ЮЛИ 2007- лятно-празнична!

  • 50 142
  • 732
  •   1
Отговори
# 600
  • sf
  • Мнения: 10 144
И на Вико май му растат постоянните кътници, питах зъболекарката ни, време им е. Той се жалва от време на време ,че го боли вътре в устата, и като гледам, напиппавт се.
Силанти- слагали сме на Вероника, пасле и на него като дойде време.
Какви са доводите против,че не съм чела напоследък?

# 601
  • Мнения: 766
Основния довод против е че излъчването на флуор от силанта, който попада в организма на детето  Rolling Eyes
За мен лично, пък и според зъболекарката ни - не трябва да се гледа на това като  голям проблем  newsm78
Ще се слагат силанти -  мъжа си каза думата  Peace
Има в момента безплатна програма за поставяне на силанти, но е за деца от  6 до 8 години
arksi_ ,  не са ти децата назад, моето е акселератче  Crazy

# 602
  • Sofia
  • Мнения: 523
не децата Grinning аз да съм назад във времето Grinning
между другото - Диди още има само 3 кучешки зъба, а на колко години е вече ?!?

# 603
  • София,
  • Мнения: 4 267
Хи, хи Били това с разголването на децата си е решение и на родителите, все пак ние сами си избираме и шием костюмите! Peace
Там -Там а как се казва вашата какичка дето ще Ви предава в ДГ танци, знаеш ли.
Аз между другото не съм Ви споменавала, но Ицо вече не танцува в този клуб, от пролетта започнахме да ходим и при други треньори и да търсим второ и трето мнение. Децата си тъпчеха на едно ниво, и напоследък доста бяха разочаровани, даже накрая ходенето на тренировки си беше черна мъка, а за състезанията да не говорим! В стария клуб приоритет са им детските градини - завзели са 70 % от всички такива в София, затова и треньорите им са предимно млади какички и батковци, които да впечатляват децата. Сега от есента започнахме да го водим Ицо в танцов клуб Средец в ритуалната зала Оборище се провеждат тренировките. Треньрът е един доста възрастен господин, който им взема здравето, тренировката е три часа, три пъти седмично. В началото беше интересно, учеха всичко наново, отначало, имаха доста пропуски, и неточно обяснени неща, незнаеха дори как се казват някои стъпки и конфигурации, правеха ги ей така, показано им и толкоз. Но предишният им треньор беше доста млад, и за първи път се изявяваше като треньор и то на толкова напреднали деца. Имахме и доста проблеми от стария клуб, та сега се притеснявам и за Вероника дали пък няма да я изгонят и нея, тази година са с нова какичка в ДГ и това хич не ми харесва!!! Crossing Arms

# 604
  • sf
  • Мнения: 10 144
Дани, знам при кой танцуваше Ицо, свекито ми е приятелка с башшефа. ама защо пък да гонят Вероника, нали си плащаш.
Аз не исках да пускам Вико на латино тая година, ама той пък много обича и иска. а като му казах да не ходи на английски нямаше против  hahaha
сутрин пита коя учителка е на смяна, и явно едната е по-стриктна, като чуе,че е тя и не ще да ходил не искал да учи, само футбол и плуване му е в главата  Rolling Eyes баща му се ядосва яко  hahaha

# 605
  • Мнения: 766
Дани, аз пък към "Средец" съм малко резервирана, но аз гледам от друга гледна точка /работила съм с тях за няколко  събития / Важно е на Ицко да му харесва  Peace
Иначе не зная как се казва какичката по танци на Ина. Вече имаха 2 занятия и общо взето това, което Ина ми показва, че са учили ми допада - малко на стил Майкъл Джексън и хип хоп ударят
Тя много се радва и непрекъснато показва вкъщи какво са учили. Явно и харесва, което не мога да кажа за школата, към която ходеше миналата година - там освен падьон и контрападьон друго май не научиха Sad Аз нямам и база за сравнение де - с танци, школи и т.н.  за пръв път се сблъсквам Wink

# 606
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ние ходихме на танци  Mr. Green, Вероника е много доволна, а какичката беше очарована, че сме и уважили часа,  Mr. Green тя горката ако знае какво я чака с моята щерка, все по нея ще ходи.  Joy
Там - Там честно казано и аз съм резервирана към Средец - ама мен никой не ме пита - майките на момичетата в двойките случайно се свързаха с единия от треньорите там, първо ходихме на преглед ей така за второ мнение и то при един треньор, който се оказа че изобщо не работи в тоя клуб, после и другия ги гледал и така предложиха ни да тренират при тях. От стария клуб пък се срдят правят проблеми, но пък като не правят нищо за развитието на децата! В градините е друго, там всички треньорки са младички и с опит и знаят как да завладея малките деца, самите тренировки протичат много мило и приятно, всичко е като на игра, прави се всичко възможно да се повдигне самочувствието на дечицата. Там -там а аз питах дали случайно знаеш името на какичката, защото тази която миналата година предаваше в нашата ДГ са я преместили някъде другаде, може и при вас да е, казваше се Невена, много  е добра!
Иве аз отдавна се махнах от Александър, още миналия март успях да се вредя при др. Пачова и засега съм супер доволна, поне със състоянията на Вероника досега се справя - дори реших да я оставя тази зима без поддържащата терапия за астмата, по нейна препоръка, но тя си я замества изцяло с хомеопатично лечение!

# 607
  • USA
  • Мнения: 559
Иве, на мъжът ми много му харесва 5цата. Таблет с Уиндоус ще има през ноември каза компетентния. Simple Smile Препоръка ще ти кажа след няколко седмици.

Ей, от едно като вдигна глава, друго ме засипва. Стиснете по някой палец в наша посока!  Praynig Много смотан период, чакам с нетърпение да мине.

Криси много обича да ходи на футбол. Има страхотен отбор и треньор. Ходи на тренировка веднъж седмично и има игра всеки уикенд. Много е хубаво, че в градините имате толкова избор.

Последна редакция: пт, 05 окт 2012, 08:09 от Winx

# 608
  • Мнения: 329
Уинкс, стискам палци Peace

# 609
  • Мнения: 766
Winx стискам  Hug
Дани, дала съм "бойна" задача на Ина да разбере как се казва какичката  Laughing На което получих отговор "Ама мамо все сложни неща ме караш да правя"  hahaha

# 610
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
"Ама мамо все сложни неща ме караш да правя"  hahaha
Joy Joy Joy
Winx, стискаме.  Hug Нали  знаеш преди да се подредят нещата, трябва хууубаво да се разбъркат.  ooooh!

Иве, какво стана със зелената карта? Тази година съм решила да кандидатстваме, мъжо обаче се дърпа, не ще в Щатите, иска в Европата ooooh!

# 611
  • София
  • Мнения: 3 414
Стискам Унксче. Praynig
Шуше мин.не сме пускали тази ще пуснем,кога започва записването?чух нещо че щели да я спират?????

# 612
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Тя започна вече, от онзи ден.  Peace

# 613
  • sf
  • Мнения: 10 144
ДД
И ние ще пускаме за зелена карта, даже вече и място за живеене си избрах  Joy

Да ви се оплача от Вико  Crossing Arms сноще като се тръшна,че не ще да ходи на градина, сълзи,сополи, разпитвам го аз- не искал да учи, а ги карали вече всеки ден  ooooh!  и учителката му се карала нещо. Той искал само да си рита и плува. И сутринта същото, ама го придумах някак, успокои се.
Не ми се мисли как ще я караме с това учене.

# 614
  • София
  • Мнения: 3 414
До кога е срока за зелените карти?
Вико и при Ники е така с ДГ но не се е тръшкал просто ходи с мрънканеи все вика искам сборна

Общи условия

Активация на акаунт