САМО за фенове на Стивън Кинг! - 8 част

  • 45 678
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 488
Аз вчера довърших "Играта на Джералд" - направо ми разказа играта  Mr. Green Много ми хареса начина, по който от една, на пръв поглед статична ситуация, успява така да те хване за гърлото, че да се чудиш откъде ти е дошло. Книгата не ми доскуча в нито един момент - интересни ми бяха както психологическите описания на дълбините на душевните й състояния и ровичкания в миналото, така и "екшъна", дошъл от приходящите елементи /да не пускам спойлери/.
Поразрових се в интернет и видях, че беглото споменаване на два пъти на друга жена във виденията на главната героиня, е свързано с друг негов роман - Долорес Клейборн, който запланувах за следващо прочитане, но след задължителната почивка от 1-2 книги  Crazy
Страшничка ми беше, даже на моменти прекалено страшничка, но аз имам фобия от кръв, съчетана с живо въображение, така че е нормално. В едно съм сигурна - филм по тази книга няма да гледам, прекалено силно би ми въздействал на нервите  Laughing

# 736
  • Мнения: 5
Понеже Играта я довърших миналата седмица и са ми още пресни впечатленията,че и аз като теб я прочетох с много интерес,та чак на моменти прескачах по няколко реда,че да разбера какво става по нататък  Laughing

# 737
  • Мнения: 29 667
Играта на Джералд съм я чела доста отдавна и въпреки това си спомням, че ми хареса.
Долорес Крейборн я четох миналата година и е много увлекателна, после даже гледах филм по нея, но нали се сещате, че никой не може да пресъздаде напрежението на Кинг  Shocked

В този ред на мисли, може би единствено филмът Ланголиерите се доближаваше.....

# 738
# 739
  • Мнения: 1
Благодаря,само дето Вихър през ключалката я нямам.

"Вихър през ключалката" излезна съвсем наскоро на българския пазар и няма как да се намери в електронен вариант на български за момента. Можеш да си я купиш на хартия.
А иначе можеш преспокойно да прочетеш поредицата и без тази книга, както сме го направили всички, които сме я чели. Кинг издаде "Вихър през ключалката" през февруари тази година  Wink .

Вече е налична в ПДФ формат във avetorrents

Общи условия

Активация на акаунт