Ваканцията на Седми за осми

  • 58 017
  • 765
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 754
За школите - Лого-3 направиха чудеса с моето откровено неграмотно по БЕЛ Диване - по принцип не обича да чете (с изключение на "Хари Потър" и "Пърси Джаксън"), оттам ник'ва езикова култура, а и писмена. С лекота си изкарваше шестиците в училище и съвсем нищо не можеше да го убеди, че всъщност изобщо не умее да се изразява  ooooh! Но освен доста добрия резултат на есето за АК, на ВО по БЕЛ оценката му е 5,786, та затова сме безкрайно благодарни на госпожа Янкова и  госпожа Руменова от Лого-3!   bouquet


(математиката няма да я споменавам, защото 5,91-то се дължи изцяло на СМГ, където учеше и затова не е ходил на курсове по мат)

# 151
  • гр. София
  • Мнения: 4 810
НЕКА ПРЕБРОЯВАНЕТО ЗА СРЕЩАТА ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА
1.Anita71
2.Leila
3.Nadyk
+ мен

И аз съм за в неделя. Хайде, записвайте се де Hug

За школите +1 за Веди /г-жа Торнева по Мат и г-жа Дакова по Бел/



среща с или без младежта?[/b]

Както кажете  Hug

# 152
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Ех, Ani_neli, така съжалявам, че няма да можеш да дойдеш ...
Аз ще съм без ремаркето  Joy В събота я изпращам на Търново Simple Smile

# 153
  • Мнения: 35
Аз пък искам друго да запитам, кой в коя школа се готви, какви резултати постигна  и къде го приеха. Мисля, ще е полезно инфо за тези които им предстой кандидатстване , както и на мен отново след 2-3 години!!!  #Crazy

Веднага ти казвам. Синът ми беше във "Веди" и изкара 5,321 по БЕЛ и 5,446 по МАТ и с общ бал от 33,534 го приеха в АЕГ по първо желание. Аз лично съм много доволен, защото синът ми постигна всичко това без да си дава много зор извън часовете в школата, в смисъл, да пререшава задачи вкъщи и т.н. Той си е на принципа "ниско над летвата, даже с риск да се разклати малко".

Благодаря!
1+за Веди


Здравейте  !  Да се запиша и аз-дъщеря ми посещаваше шккола Софроний,на изпита по БЕЛ изкара  5.67  а по МАТ-5.42. Приеха я с бал  34.218 в 1 АЕГ .

# 154
  • София
  • Мнения: 1 654
Ако кажете с младежите Grinning

# 155
  • Мнения: 150
Аз оставам твърдо за срещата в неделя.
Моят младеж е на море, така че вие решавате с или без децата.
Момичета, ще правим ли резервация в пицарията, като предишният път? Ако кажете аз ще я направя.

ganis, Русалке и другите майчета хайде включвайте се на хорото в неделя.
Продължаваме да запълваме списъка за срещата.

СРЕЩА В НЕДЕЛЯ 08.07.2012 Г. ОТ 13 ЧАСА
МЯСТО- МИСТЪР ПИЦА УЛ."ВЕРИЛА" СРЕЩУ НДК.
ПРЕБРОЯВАНЕ ДО ТОЗИ МОМЕНТ:
1.Anita71
2.Leila
3.Nadyk
4. liebesbaer
5. la vida loca

Допълвайте списъка.
[/move]

# 156
  • Мнения: 1 685
Знаете ли дали може ли да се подадат документи за трето класиране от друг град?

# 157
  • София
  • Мнения: 5 181
За срещата- бройте ме дами, ще гледам да смогна Simple Smile

# 158
  • Мнения: 62
Без допълнителни уроци изкарах 5.393 по БЕЛ и 5.286 по МАТ
БАЛ ЗА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ:33.358
БАЛ ЗА НПМГ(ХИМИЯ-5,020 на вътрешен изпит):31.739
ПРИЕТ В НПМГ ПО 1 ЖЕЛАНИЕ НА 1 КЛАСИРАНЕ(1АЕГ НА ПО-ЗАДНО ЖЕЛАНИЕ)
МОЛЯ,ВПИШЕТЕ МЕ В "АЛЕЯТА НА СЛАВАТА"-НПМГ
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 159
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 130
Школа - Веди
Мат 5,857, БЕЛ 5,768, първо класиране СМГ НЕ. За математиката - нямаше да стане без неимоверните усилията на класната, мисля си, че основно на нея дължим успеха ( тя пък преподава и в Образователни технологии Simple Smile

# 160
  • София
  • Мнения: 4 349
Заковете този списък и място за срещата, още не съм си изпила кафето и докато го фокусирам, той изчезне!  Mr. Green Mr. Green А този път съм вътре .....

# 161
  • София
  • Мнения: 1 266
Добро утро! И аз като Надя не мога да "хвана " списъка, а от вчера вече съм с очила  Wink
Записвам се за срещата (кръщането се отлага за другата неделя).
6. Надя
7. Ани_нели

Девойката в събота заминава с приятелка на "село" Дебелец, Велокотърновско. Синът ми в неделя се връща от лагер в Германия, така че със съпруга за по-малко от 24 часа ще сме младоженци  Laughing

# 162
  • Мнения: 145
Школа - Веди
Мат 5,857, БЕЛ 5,768, първо класиране СМГ НЕ. За математиката - нямаше да стане без неимоверните усилията на класната, мисля си, че основно на нея дължим успеха ( тя пък преподава и в Образователни технологии Simple Smile

Здравей, моля сподели ако нямаш против коя учителка в Образователни ви е преподавала?
Записала съм малкия от 6 клас от октомври и понеже учителката на големия не подготвя 6-ници, да имам някое име.

Благодаря  bouquet

# 163
  • Мнения: 417
И ние сме довечера на родителска в НПМГ за лагера.
Избрахме от датата 1-ви септември.

Отложихме началото на ваканцията а 20.07, когато приключва курса му по немски.

За съжаление не е могъл да се оправи сам с отпусното, разкарвали са го из цялото училище да обикаля, след което са се разписали на бележката от другото училище. Та по тази причина днес трябва да ходя да взема бележката.

На тези, които са стегнали куфарите - весела ваканция!
С някои родители от пишещите тук ще се видим на родителската довечера  Peace

# 164
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Щом е в неделя, идвам и аз на срещата!
Хайде, за другата съм намерила страхотна градина, с дълбока сянка! На бул. Васил Левски, от другата страна на НДК. Peace

Нашият курс за подготовка си няма име, защото преподавателките са само две и са в тандем от години. Избрах ги заради високата успеваемост, а и в комплект със съвсем приличните цени. Занятията се провеждаха в 6 ОУ на Граф Игнатиев. Хареса ми това, че часовете и по двата предмета бяха в събота, и оставаше един свободен ден. Освен това по МАТ даваха доста по-трудни задачи, отколкото на НВО и за мое учудване детето влезе в 91 НЕГ от първо класиране. Изпити: МАТ 5.607 БЕЛ 5.464
Благодарности изказвам на г-жа Манова /БЕЛ/ и г-жа Попйорданова /МАТ/! Всички деца от курса влязоха в ЕГ от първия ешалон! Горещо ги препоръчвам!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт