Приятелката и гаджето

  • 15 979
  • 165
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 612
White_rose , ти просто ревнуваш, съдейки вероятно по себе си за хората. Имала съм такива "приятелки", които са си въобразявали, че мъжът им задължително ще си падне по мен. От моя гледна точка това не можеше да се случи дори ако съм прекарала на самотен остров 5год. по простата причина, че те изобщо не бяха мой тип, имах далеч по-атрактивни обожатели. Въпреки това единият изяде шамар само защото си беше позволил да излезе на балкона с мен и да ми разкаже един виц. Няма нищо по-неприятно от болестно ревниви хора.

# 46
  • Мнения: 1 086
Нямам нерви да изче темата, ама ти сериозно ли мислиш, че приятелката ти ще направи нещо с твоето момче?
Или аз падам от Марс, или не знам...
Не само че се срещаме, ами го карам да ги изпраща или кара с колата (ако са били в къщи например).
По тази логика на времето не трябваше да сме запознава с брат си, понеже са близнаци  hahaha

# 47
  • Мнения: 245
Той ако е решил да ти изневери , ще го направи със или без приятелката ти.имах подобен проблем с първото си истинско гадже(така де сефтето ми) все си мислех , че той се държи добре с нея защото я харесва , че като излизаме с нея и праща поздрави , защото я харесва...а защо не ми дойде на ум , че го прави просто , защото държи на мен и се опитва да се хареса и на нея за да го приеме в женското ни общество.направих най-голямата грешка , настроих гаджето с/у нея , като му приказах как тя го е обиждала и тем подобни глупости , и в едни момент той ми забрани да излизам с нея , и едва ли не да избирам него или нея.скарах се с приятелката си и тя се досети , че е заради него отиде и му вдигна страшен скандал на работното му място.после той започна да се отдръпва от мен , да ми повтаря как съм споделяла интимни неща от живота ни с нея , а уж била лоша и т.н.и след време скъсахме.беше наистина голямата ми любов , но уви само си подлях вода.неправи същата грешка , ако останете заедно завинаги, все ще се намери приятелка , която да му е по вкуса не можеш вечно да го криеш , ако те обича няма да направи нищо . ако ти изневери значи не си е заслужавал

Лолита никога не съм си падала по близнаци , ама я ми сподели как оставаш вярна на чувствата си към единия , като и другия е като него Wink

# 48
  • Мнения: 2 457
Близнаците изобщо не са еднакви като характери, напротив, различават се коренно въпреки физическата прилика. Така че изобщо не може да си объркаш чувствата Wink.
Била съм с близнак, брат му беше пълна противоположност. Е, в началото ги бърках защото са като две капки вода, но после изобщо не можеше и дума да става.

# 49
  • Мнения: 1 086
$hantalche , права си  Mr. Green
Никога не съм имала привличане към брат му, не че си приличат много, образно го казах  Mr. Green
Иначе сме много близки приятели и много се разбираме Crazy

# 50
  • Мнения: X
Нямам нерви да изче темата, ама ти сериозно ли мислиш, че приятелката ти ще направи нещо с твоето момче?
Или аз падам от Марс, или не знам................
Определено падаш от Марс.    Laughing
Има мъже, и по сестрите на приятелките си точат лиги, та една приятелка ще ги спре....

# 51
  • Мнения: 1 086
То нали знаете, че не е луд тоя дет яде баницата  hahaha
Аз не бих била с мъж, който точи лиги по всичко с цици  Mr. Green
Иначе авторката просто я е страх да не се влюби приятелката й, не е споменала да е женкар...
От друга страна си мисля, че скоро  човека може да я остави от съмнение за изневяра, още повече това ми се струва малко детско - не му вярвам, ама го обичам....

# 52
  • Мнения: 61
Нямам нерви да изче темата, ама ти сериозно ли мислиш, че приятелката ти ще направи нещо с твоето момче?
Или аз падам от Марс, или не знам................
Определено падаш от Марс.    Laughing
Има мъже, и по сестрите на приятелките си точат лиги, та една приятелка ще ги спре....


Има, ама въпросната сестра на гаджето също е фактор.
И все пак мисля, че в една връзка партньорите са двама и най-вече от самите тях зависи накъде и как ще тръгнат нещата. Всеки се заглежда, възможно е и лиги да точи, въпросът е да е наясно какво иска и защо е там, където е.

# 53
  • Мнения: 2 175
Ако от началото подхождам с параноя - пиши я "бегала' тая връзка.. newsm78

# 54
  • Мнения: 1 475
Авторката, това, че двама души имат сходни разбирания по даден въпрос, не означава непременно, че при първия удобен случай ще скочат в леглото зад гърба ти.
А и правилно са ти казали - ако те смята за неподходяща, няма да чака да го запознаваш с приятелките си, а сам ще си намери нещо.
Стига с тия комплекси и несигурност, щом се смяташ за атрактивна, радвай се на мъжа до себе си, излизай си с приятелките, живей си живота и не се вкарвай в излишни филми  Peace

# 55
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Точно така! Проблем ще е, ако е точно заради тази приятелка, с която аз съм го срещнала!
Знам и тя и той как се държат като има друг човек и силно се смущавам да не забележат колко са еднакви. Аз си падам по малки, а тя винаги е харесвала по - големи мъже. В момента аз съм с по - голям,а тя излиза с един, който е по - малък от нея.
Струва ми се, че тя ми подражава освен това и като поведение и като начин на обличане. До сега беше сякаш по - задръстена, обличаше се само в черно. но всеки път като се видехме ми се радваше колко съм шарена и т.н. Сега и тя започна да се облича по предизвикателно и цветно. Има вече няколко като моите дрехи, купува си подобни бижута и т.н. Просто цялото ми същество се противи на идеята да сме си "тримцата на кафе"...  Sick

От това, което чета не звучи като да ти е близка приятелка.
Така че не виждам защо да ги срещаш заедно.
Ако е писано да не сте заедно с тоя мъж, няма да сте. Може да е след 1 месец, може да се разделите и след 5 години.
Ти звучиш много несигурна и, честно казано, това се отразява негативно на всяка връзка.
Успокой се и не прави драми тип "нероден Петко".

# 56
  • Мнения: X
Аз лично за себе си се убедих, че ако една личност е обсебваща и търсеща внимание, би било неразумно излишно да я набъркваш във всички сфери на живота си.
Дори няма значение дали ще я запознаеш с гаджето си или просто с някоя друга твоя приятелка. Резултатите винаги са покъртително драматични  Laughing
Не знам приятелката ти дали е такава, но ако е от тази порода и добавим твоята несигурност и мнителност, нищо хубаво не би се получило, ако я лепнеш като гербова марка на всяко едно излизане с любимия.
А това, че ти се струва, че си подхождат, може би наистина е така. Все пак, за да са ти близки и двамата, значи има нещо общо, нещо сходно между тях. Аз например имам много сходни виждания за забавление с някои приятели на мъжа ми, но не ми е хрумвало да го изоставя, само защото например някой от другарите му ми се струва подходяща компания за мохабети.

Последна редакция: вт, 03 юли 2012, 22:50 от Анонимен

# 57
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз съм решила проблема с приятелките - нямам такива...За съжаление...

# 58
  • Мнения: 2 457
Аз съм решила проблема с приятелките - нямам такива...За съжаление...

Стига глупости.... Confused Как може да нямаш приятелки?

# 59
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз съм решила проблема с приятелките - нямам такива...За съжаление...

Стига глупости.... Confused Как може да нямаш приятелки?

Е, що ми е да лъжа....
Имам познати и чат-пат се виждам с тях.....Приятелят е повече от среща само за по бира....Поне за мен....Когато имам грижи и несгоди няма с кой да споделям освен с някой от нета.....
Най-добрият ми приятел е мъж - така че.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт