Прещипан нерв в областта на кръста! Помощ :(

  • 3 335
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте на всички!
Почти в 38 г.с. съм, през нощта явно от тежестта на тялото съм направила някаква беля, прещипала съм си нещо, не знам какво, но болката от дясната страна на кръста е зверска! Напипвам и най-болезненото място, като свити мускули е, на топка направо.
Моля, кажете какво да пия, какво да мажа, много ме боли!
Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 7 998
Отиди на невролог, защото не се знае дали е нерв или нещо друго.

# 2
  • Мнения: 8 163
И аз препоръчвам посещение при невролог. За момента можеш да използваш някое леко обезболяващо мазило за спортни травми. Консултирай се с магистър фармацевта в аптеката.

# 3
  • Мнения: 5 173
Едва ли във форума ще ти дадат най-компетентното мнение. Трябва да отидеш на лекар!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 5 658
Задължително на невролог. Мазилата няма да оправят проблема, може само временно да ти облекчат положението, докато стигнеш до доктора.

# 5
  • Мнения: 13
Здравей dessey,
Аз така си мислех, че е прищипан нерв и само че на шийните прешлени и се самолекувах с мазила и аулин...минаваше ми след 2 седмици, но се измъчвах с шийна чка и главоболие.
Един ден колежки ми казаха, че това не е нормални и че трябва да отида на лекар...на майтап отидох и се оказах с две дискови хернии и изкривяване на врата, защото не съм го обърнала внимание на време.
Нензам какво би де оказало при теб, но върви на невролог и ако някой те изпрати при хирург бъди сигурна, че ще иска да тереше, което нети препоръчвам. Обиколих най- големите хирузи и веднага ми казах, че трябва да вляза след като рабраха, че фирмата ще ми поеме разходите от 16000 лв. , защото инъче щяла съм да се парализирам...не, че не ми изтръпваха краката и ръцете, но има други алтернативни начини на лечение до като стигнеш до операция, което ми препоръча проф. Бусарски за което ще съм му благодарна цял живот, защото сега всичко е ок даже съм бременна Simple Smile.
Успех и дано не се окаже сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт