Приятелката и гаджето

  • 15 973
  • 165
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Е значи проблемът далеч не е в приятелката....

# 31
  • София
  • Мнения: 17 404
Проблема е, че АЗ се смятам за неподходяща за него!

White_rose, защо се смяташ за неподходяща за него?

Защото ми е казвал какво поведение харесва и виждам, че аз не съм такава.

Е тогава защо трябва да се мъчите заедно?

# 32
  • Мнения: 261
Харесва по - затворени, по - скромни и мълчаливи жени, а аз съм устата, пряма и отворена.

# 33
  • Мнения: 2 457
Харесва по - затворени, по - скромни и мълчаливи жени, а аз съм устата, пряма и отворена.
Ти сериозно ли  Shocked

# 34
  • Мнения: 8 860
Накъде ли ще завие тази тема? newsm78 ще проверя..... bowuu

# 35
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Не съм чела друго, освен първия коментар на авторката.
Това е наистина глупаво. Истъкана си от комплекси, нямаш доверие на партньора си, и колкото повече го лъжеш, толкова е голям шанса да го отблъснеш сама от себе си.

# 36
  • Мнения: 4 569
Харесва по - затворени, по - скромни и мълчаливи жени, а аз съм устата, пряма и отворена.
Пълни глупости. Човечето е комплексарче което се нуждае от покорна робиня гледаща го в устата и повтаряща непрекъснато "да, мили; да скъпи; да, ти си Бог" и подобни.  Sick
Скоро ще почне да ти държи сметка с кого и къде ходиш, за дължината на полата.
Я бъди себе си и му тегли една майна!

П.П. Ревнив ли е?

# 37
  • Мнения: 61
Срещате ли любимия с приятелките си?
До сега нямах проблем с това, но имам приятелка, която ми се струва, че би се харесала прекалено на любимият ми. Осъзнавам колко тъпо е това, но все пак не мога да се отпусна и да ги срещна.
Всъщност те са се виждали 1-2 пъти за малко, но аз ставам супер изнервена. После с него задължително се караме.
А не искам да прекратявам връзка с нея, тя е човек, с когото се разбирам и не бих искала да я изгубя, но той вече ми създава проблеми. Всеки път като се виждам с нея го изолирам, не му казвам нито къде ни е срещата, нито нищо за нея. Той идва да ме взима, но се срещаме след като вече съм се разделила с нея. Той усеща, че крия нещо от него и ме подозира, че го лъжа, че се срещам с нея, а мисли, че я ползвам само за алиби. Става много настоятелен да види с кого се срещам. И колкото по - настоятелен става толкова аз съм по -потайна. Смятам, че иска да се види с нея, а не че му пука с кого се виждам,
Не знам как да се отърва от този страх. Стомаха ми се свива при мисълта, че ако ги срещна между тях ще се зародят чувства. Просто смятам, че са доста подходящи един за друг и по някои въпроси мислят еднакво. Доста си приличат в много неща. И това са двамата ми най - близки хора! Вероятно нямаше да е проблем за мен, ако с него се разбирахме повече. Проблема е, че АЗ се смятам за неподходяща за него!
Какво бихте ме посъветвали?

На колко си години? Работиш или учиш, или с какво се занимаваш? Звучиш ми като човек, който има безобразно много свободно време, което не ти влияе добре.
Шанс някоя жена да се хареса на гаджето ти винаги има. Смятам, че увеличаваш този шанс, като се фиксираш над тази идея. И колкото повече се опитваш да заобиколиш най-естественото - гаджето ти да познава по-близките ти приятели, толкова по-сигурно увеличаваш вероятността да изиграеш роля в измисления ти филм.

Пишеш, че си по-готина /най-общо казано от приятелката ти/. Това в твоите очи, нали? Защо изобщо сравняваш? Толкова ли ти е нужно да си имаш драма?
Колкото до проблемът, според мен: Имаш проблем или с доверието, с  въображението и самочувствието си. И намирам за абсолютно ненужно да смахваш момчето, с цел да го държиш настрана. Така само фиксираш интереса му и влечеш нещата - казах ти накъде.

 

# 38
  • София
  • Мнения: 62 595
имах една приятелка като авторката - криеше си гаджетата от мен, сакън, да не взема да й ги приластя! Миряса едва когато се омъжих.

# 39
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
имах една приятелка като авторката - криеше си гаджетата от мен, сакън, да не взема да й ги приластя! Миряса едва когато се омъжих.
А има и такива, които не мирясвят дори и след като се омъжиш... newsm78

# 40
  • Мнения: 116
имах една приятелка като авторката - криеше си гаджетата от мен, сакън, да не взема да й ги приластя! Миряса едва когато се омъжих.
А има и такива, които не мирясвят дори и след като се омъжиш... newsm78

А има и такива приятелки,коити крадат гаджета.

# 41
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
имах една приятелка като авторката - криеше си гаджетата от мен, сакън, да не взема да й ги приластя! Миряса едва когато се омъжих.
А има и такива, които не мирясвят дори и след като се омъжиш... newsm78

А има и такива приятелки,коити крадат гаджета.
А, то мъж не се граде, доброволно се предава...

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

А, то мъж не се граде, доброволно се предава...

Именно.

Така че, това към авторката: няма от какво да се притесняваш - ако гаджето ти ще се дава на друга при първата появила се възможност, то колкото по-рано се случи това, толкова по-добре.

Отделно всички тези комплекси и несигурност винаги ще ти пречат ... По-добре върху това да мислиш и работиш.

И най-накрая - ако смяташ, че си неподходяща за него и не сте един за друг, защото е нужно да се мъчите и да си губите взаимно времето...

# 43
  • Мнения: 45
Не е готино гадже това, което може да бъде "откраднато". Това е най-добрата проверка колко те заслужава даден човек. Запознай го с най-готините си приятелки и му гледай сеира! Ако му заблестят очичките, значи никога не е бил твой.

# 44
  • Мнения: 3 157

Страховете ти ще издънят работата, а не приятелката.


Точно това се намъкнах да казвам.  Peace
Ще си сътвориш такъв филм, че после дълго ще трябва да му доказваш, че няма друг.


Много точно казано.
Според мен ще загубиш и двамата с това си поведение.

Била съм в тази ситуация, само че в ролята на твоята приятелка.
Тя ме загуби като приятелка, точно защото ми нямаше доверие. Въобще не можех да проумея защо пък си беше втълпила че ще и взема гаджето. Тази липса на доверие в мен разруши приятелството ми.
Впоследствие се раздели и с гаджето, което между другото намирах да доста посредствен, а тя си мислеше че много го харесвам.



Общи условия

Активация на акаунт