,,Откраднат живот" - сезон 3, тема 16

  • 82 889
  • 773
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 142
И аз се чудя за Галя - след като иска да се раздели с Петър наистина - да се премести в друга болница.

# 46
  • София
  • Мнения: 19 253
И аз се чудя за Галя - след като иска да се раздели с Петър наистина - да се премести в друга болница.
Още при казуса Сашо - Биби - Калин се разбра, че други болници няма  Joy

# 47
  • Мнения: 6 159
Галя ми е точно "хем сърби , хем боли" .
Като се правиш на самостоятелен  , си понасяш всички последствия от това . Сега е напънала  Наумчо  , за да си осигури детегледачка . Да вземе това  дете да го прати на село и мир .... Първо са фръцка , после го подхвърля  на  баща му , а накрая  Виолетка им го гледа - тъпня голяма .

# 48
# 49
  • Берлин
  • Мнения: 4 495
Аз пък съм учудена /почти не вярвам,че го пиша/,но Добрева ми хареса повече от очакваното. ММ коментира,че стои все с крива глава и може би има някакъв тик ли, недъг ли.
Марта и колежката й - /особено колежката/ са копи-пейст от някакъв филм от времето на социализЪмЪ - даже колежката говори точно по този начин. Придиханията + "Иване" на Кавърджикова, соц сладурките, заглъхването на дъртия Алексиев....то пък все едно не е останал артист с по-нормална дикция в тая държава...
оф топик - снощи гледах изпълнението на "Гълъбо" в капките - нищо не чух, все се озъртах Калинчо да се яви отнякъде...

# 50
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
оф топик - снощи песента не успя да ме докосне. Друго си е Миро и Димо Алексиев.

# 51
  • Мнения: 2 757

Той пък Наумчо сега ли се сети, че няма как да съчетае следване по медицина и снимки в сериал? За тези неща се мисли преди да си поел ангажименти. Не изключвам обаче и варианта авторът на новината да се е чудел какво и за кого да пише и да си я е съчинил.

По офтопика: И на мен никак не ми хареса "Гълъбо" в изпълнение на Десислава.

# 52
  • София
  • Мнения: 5 619
В профила на Луиза във Фейсбук има снимка на Добрева, Стилянова, Тасев и Захариев, както и видео на първите трима. Изглеждат доста сладки, непринудени. Личи си, че се забавляват. Дано и играта им се разчупи.

# 53
  • София
  • Мнения: 22 967
Аз защо останах с впечатление, че Милошев директно го е поканил за ролята, даже много време го бил преследвал едва ли не, докато не го убеди да участва..  Thinking

# 54
  • Мнения: 631
 bouquet за темата, че сте ми много важни, да не ви изпусна.

# 55
  • Мнения: 6 529
Синът на Рачков е точно толкова бездарен, колкото и майка му

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Гледах основно Калин и Наталия Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 14 709
Синът на Рачков е точно толкова бездарен, колкото и майка му
Ама й е одрал кожата.  Mr. Green
Голяма борба за тоз мушморок докторчето.

# 58
  • Мнения: 13 191
Как може да съчетаят хубавата Виолета с това дърво?
Само Калин и Наталия блестят като се погледнат.

# 59
  • София
  • Мнения: 14 709
Много е хубава Виолета и дрехите й са супер. Тюрбините много й отиват на лицето.

Общи условия

Активация на акаунт