САМО за фенове на Стивън Кинг! - 8 част

  • 45 687
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Здравейте,мисля да започвам да чета Тъмната кула,но тъй като ми е в електронен вариант някой би ли ми казал точно в каква последователност са книгите?
1. Стрелецът
2. Трите карти
3. Пустош
4. Магьосникът
5. Вихър през ключалката
6. Вълците от Кала
7. Песента на Сузана
8. Тъмната кула

# 361
  • Мнения: 16
Благодаря,само дето Вихър през ключалката я нямам.

Последна редакция: пн, 03 дек 2012, 14:36 от kris_1

# 362
  • София
  • Мнения: 4 903
Благодаря,само дето Вихър през ключалката я нямам.

"Вихър през ключалката" излезна съвсем наскоро на българския пазар и няма как да се намери в електронен вариант на български за момента. Можеш да си я купиш на хартия.
А иначе можеш преспокойно да прочетеш поредицата и без тази книга, както сме го направили всички, които сме я чели. Кинг издаде "Вихър през ключалката" през февруари тази година  Wink .

# 363
  • Мнения: 16
Благодаря,започнах я.

# 364
  • София
  • Мнения: 10 858
Много съм щастлива, защото вчера си купих



Не знам кога ще я прочета, но важното е, че си я имам  Heart Eyes

Взех си също и "Пандора в Конго" - Благодаря Дедфейс за препоръката   bouquet Като я видях много й се зарадвах.

Сега за отзиви да питам  Wink

За ето тези:

 

# 365
  • Мнения: 2 805
Виви, честито, мила  Hug
От Панира ли ги сдоби? Ако си ходила разкажи моля те  Praynig
Аз ще ходя в калабалъка събота или неделя.

Да се отчета прочетох и се сдобих най-накрая със сборника Призрак - за мен обаче това е най-слабия сборник с разкази на Кинг.

# 366
  • София
  • Мнения: 10 858
Да Сами, от панаира.
Има душицо, има много за купуване, пари да имаш само. Аз писах и в другата тема - нямах много време и се спрях само на някои от най-любимите ми издателства, затова не огледах обстойно, но като цяло панаира е доста голям, има масово намаление от 20%, има и кошове с книги по 5 лв, като там видях и "Къщата на седемте гряха", а аз скоро си я купих на редовна цена  Laughing
Колибри имат много хубаво намарение - 1книга за 3лв, 2 - за 5лв. На тяхния щанд книгите също са намалени доста, въобще - супер е, супер!
Плеяда ме ядосаха, както винаги всъщност, защото нямат обявено никакво намаление и аз си попитах има ли намаление - тя ми сочи книгите в коша Simple Smile Викам, не, не на тези - на тези горе Simple Smile И тя ми казва "Не". Тамън да си тръгна, тя ме пита - какво ви интересува? Казвам "Вихър през ключалката" и тя ми отговаря - 18 лв ...  Laughing Аз понеже не знаех каква е коричната цена, реших че ми я предлага на нея и казвам: "Не, благодаря", а тя ми казва - аа, коричната е 20. Демек ми направи 10 % намаление, като никъде не е обявено ...
Ами мисля, че това си е чиста злоупотреба. За разлика от другте големи издателства.
То затова при тях е и лудница, докато при Плеяда нямаше никой ...


Ох, Сам, извинявай - 1000 реда изписах, като исках да кажа само, че Панаира е перфектен!  Hug

# 367
  • София
  • Мнения: 2 009
И аз си взех "Вихър през ключалката" от панаира  Grinning Много съм доволна, много е хубава, както и останалите от поредицата.
На щанда на Бард в коша за по 5лв има книги на Кинг - "То" и още поне една негова. Имаше и "Лица във водата" на Табита Кинг.
Едвам се довлякох до нас, защото и на детските щандове има много добри предложения. Питайте, ако някой се интересува от нещо конкретно. Аз бая време си обикалях из НДК и май всичко разгледах  Blush

# 368
  • Мнения: 2 805
Виви  Hug Аз такова обяснение исках подробно Simple Smile

Ивето, имаше ли намалени детски коледни книжки в комплекти?

# 369
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
В читанка са пуснали тази книга :  "22/11/63"
http://chitanka.info/text/26668-112263
 Grinning

# 370
  • София
  • Мнения: 2 009
Самсара, имаше коледни книжки на много издателства - с приказки, със стикери, с твърди и меки корици, но комплекти не видях.
В Goodreads е излязла класацията за най-добрите книги през годината. В категория фентъзи "Вихър през ключалката" е спечелил с голяма преднина  Simple Smile

# 371
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
В читанка са пуснали тази книга :  "22/11/63"
http://chitanka.info/text/26668-112263
 Grinning

Само онлайн ли можеда се чете?

# 372
  • Мнения: 945
В читанка са пуснали тази книга :  "22/11/63"
http://chitanka.info/text/26668-112263
 Grinning

Само онлайн ли можеда се чете?

И аз това се питам, не виждам как да я изтегля newsm78

# 373
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Izma аз я имам в книжен вариант, но не съм стигнала до нея още. Simple Smile
В ел. вариант щеше да ми е по- удобна, че си е доста обемна.

БТВ. ако искаш разни книжки не ми е проблем да пращам до Канада като размяна за четене. Simple Smile Мисля, че те бях вкарала в една група във фейс за размяна за четене.

# 374
  • Мнения: 945
TheBlackWidow, благодаря Hug Някой ден мога да се възползвам Grinning
Наистина в ел.вариант е по-лесно за четене, но книгата излезе твърде скоро и не вярвам да я пуснат .за четци

Общи условия

Активация на акаунт