,,Откраднат живот" - сезон 3, тема 16

  • 82 866
  • 773
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
                              

Цитат
„Откраднат живот“ е създаден по всички правила на жанра. Поредицата проследява драматичните обрати в съдбите на главните герои, случващи се на фона на динамичното ежедневие в голяма градска болница. Историите на героите се преплитат с наситените с напрежение случаи от лекарската практика. Изненадващи обрати и интересни сюжетни линии, изпълнени с любов, предателство, приятелство и трудни рискови решения са основните двигатели на интригата


Д-р Вяра Добрева и д-р Борис Тасев ще прекрачат прага на МБАЛ „Св. Кирил“ като съперници.

Ново начало за зрителите и за най-успешния медицински сериал у нас "Откраднат живот: Възмездието" ще поставят героите на Луиза Григорова и Наум Шопов.  
След като двама любими лекари се отправиха на дълго пътешествие, д-р Вяра Добрева и д-р Борис Тасев ще направят първа стъпка към заветната си цел –  да получат място в операционната на МБАЛ "Св. Кирил". Младите хирурзи ще трябва да се състезават не само един с друг, но и със самите себе си в използването на знания, умения и бързи реакции в тежки медицински казуси. Искрите между двамата ще останат на заден план в надпреварата, която трябва да докаже на проф. Генадиев и цялото отделение кой е по-добър лекар.

Актьорски състав:

Скрит текст:
Наум Шопов-д-р Борис Тасев    Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
                                     
                
Луиза Григорова - д-р ВяраДобрева            Мария Каварджикова - Евгения Генадиева  
                                    
Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев                Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
                                    
Емил Марков - доц. Петър Захариев                     Васил Банов - проф. Камбуров
                                     
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева                      Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
                                    
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова (специализант АГ)             Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)

Тема 1     Тема 2     Тема 3     Тема 4   ТЕМА 5    ТЕМА 6    ТЕМА 7   TEMA 8   ТЕМА 9      Тема10     ТЕМА 11  Тема 12   Тема 13
  ТЕМА 14

Тема 15
            

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 18:09 от tanya_79

# 1
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Последните серии не успях да ги гледам и от темата се информирам за сюжета. В тази връзка благодаря за новата тема 💐💐💐
Влезе ли в сериала синът на Рачков вече?

# 2
  • София
  • Мнения: 22 923
Последните серии не успях да ги гледам и от темата се информирам за сюжета. В тази връзка благодаря за новата тема 💐💐💐
Влизе ли в сериала синът на Рачков вече?

Още не, поне аз не съм го забелязала.  Mr. Green

Благодаря за темата и аз. bouquet

# 3
  • Мнения: 6 833
Благодаря за новата тема  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 19 221
И Генадиев си е виновен, че не й даде развод по взаимно съгласие, без да си вадят кирливите ризи.
Той пък си мисли, че е Господ и може да командва всички.
Малко офтопик : Вчера гледам за Н-ти път Шрек-2 и...чувам познат басов глас да дублира Котарака.

# 5
  • Мнения: 6 159
 smile3525 Благодаря  за темата !

# 6
  • София
  • Мнения: 2 801
Благодаря и аз за новата тема!  bouquet

Не видях да сте коментирали по-големия син Алексиев. Харесва ли ви играта му?  newsm78

# 7
  • Мнения: 6 299
Благодаря за темата bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 8 103
Не видях да сте коментирали по-големия син Алексиев. Харесва ли ви играта му?  newsm78

Той се появи за малко. Но явно повече прилича на майка си, защото пък другия син е копие на баща си.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 613
Включвам се в новата тема.
И за да не е спам, според вас това финалният сезон ли ще е? Аз мисля, че сериалът натрупа доста негативизъм и нищо чудно да го приключат.

# 10
  • Мнения: 2 742
Включвам се в новата тема.
И за да не е спам, според вас това финалният сезон ли ще е? Аз мисля, че сериалът натрупа доста негативизъм и нищо чудно да го приключат.
Аз лично ще се радвам да е последният и да не го разтеглят излишно.

Благодаря и аз за темат!

# 11
  • Мнения: 2 753
Благодаря за новата тема!  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 19 221
Не видях да сте коментирали по-големия син Алексиев. Харесва ли ви играта му?  newsm78
Той се появи за малко. Но явно повече прилича на майка си, защото пък другия син е копие на баща си.
Обаче си бръчка челото точно като тате.

# 13
  • София
  • Мнения: 22 923
Милошев разказваше, че ще започват да снимат нов сериал, който май ще се казва Дяволското гърло, съответно ще се снима в Родопите и доколкото разбрах, ще е криминален сериал.  ( Малко по спомен разказвам, дано не ви заблуждавам с нещо.  Mr. Green) , но дали ще продължават с ОЖ нямам представа.

# 14
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 063
Какви синове сега пък? пак ли набутване на роднини се е оформило  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт