Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 21 тема

  • 19 925
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • на земята
  • Мнения: 4 097
ЧЕСТИТА РОЖБА НА ИВКА,ДА ИМ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!Ивка, възтановявай се бързо и те чакаме ! smile3525

# 721
  • Мнения: 747
Честита щерка на Ивка, да и е живо и здраво момиченцето, а и цялото и семейство.  newsm51

# 722
  • Мнения: 14
Страхотна новина в днешния празник! Честита бебка, Ивче!

# 723
  • Мнения: 2 211
Момичета, аз да взема лека-полека да правя новата тема, че успяхме да я изпишем тази!

Между другото, аз скоро ще се пенсионирам  newsm62  и няма да мога да правя темите, така че някоя от мамитата в по-малки седмици ще трябва да се заеме с тази задача smile3534

# 724
  • Мнения: 460
Честити рожби на мама Миленчето и мама Ивка newsm51!
Да съм им живи и здрави,весело детсво,а на мамите бързо въстановяване Hug
 welcome и на новата мама Heart Eyes!
Попи,ще се пенсионираш ако ти дадем hahaha

# 725
  • Мнения: 576
Ееей Попи, доживяхме до пенсия  newsm27  Дано да ти е добър пенсионния фонд, че скоро ще се срещнеш с едно малко разхищение и тъй поне следващите 18 години на теб и на тати ще се чака  Joy
Жени, ти ли ме беше питала за хапчалъците? Док не ми е казала да ги спирам и си пия магнезия, ама гинипрала не съм го пила от три дни, че свърши и не съм ходила до аптеката Simple Smile Напоследък започнах да получавам крампи суууупер гадни в десния крак винаги на едно и също място, сякаш някой ми хваща вената и я дърпа, ужасно е, та смятам да си попия магнезийчето поне седмица още.
Айде Лойърчеееее newsm68 Скоро няма да си  preggo ами  baby
Лаленце, мила тука сме всички ама май сме всички размазани по диваните... От сърце ви желая да не се разповръщате накрая като мен. Всеки ден поне по един път изпразвам стомаха от неподходящия край, имам чувстото че е е станал като стотинка голям и само бебчо да мръдне и айдеее...в кенефчето.
Няма да се даваме на свекървите момичета! Като си помисля че и аз ще стана свеки... ама аз ще съм от готините Wink
Миленче, честита ти дъщеричка   bouquet
Стеф, не се изнервяй за глупости, да не си докараш някоя беля на главата. Обаждаш се на някоя амига, излизаш и си отпускаш душата  Wink
Десинко, стискам палци да се разминеш със секциото  fingerscrossed В петък ще кажеш какво е станало. Всъщност защо секцио казва доки? (извинявай ако те карам да се повтаряш)..
Жени 66, Фикси, Вал, Ина, Иии, Маймун, Краси, Деси ая и всички дето ви пропускам извинете ме  Hug


# 726
  • Мнения: 2 211
Деска, след месец ще си имам нов шев от женски пол с насран памперс. Ще видим тя какво ще каже.

# 727
  • Мнения: 355
има ли други караконджоли,моето малко ангелче е решило че тази нощ няма да спим  smile3534,колкото и мама да иска

# 728
  • Мнения: 45
Здравейте сладурки,
успявам да ви следя през няколко дни,  но не ми се пише, не излизам много в тези жеги, но не мога да стоя пред ком. изнервям се нещо, като гръмоносен облак съм smile3516 а и имах гости.
Добре съм, но все по-рядко и слабо си усещам Жорчето, нали е голям вече, важното е да се следят тоновете сега. Дано се похваля с хубави новини и аз скоро.

лаленце честито за хубавите новини от Марков и аз го харесвам.

milencheto честита принцеса Сиана, да расте много здрава и щастлива!
На ИВКА, също честито и тук, бързо въстановяване и чакаме да пише.

Пазете се от жегите и само положителни емоции. Целувки и прегръдки на всички newsm51  love001

# 729
  • Мнения: 894
Честита малка принцеса на мама Ивка! Да им е жива, здрава  и усмихната!
Попи, имаш време до пенсия, мила.  Grinning Така се радвам, че му се вижда краят при теб и при Дрън, Лойърчето. Моите цели са малки - до следващия преглед, до следващата г.с. Не смея да мечтая за по-далече.

# 730
  • Мнения: 2 211
Лали с малки стъпки се стига до целта  Hug Hug  love001  Живи и здрави, като родим, ще излезем на едно хубаво кафенце, а може и на много  newsm62!

# 731
  • Мнения: 894
Лали с малки стъпки се стига до целта  Hug Hug  love001  Живи и здрави, като родим, ще излезем на едно хубаво кафенце, а може и на много  newsm62!
Дай Боже! Praynig Praynig Praynig

# 732
  • Мнения: 2 211
Момичета, пак имаме бебе  newsm44 newsm44 newsm68 newsm68

Лойър е родила тази нощ. "Днес в 4,50 сутринта родих моята Александрина по естествен път. Тежи 3 380 и е страхотна...родих за 4 часа и благодарение на страхотния екип на д-р МИнев не усетих болки и родих лесно. Пожелавам на всички такова раждане!"

# 733
  • Мнения: 747
Честито на нашето мамче, нека малката принцеса бъде жива, здрава и послушна  newsm51  smile3525 newsm51

# 734
  • Мнения: 355
Добро утро каква страхотна новина за разсъняване още едно бебче
Лойер да ти е жива и здрава много да ви радва а на теб бързо възстановяване Hug

Общи условия

Активация на акаунт