Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 21 тема

  • 19 893
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • на земята
  • Мнения: 4 096
ЛАЛИ ,хахах май всички ги сънуваме тези еротични сънища ,хихихииииии...)))Имаш пълнолуние поредните дни и аз не съм спала и ПОПЧИ ,и други мами имаше и с главоболие..))))     Дрън-дрън  Joy опущала,разбирам го като че се е рапуснала и е напълняла бързо с 3 кг..)))Поскарал и се доки че бързо качила 3 кг.    Aera,зеленчукова диета и супа  Joy

# 16
  • Мнения: 576
Дрън-дрън  Joy опущала,разбирам го като че се е рапуснала и е напълняла бързо с 3 кг..)))

Даже и Гугъл не успя да ми отговори  Mr. Green

За болките - зверски ме болят сухожилията от вътрешната страна на бедрата. Като спя вечер дори не мога да се обърна от ляво на дясно от болки, даже ми се случва да стана и после пак да легна че да се завъртя. Последната седмица всяка вечер се събуждам по 4-5 пъти, явно вече си тежи бебо.

А слабините...това е областта над триъгълника предполагам  newsm78 Там ме боли като бебето се движи, явно главата му натиска яко шийката... винаги първо там ме заболява, чак охкам от болка, и после почва да движи ръце, крака и дупенце  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 211
Абе, и да боли, и да не боли - ще и обясня аз на малката да си седи на топло още 2-3 седмици. Ей сега док като дойде, ще видим какво ме прави тя отвътре....имам чувството, че копае нещо или си е наумила да ми пръсне пикочния мехур smile3506

# 18
  • Мнения: 1 179
Да това имаше предвид доктора, такъв му е изказа.  Rolling Eyes Лошото е че не ям много - избягвам тестено, сладко не ям, само плодовете са ми сладкото. Чудя се от какво ги качвам.  Thinking

# 19
  • Мнения: 2 211
Аера, хормони пиеш ли някакви?

# 20
  • на земята
  • Мнения: 4 096
 Aera ,колко си кг.в коя седмица?Може да е задържане на течности бе..)))Избягвай плодовете след 16 часа,папкай си саатки,супички,зеленчуци хрупай,моркови,краставици,червено цвекло ,много има сега..))))

# 21
  • Мнения: 894
Попи, да не би да я носиш по-нисичко като мен. Като добавим и проблемните шийки, тя става една, ама..... Weary Като се движи, имам чувството, че ще изскочи отдолу.  Laughing Иначе като лежа ми няма нищо, но стана ли, се започва - тежест, опъване, болки оттук и оттам. Като ходих по спешност при док ми каза, че са опасни острите, режещи болки. Ако не са ти такива, няма проблем - другите са от разтягане на връзките. Peace
Аера, ти да не би да си била пушачка като мен? Дотук съм напълняла 15,500 кг., но на последната ЖК имах качено само едно килце. Милото само ме преследва, защото съм била станала много сочна и привлекателна, като съм напълняла, а пък на мен ми тежи много. Hug
Дрън, майка ми казва, че това, което я е боляло през бременността, я боли и сега по време на критическата. И аз се мятам наляво и надясно цяла нощ, чак ставам да си мокря краката със студена вода. Hug
Лаленце, дано скоро да свършва това пълнолуние, че заедно със жегата направо ме съсипват. Hug

# 22
  • Мнения: 2 211
Лале, много ниско я нося. Лошото е, че от време на време имам и режещи болки, но още малко ще издържа...

# 23
  • Мнения: 460
Вечерта бях при доктора по ЗК и ми каза, че съм се "опущила", защото за 1 месец съм качила 3 кила  Shocked.

Какво значи опущила  newsm78

Деси ти къде зачезна  Hug
Дрън-дрън,тук съм Heart Eyes,аз ви чета редовно,не писах тия дни,че нещо се бях изнервила до крайност от безумните идей и изказвания на свеки,че.... Twisted Evil #Cussing outПредстои ни голям ремонт на етажа и жената ни изкара от релси.Очаквах простотий и изцепки,но не и това.Не,че няма да стане на мойто,този път казах,че съм безкомпромисна,щом става въпрос за условията в които ще живее бебето ми.7год. с мъжа ми се съгласявахме с всичко,ама нещо взе да ни писва.Само да кажа,че ремонта си го поемаме изцяло ние.Сега ме е яд,че се нервирах толкова,само си стресирах бебчето.Във сряда се връщам в София,че тук ще кипи ремонт Mr. Green,дано само живот и здраве като си дойдем с бебка,да не получи майка и инфаркт Wink
Днес сутринта дори погледнахме в един магазин за тапети и др.но нищо не ми допадна,а и нещо се двоумя за вариантите newsm78.А и първо чакаме да се уточни точно варианта с отоплението..абе доникъде сме просто.





# 24
  • Мнения: 576
И нас това ни чака Деси, ама уж по-лекичко. Един латекс, ламинатче в едната стая, по-скоро козметични неща, нови перденца, надявам се за седмица мъжо да се справи, после нареждаме нашата спална (която не е готова още де) и на бебо стаичката и сме готови за голямата среща Simple Smile

Да ти кажа аз не бих оставила ремонта без надзор ама явно при вас няма как, само не се изнервяй излишно, всичко ще стане супер  Hug

# 25
  • Мнения: 1 179
Ми хормони не пия, само Утрогестан вагинално, а за цигарите да, може от това да е. Но все пак с дъщеря ми на качвах така, имам чувството, че или задържам течности, или пък чудя се дали да не взема да си проверя хормоните на щитовидната жлеза, знам ли и аз. newsm78

# 26
  • Мнения: 2 211
Най-добре обясни на Сигридов, че качваш, а не се храниш толкова много. Той може да ти даде обяснение и да ти каже дали е нормално. Дотогава си хапвай умерено и наблягай на салатите и плодовете. Тоя другия глупендер, за когото и друг път сме чували, и на когото сме се възмущавали - хич да не се обажда!

# 27
  • Мнения: 1 179
О-о да, задължително ще говоря другата сряда с него. То с тоя в общи линии това ни беше приказката за целия престой, измери ми само и кръвното и ме изпрати по живо по здраво.

# 28
  • Мнения: 965
Попи, Мари не пише в Юлската... ще чакаме като се освести да ни информира  Heart Eyes
Шийката много често се скъсява без никакви признаци, така че тези болки не са гаранция  Hug Мен ме болеше по едно време там, но беше от червата.

Аера, аз в началото се притеснявах дали съм направила добър избор на доктор, тъй като повечето лекари до преди години наистина са били такива, но сега с тази комерсиализация... Но в крайна сметка си остана моя доктор и му вярвам!
За кг, да ти кажа, аз и двата пъти ядях еднакво, като първия път обаче, до 22 г.с качих към 13-15 кг и то с ходене на работа. Сега, до тук /40 г.с. от днес  Joy/ съм + 11-12, и то с лежане.....

Лали, снощи с милото и двамата се кокорихме до 3 часа, щом и той, който с помирисване на възглавницата уж заспиваше, сега не може, голям зор е вярно.

Дрън, в 7 и 8 месец имах такива болки в сухожилията и трудности с обръщането. Спряха за 2 седмици и сега пак се обаждат.Мислех, че са от обездвижването, ама явно не  newsm78

Деси, не се ядосвай, ще се нареди всичко  Hug


# 29
  • Мнения: 117
Чудна тема! Hug
Да ви кажа за еротичните сънища и аз имах в изобилие от тях, сега дори и не сънувам, въпреки че доктора ми даде зелена светлина, аз не смея а и още ми падат конци- голяма бродерия е било при мен уж малко бебе а е минало като бръснач Simple Smile Но не се страхувайте минава и се забравя и то по-бързо от колкото очаквах. Иначе малката е добре- расте и много слушка да не са и уроки- плаче само като е гладна или ако я боли коремчето иначе спинка през нощта, за съжаление обаче майка и не спи защото става на 3 часа да се цеди.

Общи условия

Активация на акаунт