,,Откраднат живот" - сезон 3, тема 16

  • 82 891
  • 773
  •   1
Отговори
# 765
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Стоян Алексиев го харесвам. Гледала съм го във "Вчера" , "За къде пътувате" , "Време разделно" . Сигурно и в други, сега не се сещам кои.

# 766
  • Мнения: 1 408
Стоян да, но синовете му май не са наследили много от таланта му. Не знам, Цветан сигурно е добър театрален актьор. но с тази дикция аз поне нищо не му разбирам.

# 767
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
За Цветан Алексиев чух за първи път покрай участието му в този сериал. Като споменахте за Аскер - направих бегла справка и установих, че 2008 г. е взел такава за поддържаща мъжка роля в "Три сестри". Не знам дали ролята е била с много реплики, защото наистина му трябват субтитри. Laughing

Последна редакция: вт, 18 апр 2017, 16:22 от Скубиду

# 768
  • Мнения: 7 848
И аз като Скубиду, сега за първи път го виждам. А съм гледала Хъшове в Народния. Смятайте колко ме е "впечатлил", та да го забележа.

# 769
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Леле, ама и тоя ли му е син  ooooh!
,Не Wink
Синът на Алексиев е с предимство пред Вергов

Е, как не?! Нали за Богданов говорим, поне аз, де!

# 770
  • Мнения: 7 848
Ще ни заключат. Някой, който може нека пусне Нова тема, че аз не съм сигурна дали ще се справя.  Embarassed

# 771
  • Мнения: 4 864
Леле, ама и тоя ли му е син  ooooh!
,Не Wink
Синът на Алексиев е с предимство пред Вергов

Е, как не?! Нали за Богданов говорим, поне аз, де!
Тъй се, бизнесменът е син на Алексиев, също. Ама Вергов не му е Wink развалихме телефона малко Wink

# 772
  • София
  • Мнения: 22 967
И аз като Скубиду, сега за първи път го виждам. А съм гледала Хъшове в Народния. Смятайте колко ме е "впечатлил", та да го забележа.

Аз в " Хъшове " съм гледала Алексиев старши, играеше бащата на Бръчков.

# 773

Общи условия

Активация на акаунт