Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 21 тема

  • 19 898
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 576
Mацки, по VH1 този уикенд има Power Ballads Weekend и пускат страшни парчета. Та съм се хванала  да възпитавам в малчо (и в съседите) музикални предпочитания  Mr. Green

Боряни, радвам се че сте добре  Hug Като започнах да пиша в темичката ти тъкмо роди Simple Smile

Жениии,
ох само ти си знаеш какви чувства те тресат:) Броени дни до срещата  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 211
Мъжът ми най-накрая приключи заветното боядисване, аз пооправих някои неща, но гледам да не си давам много-много зор.
И така, бебка официално вече си има стая. Легълцето ще го сложим в последния момент. Всички останали неща лека-полека започнаха да си отиват по местата и съм доволна  newsm44 newsm44 newsm44 Много ми е тъпо, когато не мога да свърша нещо сама, а трябва да завися от другите.

Дрън, тази работа, която ми изброяваш, моят мъж щеше да я върши 6 месеца, браво на твоя  smile3501 smile3501 smile3501  нашият татко е малко муден.

# 32
# 33
  • Мнения: 513
Мъжът ми най-накрая приключи заветното боядисване, аз пооправих някои неща, но гледам да не си давам много-много зор.
И така, бебка официално вече си има стая. Легълцето ще го сложим в последния момент. Всички останали неща лека-полека започнаха да си отиват по местата и съм доволна  newsm44 newsm44 newsm44 Много ми е тъпо, когато не мога да свърша нещо сама, а трябва да завися от другите.

Дрън, тази работа, която ми изброяваш, моят мъж щеше да я върши 6 месеца, браво на твоя  smile3501 smile3501 smile3501  нашият татко е малко муден.

Поздравления за новата темичка  Grinning И ние със стаята сме доникъде, ама пусти суеверия понеже съм с близнаци. Аз съм набелязала легълце и гардеробче, ама ще ги купуваме като се родят. Сега чакам таткото, който и той като твоя е доста муден да си изнесе парцалките от стаята, че я е превърнал в работно помещение. Laughing Иначе поне боясисване, паркети,  щори и комарници сме направили.

# 34
  • Мнения: 2 211
При нас всичко е готово, дограмата ни е нова, паркетът е хубав, за едно кирливо боядисване чакам 2 месеца. Сега остана да пребоядиса коридора, който наскоро боядисва, но го направи в отвратителен цвят...не знам кога ще се накани, обаче аз този път ще дигна един скандал, ако се замота!

# 35
  • Мнения: 965
При нас всичко е готово, дограмата ни е нова, паркетът е хубав, за едно кирливо боядисване чакам 2 месеца. Сега остана да пребоядиса коридора, който наскоро боядисва, но го направи в отвратителен цвят...не знам кога ще се накани, обаче аз този път ще дигна един скандал, ако се замота!

при нас често само "скандал" помага. много се дразня, ако е за хората, щ го направи веднага.....

# 36
  • Мнения: 513
Ох, да, много е гадно това, ама и аз с това лежане съм толкова безпомощна, че нищо не мога да свърша, а много мразя само да напомням и подсещам и да завися все от някой друг, ама за съжаление съм така последните няколко месеца

# 37
  • Мнения: 2 211
при нас често само "скандал" помага. много се дразня, ако е за хората, щ го направи веднага.....

Аз на моя му викам Митко - услугата...полудявам някой път, голям "подай гъзец" е!

# 38
  • Мнения: 965
при нас често само "скандал" помага. много се дразня, ако е за хората, щ го направи веднага.....

Аз на моя му викам Митко - услугата...полудявам някой път, голям "подай гъзец" е!

хи-хи, може Митковците да са така newsm62

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Да се запиша и аз в новата темичка   bouquet
Попи превъзходно си се справила и посланието много ми харесва,супер спретната е вече   bouquet Hug
Да ви кажа и аз от няколко дни съм с болки във влагалището ли са не знам обаче много реже и то предимно когато съм права ама имам чувство че са от движения или натиск във шийката
Да не остана по надолу и аз не мога да спя,снощи последно в 4 си погледнах часовника  Sad
Лали за изследванията ме беше питала..ами нищо занесох ги нищо не каза док само да спирам желязото и да пия витамини,взех си прегнакеар с омега 3,иначе повечето ми стойности или ниски или високи .. левкоцитите бяха високи,другите съм ги забравила,ама щом нищо не каза,дано да са наред
lawyer  честити покупки и количката е много хубавааа  Heart Eyes
Дрън-дрън дано и ти се похвалиш довечера с нова придобивка  Crazy
Аз пък сънувах че се карам с моя,нищо еротично не ми минава през главата  Rolling Eyes
Лали питах док за лактажина и аз сега си слагам  Laughing  Hug и цитросепт пия и се моля следващата МБ да е чиста
Деси мила не се коси,тегли и една майна на свекито
Аз поне съм си при моята майка,тя за нищо не ми се меси душичката
Борянка  Hug само така, наминавай с хубави новини   bouquet
Попи хайде честита стая да я обзаведеш със здраво и щастливо бебче   bouquet

# 40
  • Мнения: 747
Записче в темичката, дано само хубави вести да има в нея.
И аз имам от няколко дена болки в шийката, мисля че е беб, но ще питам в четвъртък на прегледа.
За спането, вече ми е мираж да имам поне един час сън без събуждане. Просто такава жега и задух няма.
Честита боичка в детската на Попи, като е готова искаме снимки  smile3509
Aera, не се коси за килограмите, всяко тяло си е различно, просто явно си имала такъв период. Аз миналият месец бях качила 5 кг, а сега явно ще са 3, но не ми пука. Щом ми се яде нещо и си хапвам, дали бебо има нужда от това или просто да си задоволя лакомията не знам, но не се лишавам   thumbsup , пък и то сега ни е паднало  Mr. Green
Момичета, ако скоро не се разхлади ще се наложи да правя молебен за по-ниски температури. Не мога и да си помисля как се чувстват мамите, които са почти на финал, съчувствам ви искрено

# 41
  • Мнения: 460
Попи,честита стая Heart Eyes!
Дрън-дрън,няма как връщам се в София,сигурно на док.му липсваме страшно много hahaha,кога не ни е виждал толкова време Wink.Дано всичко да е наред само  PraynigА колкото до бързината и нашия татко е на принципа"бавни движения-дълъг живот".Дано смогне до с ремонта до...започване на първи клас Mr. Green.
Жени,аз се нервирах най-вече от безумствата,а за непоисканите съвети...там съм без думи.На мамите пред раждане мога безплатно да ви напомня да си вземете ножичка да подстрижете косичката и миглите...още в родилното.А да не забравите и пакет морска сол за първото къпане.....Другите ще ги спестя Wink

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
На мамите пред раждане мога безплатно да ви напомня да си вземете ножичка да подстрижете косичката и миглите...още в родилното.А да не забравите и пакет морска сол за първото къпане.....Другите ще ги спестя Wink
това сериозно ли,защо  newsm78

# 43
  • Мнения: 460
За подстригването ми бе разяснено,че от това ставали гъсти миглите и косата #Crazy.За солта не зная,нямах нерви да изслушам...Да ти кажа честно с доста сериозен тон ми бе казано.

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
потресена съм особено за подстригването  Shocked между другото присъствах зимата на къпането на моя племенник и мисля че го видях това със солта имам спомен и за яйце.Аз съм категорична че каквото си е било едно време си е за тогава,сега не ме интересува какво е било и защо е било ама бабини деветини няма да слушам  Naughty
Аз лично имам алергия към жълтък и не бих сложила във водата на собственото си дете
Мила Деси слагай тапите на ушите и въобще не ги взимай при сърце  Hug

Общи условия

Активация на акаунт