да де, аз задръжки нямам, щом щипя жените по улицата. Заглеждането е за страхливци. Око да види, ръка да пипне.


За това мъже и полумъже, смело заглеждайте жените по улиците, за да имат по-голямо самочувствие. Не се страхувайте да ги пощипвате дискретно в метрото по дупетата, това само ще ги зареди с ентусиазъм на работното им място.

Еееее, само в метрото ли? Ами тези, които не ползват метро? Тях кой ще ги пощипва? Дори и полумъже не остави за любителките на трамваи и автобуси.

За това вече ще се возиш в метрото. Ако усетиш забарване по задните си части, означава, че и аз като теб се возя в същата мотриса. Това го правя преди работа. След работа съм уморен и само галя, без да щипя.

Общи условия

Активация на акаунт