Картите на мадам Ленорман ( тема 11)

  • 34 324
  • 863
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 3 034
Идвам да дам обратна връзка.  Grinning

Това изскочи, simplyaven от тестето. Ще сложиш край на някаква безпереспективност и май така ще е най-добре. Дълго обмисляно решение, но положително за твоето бъдеще. Така мисля.

https://cdn.bg-mamma.com/00Rd/2fcd5512.jpg



Трудности, за които ще разбереш, получиш информация, но нещата няма да са такива каквито изглеждат и бъдат представяни. Ситуацията ще те натъжи и изправи пред избор относно сигурността и стабилността, как да продължиш. Важно решение.
Някой ще пусне ли нова тема на 50стр. е тази?


За simplyaven картите от Поли  Мисля, че ще чуеш някаква клюка, която може би ще те накара да ревнуваш може би или да си нащрек и да хитруваш сякаш ще те депресира малко тази клюка ще си разколебана и ще оставиш нещата за сега така в някакъв застой.

Дано не съм права и за трите, а да ви се случат само хубави неща  Hug

Аз, както написах и тогава, не можах да ги схвана тези карти и досега не ги намествам. Просто на нас решенията ни бяха взети преди тези карти и , както и тогава писах, предстоеше започване, поне начални стъпки за започване. Това, което мога да наместя сега, вече със задна дата (то така е лесно!), е че се водиха много разговори (Птици), много информация беше разменена (Конник), но Лисицата и Ковчега са просто... Не знам. Освен, че просто никакви конкретни действия не са предприети, но то това не е било и план, то се знаеше, че първо ще трябва да се говори, обсъжда и т.н. В този смисъл Кръстопътя и Котвата са по-на място, защото изборът все още предстои, тоест резултатът от всичкото това обсъждане. Но Лисицата и Ковчегът наистина са ми тотално непонятни тука.  newsm78 Нито за работа се връзват, нито за неверна информация... Нито някаква лъжа да е разкрита, но Ковчегът и без това нищо няма да разкрие. Може би със седем карти не е добра идея, не знам.

Всъщност, тъй като аз гледам с малко по-различни значения, специално Лисицата като търсене на нещо си е на мястото. А че търсенето е приключило (Ковчегът)... Не съм убедена. Поне мен намереното не ме удовлетворява на 100% и не мисля, че това е най-доброто възможно. Тоест, за мен Лисицата е още в сила.

Последна редакция: пт, 01 фев 2013, 19:10 от simplyaven

# 841
  • Мнения: 0
Жени, не бях влизала тук от седмица и днес, сутринта на кафето с удоволствие те прочетох по моите карти. Просто брилянтно си разкрила душевното ми състояние в момента. Това е! Януари никога не е бил моят месец, все проблеми и кахъри ми създава. 28 не е мъж, детето ми е, правилно си го определила.  Хубави емоции имах покрай него. Първи семестър успешно взет. За мен това е радост! Застой на отношения, права си. Съобщение, което ме разколеба - права си. Мисли за раздяла - права си. Размисли за смисъла на живота - изобщо.......стискам ти ръка. Пътя е по-скоро на ниво вътрешен аспект, отколкото в реален план. Дай боже февруари да е по-наситен на действия, а не на терзания.

simplyaven, не се терзай. Ковчегът може и да указва забрава. Забрави за за старото, погреби го, за да хванеш пътя с положителния избор.

Хайде, нов месец, нов късмет, на слука на всички!

Ще погледна после и подредбата за приятелчето на Жени, а може и направо нова да пуснеш, Жени, поне да е актуална.

# 842
  • Мнения: 3 034
Поли, ама аз не се терзая.  Grinning То терзаенето беше миналата година. Опитвам се да разгадая картите с учебна цел.  Grinning

# 843
  • Мнения: 0
simplyaven, и при мен понякога водят до задънена улица. Не ги бях поглеждала от септември до средата на сегашния януари. Пак посегнах към тях, но все нещо ми убягва, от незнание, от липса на интуиция, от липса на настроение.....и така.....

# 844
  • Мнения: 3 034
Aз и за по-дълго ги зарязвам, писва ми в един момент, или просто хвърлям без да им имам особено доверие, което се е доказало правилно. Simple Smile Да не говорим, че човек не е нормално да си живее живота в съответствие с някакви карти.  Laughing

# 845
  • Мнения: 3
Здравейте, приятелки от форума!
Надявам се месец февруари да е успешен за всички ни:)))
Моля, да ме извините, че не се включвам в тълкуване на картите, но сякаш езикът ми се връзва......
Мисля няма да е нахално , ако ви помоля да разтълкуваме подредбата ми....
Реших просто да помоля картите да ми покажат какъв  ще е месеца за мен ...
Не съм редила голяма подредба....Наредих си по 5 карти за всяка седмица.. Ето ги и тях:

6 облаци +4дом+26книга+31слънце+ 23миски - за първа седмица

10 коса +28мъж +12 птици+ 5 дърво+18куче  - за втората седмица

33ключ+32луна+19 кула +24 сърце +22 пътища -за трета  седмица


Ще се радвам много ,ако се включите в тълкуването им....
30лилий +1 конник+34риби+20парк+3 кораб - за четвъртата седмица
Извинявам се,,че не ги качвам като снимки ,но имам разни проблеми с този комп..
много е бавен и иска преинсталация

# 846
  • Мнения: 28
Поли радвам се, че съм познала  Hug еших наистина да пусна нова негова подредба, защотото той днес има рожден ден и вероятно може това да се отрази на нещата  Rolling Eyes

Спред мен той ще поучи някакви новини, които ще му посволят да вземе важно решение. Ковчега в 7 7 в 16 16 в 28  #Crazy А сега де  ooooh! съвсем се обърках. някъде съм срещала 8 с 7 като възраждане, дали е възможно да се възроди нещо с жената, но незнам защо аз ако съм 29 (а би трябвало) имам чувството, че ще е замесен и друг мъж  newsm78. Кръста в 28 , за него ще е съдбовен период. Ще има някакви конфликти май с родители, които ще го натажът. Някой не е безразличен към него и това ще се разбере, но май е колежката му (аз отдавна му го казвам, а той не ми вярва...)
Азади после и твоите ще погледна....  bouquet

# 847
  • Мнения: 3
Здравейте, приятелки от форума!
Надявам се месец февруари да е успешен за всички ни:)))
Моля, да ме извините, че не се включвам в тълкуване на картите, но сякаш езикът ми се връзва......
Мисля няма да е нахално , ако ви помоля да разтълкуваме подредбата ми....
Реших просто да помоля картите да ми покажат какъв  ще е месеца за мен ...
Не съм редила голяма подредба....Наредих си по 5 карти за всяка седмица.. Ето ги и тях:

6 облаци +4дом+26книга+31слънце+ 23мишки - за първа седмица

10 коса +28мъж +12 птици+ 5 дърво+18куче  - за втората седмица

33ключ+32луна+19 кула +24 сърце +22 пътища -за трета  седмица

30лилий +1 конник+34риби+20парк+3 кораб - за четвъртата седмица


Ще се радвам много ,ако се включите в тълкуването им....

Извинявам се,,че не ги качвам като снимки ,но имам разни проблеми с този комп..
много е бавен и иска преинсталация

# 848
  • Мнения: 0
Жени, от тази подредба оставам с убеждението, че момчето се впуска в нова авантюра. Дали по-скоро ти не си тук 22???

# 849
  • Мнения: 0
Азади, при теб терзания и размисли и очаквания, едва може би в края на месеца ще има позитивно развитие. Движение, път, но като реалност, или изясняване на отношения, ми е трудно да определя.

# 850
  • Мнения: 163
Добро Утро на всичко от форума.Искам мнението ви относно една книга.Отдавна търся книгата на Виталий Зайченко "Картите на Мадам Ленорманд" но уви я няма никъде.Във всичко възможни интернет- книжарници съм проверявала но няма но ми предлагат една друга книга+картите но не знам дали ще ми е полезна защото аз искам да се науча да ги разбирам  тези карти като за начинаеща не знам дали ще е полезна книгата. чета ви от самото начала и искакм да се науча и затова не знам да я поръчвам или не значи книгата е на автора Лилеане Марин"Оракулът Ленорманд"

# 851
  • Мнения: 28
Поли мерси много!!! За сега няма друга надявам се и да няма  Hug
Люсил на мен лично тази книга нищо не ми говори! Ще се пробвам по малко да качвам инфо от книгата на Зайченко, защото със сканирането ще ми е по-трудно.
Азади по товите карти:
За първата седмица мисля, че е имаш някакви проблеми в дома, дали с документи или недвижими имоти, но тези мишки накрая незнам как да ги тълкувам, надявам се по-скоро да са някакви притеснения, а не някакви загуби. Все пак пред има слънце Simple Smile
Втората седмица ще имаш някакви трудност, дали няма да се наложи да се разделиш с нещо от миналото, за да продължиш напред, това малко ще те депресира, но ако е мъж ще си останете приятели, или ще разчиташ на някакво приятелство.
Третата седмица мисля, че ще вземеш някакво решение от втората седмица, ще си малко тъжна и сърце сс пътища, дали не си решила да сложиш край  newsm78
Четвъртата седмица май ще получиш една много приятна покана за среща или пътуване, което аз смятам, че за теб ще е като победа Simple Smile

# 852
  • Мнения: 28
качвам и моята подредба за месеца!

Ще се радвам да споделите вашето мнение!!! Проблеми у дома, в любовта май е се чувствам по-стабилна, в работата някакви проблеми с документи и финанси. този месец като цяло от мен си зависят нещата Simple Smile

# 853
  • Мнения: 3 181
Жени 27, от неговата подредба няма друга жена, ти си приоритет на мъжа. Внимавай някой да не те излъже, има човек, който не харесва връзката ви. От твоята подредба, си мисля, че този човек може да е роднина, близък, свързан с дома ти, кара те да смъкнеш розовите очила. В работата ще се колебаеш какъв избор да направиш, има нещо с което не си наясно, свързано с финанси, внимавай да не те излъжат и подведат!
lusil_81, не са ти нужни книги, за да научиш картите, прочети основните значения, после си харесай подредби. Реди, питай картите, води си записки и учи, пишеш си обратната връзка и т.н.. Учи се с опит, не от книгите, трябва да си изградиш връзка с колодата. Това е.
Мен лично, Ленорман никога не са ме подвеждали, невероятно точни, слабост са ми повече от Таро. Имало е периоди, преди години, когато не можех без тях, сега с месеци не ги редя/ излекувах си зависимостта Mr. Green/
 Използвам прости подредби, с по-малко карти, достатъчно са. Понякога тегля и само по 1-2 карти за един въпрос........Е, научила съм се как да намирам отговорите и без картите, но си ги обичам.

# 854
  • Мнения: 28
Ани 27 мерси много  Kissing Heart Наистина се надявам нещата да започнат да се задълбочават, но знам, че трябва време за това и не става лесно!!! Лошото е, че започвам на себе си да не вярвам  gydi  Това чакане и еднообразие в отношенията ни сякаш ми влияе вече......

Общи условия

Активация на акаунт