Ваканцията на Седми за осми

  • 58 018
  • 765
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 442
Аз пък искам друго да запитам, кой в коя школа се готви, какви резултати постигна  и къде го приеха. Мисля, ще е полезно инфо за тези които им предстой кандидатстване , както и на мен отново след 2-3 години!!!  #Crazy

Веднага ти казвам. Синът ми беше във "Веди" и изкара 5,321 по БЕЛ и 5,446 по МАТ и с общ бал от 33,534 го приеха в АЕГ по първо желание. Аз лично съм много доволен, защото синът ми постигна всичко това без да си дава много зор извън часовете в школата, в смисъл, да пререшава задачи вкъщи и т.н. Той си е на принципа "ниско над летвата, даже с риск да се разклати малко".

Благодаря!
1+за Веди


Здравейте  !  Да се запиша и аз-дъщеря ми посещаваше шккола Софроний,на изпита по БЕЛ изкара  5.67  а по МАТ-5.42. Приеха я с бал  34.218 в 1 АЕГ .

В коя паралелка в І АЕГ сте приети?

# 181
  • София
  • Мнения: 3 127
СРЕЩА В НЕДЕЛЯ 08.07.2012 Г. ОТ 13 ЧАСА
МЯСТО- МИСТЪР ПИЦА УЛ."ВЕРИЛА" СРЕЩУ НДК.
ПРЕБРОЯВАНЕ ДО ТОЗИ МОМЕНТ:
1.Anita71
2.Leila
3.Nadyk
4. liebesbaer
5. la vida loca
6.ganis
7.Naddya
8.Ani_neli
9.heli_sun

Ако не ми изникне нещо друго, ще дойда.  bouquet

# 182
  • Мнения: 741
И от мен запис в новата ваканционна тема. За протокола - ние сме в АК , има ли и други дечица там??


Ако правилно помня, освен моят Дивуняк, там са и хубавиците-умници на Ironic и sidthesloth. Имаше и още една мама по-назад в темите, която бе споделила колебания относно малкото намаление на таксата и бъдещото, но в крайна сметка написа, че са записали, но не помня никнейм-а  Embarassed

И моята дъщеря след дълги терзания- 91 НЕГ или АК, я записахме в АК.

# 183
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Трябва да включим един конкурентен сайт - бгтатко -, за да имаме и квоти  hahaha


Има един форум offroad-forum имат и новинарски сайт offroad-news - напоследък набират популярност, особено около протестите на Орлов мост и изпращането на доброволци за гасене на пожара. Наскоро четох статия за тях в Капитал и там имаше такова изречение "може би на някои ще им бъде неприятно, но вече наричат offroad мъжкия bg-mamma", така че може да се свържете с тях  Grinning
Oх, drenski, до болка ми е познат offroad-forum-а  Joy Имам много приятели там Simple Smile
Брат ми е автомонтьор Simple Smile С приятели ходят по състезания ... Сменя джиповете трошки от Австрия почти всеки месец  Joy Най-интересното е, че към 80-90 % от дечурлигата им са момичета  Joy Ама, от новородени са в планината, и по джиповете, и по бъгитата  hahaha Включително и племенницата Simple Smile Лошото е, че кандитат-гимназиалните терзания ще ги затресат след няколко години, та сега не ми влизат в категорията  Wink

# 184
  • Мнения: 35
Аз пък искам друго да запитам, кой в коя школа се готви, какви резултати постигна  и къде го приеха. Мисля, ще е полезно инфо за тези които им предстой кандидатстване , както и на мен отново след 2-3 години!!!  #Crazy

Веднага ти казвам. Синът ми беше във "Веди" и изкара 5,321 по БЕЛ и 5,446 по МАТ и с общ бал от 33,534 го приеха в АЕГ по първо желание. Аз лично съм много доволен, защото синът ми постигна всичко това без да си дава много зор извън часовете в школата, в смисъл, да пререшава задачи вкъщи и т.н. Той си е на принципа "ниско над летвата, даже с риск да се разклати малко".

Благодаря!
1+за Веди


Здравейте  !  Да се запиша и аз-дъщеря ми посещаваше шккола Софроний,на изпита по БЕЛ изкара  5.67  а по МАТ-5.42. Приеха я с бал  34.218 в 1 АЕГ .

В коя паралелка в І АЕГ сте приети?

С испански език-не желае да учи немски   Simple Smile

# 185
  • под Витоша
  • Мнения: 185
За бъдещите осмокласници в АК на Milenita ,slavina_S ,Ironic , sidthesloth - децата са си направили група във Фейсбук, за да се запознаят - https://www.facebook.com/groups/477841422242550/

Ако дечицата ви все още не са в нея - кажете им да се присъединят!  friendship

# 186
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
ДиВа ツ   и дъщеря ми е в АК.

# 187
  • Мнения: 50
Благодаря ти за сръчкването, Ани!!!
Нещо се поувлякох на работа и ви изпуснах, а вие през това време сте много активни, БРАВО НА ВАС!
Ще гледам да дойда и аз на срещата в неделя и дано не ми мине котка път.

# 188
  • Мнения: 1 685
Може ли да се пуснат документи за кандидатстване в София от друг град?
Спешно ми е.Ще пътувам и искам да знам дали да взема документите или да ги оставя и да ангажирам познат.

# 189
  • Мнения: 741
Може ли да се пуснат документи за кандидатстване в София от друг град?
Спешно ми е.Ще пътувам и искам да знам дали да взема документите или да ги оставя и да ангажирам познат.

Не не може, за кандидатстване в София документите се подават само в София.

# 190
  • под Витоша
  • Мнения: 185
ДиВа ツ   и дъщеря ми е в АК.
cikoni сори Flowers Bouquet  Ееее- не сме малко. Само не знам защо ни замразиха темата за АК??

За статистиката - не сме ходили на никакви допълнителни уроци, яви се като на шега на изпита в АК. Десетина дни преди изпита разбрахме, че в Лого-3 правят пробни изпити и отиде на последния, за да види за какво става въпрос...
На НВО изкара 5.81-МАТ и 5.54-БЕЛ

# 191
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
liebesbaer, моля те добави и nina_t в 73 СОУ  Wink

# 192
  • Мнения: 50
liebesbaer, моля те добави и nina_t в 73 СОУ  Wink

Nadyk, благодаря! Е как без нас - там сме!   bouquet

# 193
  • София
  • Мнения: 1 754
За бъдещите осмокласници в АК на Milenita ,slavina_S ,Ironic , sidthesloth - децата са си направили група във Фейсбук, за да се запознаят - https://www.facebook.com/groups/477841422242550/

Ако дечицата ви все още не са в нея - кажете им да се присъединят!  friendship

йей, много благодаря!!!   bouquet

# 194
  • София
  • Мнения: 18 231
drenski, baigun, на вашето внимание:
http://bgtatko.com/forum/
 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт