Откраднат живот - ТЕМА 39 Критична точка... Доверие

  • 44 637
  • 736
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801

Откраднат живот
"Когато си изгубил вяра в себе си,
единственият начин да продължиш е като
се довериш на някой друг.
Някой, който може да те излекува от
слабостта, че отказваш да се бориш.
Има какво да научим от децата. Толкова
крехки и безсилни, но готови да се
оставят в ръцете ти, за да ги понесеш
през живота. Доверие, което не изисква
нищо друго, освен любов...
Доверие, което не допуска никакво
съмнение в теб.
Доверие, което не се крие зад хиляди
маски от страх, че ще бъде наранено.
Доверие, което сме изгубили. Да си го
върнем... е въпрос на оцеляване."


Новият сезон се излъчва от вторник до петък от 20:00 ч.
„Критична точка е медицински термин – минутите, в които лекарите се борят за човешкия живот. В новия сезон зрителите ще проследят не само екстремни ситуации в лекарската професия, но и критични моменти в любовта и личния живот на героите“, Евтим Милошев.

 
Актьорски състав:
 
Скрит текст:

 
Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
Дария Симеонова - Наталия Павлова (ПР на болницата)
Емил Марков - доц. Петър Захариев
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова
Моньо Монев – доц. Стефан Мазов
Десислава Бакърджиева - д-р Лора Хинова
Велислав Павлов - д-р Марио Ковачев
Димитър Захариев - д-р Тони Ковачев
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева
Милена Живкова-Гераскова - д-р Романова
Ернестина Шинова - д-р София Стаменова.
Никола Мутафов - д-р Пенев
Александър Димов - д-р Владов
Даниел Рашев - д-р Врабчев, анестезиолог
Наум Шопов-д-р Борис Тасев
Диана Димитрова - д-р Зорница Огнянова, уролог

Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
Ангелина Славова - м.с. Ненева

Мария Каварджикова - Евгения Генадиева

Васил Бинев – Иво Фотев - собственик на "Св.Кирил"
Ирина Митева – Ина Фотева, съпруга на Иво Фотев, финансов директор на "Св.Кирил"

Александър Алексиев - д-р Александър Василев    
Радина Думанян - д-р Биляна Захариева
Пламена Гетова - проф. Гочева, майка на доц. Мазов

Юлиан Вергов - доц. Виктор Банков
Луиза Григорова - д-р Вяра Добрева

Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев  
Васил Банов - проф. Камбуров
Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева



Видео с гафове: https://www.facebook.com/otkradnat.jivot/videos/840920502761203/

ТЕМА 1  ТЕМА 2  ТЕМА 3  ТЕМА 4  ТЕМА 5  ТЕМА 6    ТЕМА 7  TEMA 8   ТЕМА 9  ТЕМА 10 ТЕМА 11  ТЕМА 12   ТЕМА 13
  ТЕМА 14 ТЕМА 15 ТЕМА 16 ТЕМА 17   ТЕМА 18 ТЕМА 19 ТЕМА 20 ТЕМА 21 ТЕМА 22 ТЕМА 23 Тема 24 ТЕМА 25 ТЕМА 26 ТЕМА 27 Тема 28  ТЕМА 29  ТЕМА 30  ТЕМА 31  ТЕМА 32   ТЕМА 33   ТЕМА 34  ТЕМА 35  ТЕМА 36   ТЕМА 37   ТЕМА 38

Любими герои
д-р Катя Кръстева
д-р Калин Генадиев


Късчета поезия от Donna Paulsen
Скрит текст:
Батко:
Той стои зад нея в тъмнината
тъжен, огорчен, студен.
На лицето - мрак, но във душата
копнеж за нежност топла -
                          като летен ден.

Обича ли я, вече знае.
С усмивка грубостта пропука тя.
За чувствата си свои Марио нехае,
кога ще бъде той щастлив, аз чудя се,         
                           кога?


.........

В събота се мръкна,
а в нощта Момчето
с поглед си отмъкна
на Момичето сърцето.

Търси го във бара тя,
за да споделят такси.
Май ще остане си сама,
защото него няма го, уви!

# 1
  • Мнения: 3 818
Мириел, благодаря за темата и извинявай, че ти създаваме толкова работа Grinning Hug

Този монолог на Калин беше много красив, много мъдър Heart

# 2
  • София
  • Мнения: 22 948
Благодаря и аз. Скучноват ми беше епизода.

# 3
  • Мнения: 6 833
Мириел, благодаря за темата!

Прехвърлям си мнението от предната:

Извинявай, не съм те разбрала правилно.
Според мен Кръстева ще се намеси там със сигурност, предполагам, че ако не успеят да я склонят доброволно да даде бебето, ще намерят начин да я изнудят с нещо. Може би Кръстева ще научи нещо интересно около диспансера, където е била и ще я заплашат да я изпратят пак там. Каквото и да е, доста мъки ни чакат. Като се има предвид, че и здравословен проблем ще има с бремеността, цяло ходещо бедствие си е тази Ваня.

# 4
  • Мнения: 5 998
За момента нямам коментар, благодаря за темата.

# 5
  • Мнения: X
Мириел, благодаря ти за темата!

Зачетох се в монолога на Калин и си мисля, че като нищо точно детето му ще успее да го вдигне на крака - и буквално, и преносно. Може да е инцидент с нея (дано не!), а може просто да е желанието да е пълноценен баща за дъщеря си. Би било много красиво, ако стане така.

# 6
  • Мнения: 2 123
Мириел, благодаря за темата!

Прехвърлям си мнението от предната:

Извинявай, не съм те разбрала правилно.
Според мен Кръстева ще се намеси там със сигурност, предполагам, че ако не успеят да я склонят доброволно да даде бебето, ще намерят начин да я изнудят с нещо. Може би Кръстева ще научи нещо интересно около диспансера, където е била и ще я заплашат да я изпратят пак там. Каквото и да е, доста мъки ни чакат. Като се има предвид, че и здравословен проблем ще има с бремеността, цяло ходещо бедствие си е тази Ваня.


Че ги чакат мъки е ясно, но и нас ще мъчат. След историята Зори - Марио, тази на Мазови ми е втора в моята класация. Все ми се струва, че и мама Гочева ще се развихри. Ще гледам с интерес.

# 7
  • Мнения: 2 123
Мириел, благодаря ти за темата!

Зачетох се в монолога на Калин и си мисля, че като нищо точно детето му ще успее да го вдигне на крака - и буквално, и преносно. Може да е инцидент с нея (дано не!), а може просто да е желанието да е пълноценен баща за дъщеря си. Би било много красиво, ако стане така.

....И граничещо с фантастиката, но ще проходи най накрая.

# 8
  • София
  • Мнения: 27 181
Благодаря на Мириел за темата.  bowuu bouquet
Да прехвърля тук отговора.

Да, Ензим липсва. Повери ми темата и изчезна. А толкова я забавлявах, докато със зъби и нокти защитавах Калин Simple Smile

За съжаление 90% от старите потребители, които пишеха за сериала ги няма вече.
Ето спомен от доброто старо време --> http://www.bg-mamma.com/?topic=906651 Simple Smile
 
Май само аз, ти, Ели, принцесата и неколцина други останаха (да ме извинява някой ако съм го пропуснал, не е умишлено), това според мен показва, че рейтинга на сериала е спаднал драстично. Сега се пише много повече отколкото преди, но тогава пишеха много, много повече потребители като уникална бройка. Особено осезаема е липсата на Ензим, Бона, Криста, Тарталета, Ивекс и пр. Но на мен сериалчето си ми харесва що годе, щом следя. Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 22 948
И аз съм от началото, но не пиша толкова много. Общо взето не виждам смисъл, когато някой е казал, това което и аз мисля да го повтарям с различни думи.

# 10
  • Мнения: 2 123
Аз пък този сезон следя редовно и причината е една - Диана Димитрова и Велислав Павлов. От първа серия на този сезон, сякаш гледам друг сериал. Не се дразня от недомислиците на сценаристите, Биби и Алеск и много други каши, които се забъркваха. Нормално е едни потребители да напускат и други да се включват.

# 11
  • Мнения: 5 846
Аз пък този сезон следя редовно и причината е една - Диана Димитрова и Велислав Павлов. От първа серия на този сезон, сякаш гледам друг сериал. Не се дразня от недомислиците на сценаристите, Биби и Алеск и много други каши, които се забъркваха. Нормално е едни потребители да напускат и други да се включват.
разбира се, че е нормално. Може и да е имало уникални, и сега да липсват на някого, но, когато аз след време се върна тук, и видя че феъри, или някой друг от вас, които чета с удоволствие,  ги няма, ще ми липсват, но никога няма да кажа, ето форумът вече не същият, защото го няма еди кой си. Защото ще се е появил някой друг тук, когото  да харесвам отново, и да чета с удоволствие.

# 12
  • Мнения: 9 619
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Диалога между Зорница и Марио беше безценен Joy, никога не съм си мислела, че разговор за хламидии ще е толкова забавен.Тя беше като котката, която си играеше с мишката преди да я изяде, с каква сериозност и хладнокръвие го разпитваше и се правеше на загрижена за здравето му, за да го накара да си признае, че нищо не е имал с момичето Joy
З: Не е редно да ти го казвам, но понеже си ми симпатичен - Пламена има хламидия трахоматис.
М: Не ме занимавай с глупости.
З: Уролог съм, хламидия трахоматис не е глупост.
М: Искаш да ме лекуваш ли, кво?
З:  А ти ще се оставиш ли в моите ръце?
М: Нямам хламидии спокойно.
З:  От къде си сигурен?
М: Просто знам!
З:  Предават се толкова лесно каквито и предпазни средства да си ползвал.
М: Зорница, айде да млъкнеш.
З: Загрижена съм.
М: Нямам хламидии, 100% съм сигурен. Ок, не съм спал с нея! Много смешно.
З:  Да много е смешно как си вкара автогол.Добре, момичето няма хламидии, но и да имаше, ти си останал извън рисковата група.
М: Странно.
З: Кое?
М: Ти повече се притесняваш от мен дали съм в рисковата група или не.
З: Ти май се правиш на такъв какъвто не си.
М:  Може би и двамата се правим на такива каквито не сме.

Последна редакция: ср, 28 мар 2018, 00:07 от maichetoo0o

# 13
  • Мнения: X
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Диалога между Зорница и Марио беше безценен Joy, никога не съм си мислела, че разговор за хламидии ще е толкова забавен.Тя беше като котката, която си играеше с мишката преди да я изяде, с каква сериозност и хладнокръвие го разпитваше и се правеше на загрижена за здравето му, за да го накара да си признае, че нищо не е имал с момичето Joy
З: Не е редно да ти го казвам, но понеже си ми симпатичен - Пламена има хламидия трахоматис.
М: Не ме занимавай с глупости.
З: Уролог съм, хламидия трахоматис не е глупост.
М: Искаш да ме лекуваш ли, кво?
З:  А ти ще се оставиш ли в моите ръце?
М: Нямам хламидии спокойно.
З:  От къде си сигурен?
М: Просто знам!
З:  Предават се толкова лесно каквито и предпазни средства да си ползвал.
М: Зорница, айде да млъкнеш.
З: Загрижена съм.
М: Нямам хламидии, 100% съм сигурен. Ок, не съм спал с нея!
З:  Да много е смешно как си вкара автогол.Добре, момичето няма хламидии, но и да имаше, ти си останал извън рисковата група.
М: Странно.
З: Кое?
М: Ти повече се притесняваш от мен дали съм в рисковата група или не.
З: Ти май се правиш на такъв какъвто не си.
М:  Може би и двамата се правим на такива каквито не сме.

Романтика ли бе, да я опишеш Simple Smile
И забележи, тя беше наясно, че той не е спал с момичето и даже, че той самият я е отрязал.
И въпреки това реши да си поиграе с него и да измъкне признанието

# 14
  • София
  • Мнения: 14 687
Надявам се Кръстева да се обади на Гочева и да я разпердушинят Ванчето. Че тия двамата Мазови са като коне с капаци.
Браво на Димо, изключителна роля направи тази вечер.
Сега, честно и аз ви бяха зарязала лятото. Темите се въртяха с бясна скорост с летни лиготийки и ми бръмваше главата.

Общи условия

Активация на акаунт