добър гинеколог в софия

  • 153 424
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Ако си търсите добър гинеколог за диагноза и лечение, препоръчвам с две ръце д-р Божидар Славчев. Уточнявам, че той се занимава и е на 100% успешен при сложни случаи. Дано Вашият случай да не е такъв , но пък тази информация може да послужи на някой, който има нужда от добър диагностик и хирург. Аз лично си го открих в нета, благодарение на отзивите за него, затова давам и своята заслужена от него висока оценка.
Дай координати на този лекар Hug

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте! Доста обстойно разгледах сайта, но май още не мога да се ориентирам много добре и съжалявам, ако задавам въпрос, на който вече е отговорено. Просто малко съм се отчаяла и имам нужда от помощ. На 20 години съм и от 15 годишна всяка година имам по два пъти гъбички! Миналата година ми откриха и че имам поликистозни яйчници. Нищо от това нямаше да е проблем, ако беше лекувано по правилния начин!! Ходих при една гинеколожка в Окръжна болница в София до сега, която обаче ,въпреки че очевидно гъбичките ми не са изчезнали и противозачатъчните, които пия за кистите не ми влиаят добре, ми казваше "добре си".  А сега от три седмици имам много силно бяло течение, което може да е опасно и не искам да се връщам при тази жена. Ако можете да ми кажете някоя гинеколожка, която да работи със здравната каса(понеже не ми стана ясно дали в тази тема лекарите, които предлагате работят с нея) и наистина да обърне внимание на проблема ми.. ще съм ви много благодарна!  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 54
моля кажете ми добър гинеколог в сухата река . сега ходя при доктор михайлова

# 18
  • Мнения: 0
Az inam problēmu s balo te4enie sodīs na mnogo mesta.iskam dob4r genikolok

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте!Моля ви за вашата помощ!От провинцията съм и искам да посетя генеколог в София.Искам второ мнение.Имам раничка и възпаление.Трета група.Искат да ми я горят.Не знам къде да отида при добър специалистНякой, който работи със ЗК и ще ме приеме веднага в понеделник.Благодаря!Моля за координатите на някой добър Г с препоръки от вас!

# 20
  • Мнения: 220
Веднага,че и в понеделник честно казано незнам. Но попитай в МБАЛ Св.София (Манастирски ливади) за д-р Илияна Мазнейкова, запиши си час при нея. Аз съм много доволна от нея.

# 21
  • София
  • Мнения: 134
МЦ"Лора"-д-р Ралчева.Лично аз не съм й ползвала услугите,но моя близка е много доволна.Успех. Peace

# 22
  • Мнения: 1
Благодаря много ще се поинтересувам и ще видя къде ще отида!

# 23
  • Мнения: 270
Здравейте,
искам да попитам за добър гинеколог, ако някой може да препоръча.
По възможност в Източните квартали на София. Може и на лично съобщение. Предварително ви благодаря!

# 24
  • Мнения: X
sea_flower пълно е със теми във форума има и Бял списък най добре потърси там и ще се
ориентираш, а и Източни райони е много широко понятие.  Laughing

# 25
  • Мнения: 0
За Бойка Живкова Петровска от Токуда какво мислите?

# 26
  • Мнения: 127
Здравейте. Аз не мога да препоръчам много добър гинеколог в София, защото на такъв не попаднах, но ще изкажа негативното си мнение за д-р Галина Влаева, за да не се излъжете да попаднете на нея. Отидох в окръжна болница с направление и запазен час. Пред нейния кабинет обаче времето явно минава с други темпове, защото тя обича да си прикава с колежки или да изчезва, а отпред пред кабинета става навалица. Само, за да си взема в последствие изследването, ми отне два дена ходене и чакане около 40 мин пред кабинета, въпреки, че отново имах час. Освен това, въпреки направлението, тя ми препоръча уж "по-добра" цитонамазка от тази по здравната каса, за което си прибра допълнително пари, неотчетени никъде, освен в нейния джоб. А за качеството на тази цитонамазка силно се съмнявам, при положение, че са два реда напечатани на задната страна на бележка за медицинско направление. Да не говорим, че аз отидох с оплакване и исках микробиология, за която тя каза че няма нужда, а в последствие от цитонамазката се оказа, че и това сигурно трябва да се направи. Но със сигурност повече не мисля да е при нея. 

# 27
  • Мнения: 270
Здравейте,
по съвет на Dados разгледах обстойно Белия списък на лекари, тук в сайта. Оттам си избрах и спрях на д-р Димитър Папукчиев- 25 ДКЦ, Младост 3. Записах си по телефона час за него, първият свободен беше след 2 седмици. Много ми беше притеснено да чакам толкова време, защото имах съмнения, че нещо не е в ред. Та на уречения ден и час за преглед се запознах с д-ра. Останах очарована. Толкова внимателен, галантен и възпитан лекар аз не бях виждала. Обърна ми внимание, не бързаше за никъде, прегледа ме с ехограф, направи и вагинален преглед, изписа ми лекарства- хомеопатични, и ме изпрати. Вярвате ли ми, че излязох развълнувана и усмихната от кабинета. Очарована съм от този човек, и друг няма да търся! Пожелавам успех на всички!

# 28
  • Мнения: 659
Здравейте!Доста обстойно разгледах сайта, но май още не мога да се ориентирам много добре и съжалявам, ако задавам въпрос, на който вече е отговорено. Просто малко съм се отчаяла и имам нужда от помощ. На 20 години съм и от 15 годишна всяка година имам по два пъти гъбички! Миналата година ми откриха и че имам поликистозни яйчници. Нищо от това нямаше да е проблем, ако беше лекувано по правилния начин!! Ходих при една гинеколожка в Окръжна болница в София до сега, която обаче ,въпреки че очевидно гъбичките ми не са изчезнали и противозачатъчните, които пия за кистите не ми влиаят добре, ми казваше "добре си".  А сега от три седмици имам много силно бяло течение, което може да е опасно и не искам да се връщам при тази жена. Ако можете да ми кажете някоя гинеколожка, която да работи със здравната каса(понеже не ми стана ясно дали в тази тема лекарите, които предлагате работят с нея) и наистина да обърне внимание на проблема ми.. ще съм ви много благодарна!  Heart Eyes
Здравей.Надявам се всичко при теб да е наред вече, защото публикацията ти е от преди година, но ако още не си намерила решение се надявам да съм полезна.Аз  за гъбичките не мога да кажа нищо, но за поликистозните яйчници и противозачатъчните мога да ти говоря много. Може би съм била и аз на 16-17 г. и започнаха да ме тъпчат с тях за да ми идва цикъл. Мн пъти съм питала дали не трябва да почивам или да ги спирам за известно време и винаги съм получавала отговор, че са безвредни и трябва да ги спра когато реша да забременея. Така 10 на години ги пих и забравих какво е нормален цикъл, защото когато не ги пия не ми идваше цикъла. Прочетох хиляди неща за вредата от тях и че след такова дълго лечение може да не ти дойде твой си цикъл с години. Тогава ми казаха за д-р Михайлов хомеопат и гинеколог. Той също потвърди за вредата, но видя притеснението ми и ми даде едни капки- хомеопатични. Спрях хапчетата и вече 3 ти месец си имам собствен цикъл и няма и следа от кисти- проверено е преди седмица бях на преглед при гинеколога си. Като гинеколог не мога да кажа как е- не съм ползвала услугите му, но с тези капки ми показа, че 10 годишното ми тъпчене с хормони е било безсмислено. Надявам се да съм ти била полезна, ако искаш телефона му - пиши ми ЛС ще ти го изпратя.

Последна редакция: нд, 02 мар 2014, 13:27 от illiyana

# 29
  • Мнения: 659
Здравейте, имам нужда от добър гинеколог, защото моя е в провинцията, а идеята за забременяване е вече узряла в главите ни. Живея във " Фондови жилища", не държа да е мн близо , а да е добър и внимателен в проследяване на бременност и евентуално раждане. Предпочитам да работи със здравната каса, но това не е най-важното. Понеже съм военнослужещ би ми било интересно има ли някой доволен от гинеколозите във ВМА, аз лично не съм очарована от тези които са ме преглеждали на профилактичните прегледи, но съм ходила там само 2 пъти, така че ако някой има мнение моля да го сподели.

Общи условия

Активация на акаунт