Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 21 тема

  • 19 912
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 355
Добро утро
Стефи недей така бе мила да не си докараш някои беля от нерви,всяка от нас изпада в такива кризи,аз също се ядосвам на моя,щото цял ден го чакам с нетърпение да си дойде да си кажа с някои нещо и като стане към 10 заспива,но пък немога и да му се сърдя сутрин става в 5,30,а аз вонторя по цял ден.Онази вечер като бях побесняла,че се размрънка за лампата и само му викам:
-Живот и здраве ще те видя след месец как ще спиш като почне да реве по цяла нощ,а той ми се хили и му се струва шега
Миленче браво мила значи и ти си поредната героиня да ти е жива и здрава малката кукличка
А снощи където ви се похвалих,че бяхме на биричка с цаца,пак опитах 5 рибки и тази нощ ми беше кошмарна,наистина май малкия няма да обича риба като баща си
Айде къде сте другите още ли спите айде на отчет Hug

# 691
  • Мнения: 355
Попи ми последно Кръшков ми каза за секцио  smile3514 ,но живот и здраве в петък ще ходя и ще крънкам пак за нормално пък да видим кво ще ми каже и този път

# 692
  • Мнения: 965
Здравейте милички,

Много ми липсвате и много съжалявам, че не мога да ви прочета, дали сте всички добре, кого и кога чакаме.... Може би ще е така известно време, но винаги съм с вас, в мислите си, няма да ви забравя никога. Подкрепата за всяка една от нас е нещо незаменимо, продължавайте само така!  Hug Hug Hug

Ние още се борим с повръщането,  на всичкото отгоре Сияна така и не се оригва, държа я по 40-50 мин след хранене права и после пак връща, ако реши. Млякото пък ни докара запек, та сега и със свещики я моря да за ака. За коликите да не говорим, то е ясно  #2gunfire
Храненето още не сме оправили - суче само по 20 мл от мен, заспивайки и се налага да я тъпча с изкуственото мяко  Sick То и кърмата ми не е кой знае колко, но се цедя уж да стимулирам, но.... все тъпчем на едно място. Ама аз нали съм инат !!!
А тези рачета, от сега май си показват характера - всичко наобратно правим, ще видим как ще се възпитаме в крайна сметка  Thinking
Това са нашите грижи в момента, стискам палци на всички, и ще се радвам на всяка, преместила се в горния списък.

Хубав ден и целувки от нас двете!  Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart
  

# 693
  • Мнения: 894
Миленче, честита ти дъщеричка Сиана! Да ви е жива, здрава, щастлива, послушна и с късмет!
Стефи, всяка бременна има подобни кофти моменти, но важното е да ги преодоляваме. Hug
Ф/х/, много си изобретателна!Едва ли би ми хрумнало на мен.  bouquet
Стискам палци на Ивка! Hug

# 694
  • Мнения: 2 211
Geni_66   love001

За Сияна хич не се притеснявай, рачетата са много послушни деца. Аз съм раче!

# 695
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Добро утро  Hug
 Много стиснати палчета за Ивка много се измъчи милата с това кръвно  Praynig
Миленче честита дъщеричка да ти е жива и здрава,бъдете безкрайно щастливи след всичко което си преживяла   bouquet
ААА Стефиии ще се караме да знаеш,не може така ще си докараш някоя беля,кротувай сега  Naughty
Жени надявам се скоро всичко да потръгне в правилната посока,дано се свършва с това повръщане по - скоро и да си цоцка кърма малката принцеса  Hug

# 696
  • Мнения: 747
Момичета, много си ви обичкам.
Честитя ви днешния празник - Св. Анна, тя се смята за християнския символ на майчинството. Нека всяка от нас изпита това чувство да бъде мама. Която е на по-лек режим може да запали една свещичка в църквата за светицата.

# 697
  • Мнения: 205
stefi_sv, HugЧестит празник и на теб!!!

Миленче, честито бебенце!

Поздрави на всички мами.

# 698
  • на земята
  • Мнения: 4 097
Ей калпазанки,много сте изписали,ей така активни ви обичам най много..))) ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!  МИЛЕНЧЕ,ЧЕСТИТА РОЖБИЧКА ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА   bouquet      ИВКААА,дано всичко е наред ,че това кръвно те изтормози  Hug    stefi_sv ,не се ядосвай миличка,мисли за бебо,и аз така понякога и после ме яд,че се кося напразно  Hug    ДРЪН-ДРЪН къде си???  ВСИЧКИ ви обичкам и много ви  Hug Hug Hug Днес се очертава пак жегааааа,вчера беше в СТАРА ЗАГОРА голям ад,задух,въздух нямаше,дано днес е по добре!ИСКАМ ДЪЖД!!!

# 699
  • Мнения: 250
Здравейте, аз до сега съм спала, снощи изобщо не съм мигнала, дали е заради гиниприла, който почнах от вчера, незнам но беше ужасно, само се въртях и като се съмна и съм задпала.
ЧЕстито на Миленка за щастливото събитие, да са живи и здрави, дай боже на всички ни тази радост:)
Стефи, бъди по-спокойна, заради бебо всичко му се отразява и на него! А те мъжете всички са така, само за тях си мислят, не му обръщай внимание.
Целувки и прегръдки за всички Simple Smile))

# 700
  • на земята
  • Мнения: 4 097
*Ina* ,може и да от ГИНИПРАЛА,сестра ми го пи за задържане доста време и имаше сърцебиене в началото и потене .ставаше и едно такова усилно,но свикна,спомням си че заедно с гинипрала пи и едно друго лекарство което притъпяваше страничните действие на гинипрала..)))После след известно време свикна..))))Дано тази вечер се наспиш спокойно,и аз имам такива вечери..)))То в тези жеги какво спане,ако пусна климатика пък,се схващам,угода няма..)Никой не пише КЪДЕ СТЕ ПАК В ТЕЗИ ЖЕГИ БЕ ХОРА,КАК ИЗЛИЗАТЕ ..)))

# 701
  • Мнения: 171
Здравейте момичета!!!
Не съм писала отдавна Embarassed Мъчат ме жегите, не мога да спя ooooh!, купихме климатик, ама ще го монтират чак в понеделник!! Утре съм на преглед, надявам се, че всичко ще е наред Praynig
Радвам се, че всички сте добре Grinning Миленче честито бебе!!!!
Стискам палци за Ивка.
Другите момиче Hug Hug Hug Hug Hug

# 702
  • Мнения: 14
Здравейте, сладурки!
Миленче, честита бебка! Да те слуша много и да ти създава само приятни емоции!

Попи, Ф-деси, и аз сигурно не съм много за понасяне вече, ама и моя така ме нервира, по сто пъти на ден е способен да ми вдигне кръвното. Ако не е той, ще е любимата му мама! newsm61 Такова ужасно същество няма да се пръкне втори път! Мин.седмица бяхме в малък ремонт на детската стая, каката трябва да направи място и за бебока, и тъй като "маминка" не е от най-помагащите, се учудих че сама предложи да помогне. Оставих и два прозореца да измие, единия от които с хоризонтални щори. Не мога да ви опиша какво заварих вечерта като се стъмни и запалих лампите и пуснах щорите. Избърсала ги с мокър парцал и замазала прахта по тях!!!! Стичаха се ужасни черни вадички по целите щори. Да не споменавам, че и на двата прозореца е забърсала само стъклата!!!! Первази, улеи... въобще всичко е в прах.... иде ми да я удуша!!! #Cussing out А иначе все аз съм не можещата, мърлявата и т.н.

Извинявам се, за натоварването, ама трябваше да го споделя!
 Hug

Geni_66
За повръщането мога да ти дам един съвет. Дъщеря ми, която е на 9г. повръщаше много, явно от преяждане, беше лакома и много бързо сучеше. Джипи-то, което нямаше много акъл в главата, искаше на 20 дни да и отваря корема, без каквито и да било скенери или изследвания. В педиатричната болница в София ми казаха да се изцеждам и да я храня с шише, за да знам колко й давам, както и да й повдигна креватчето под ъгъл от 45 градуса - главичката да е по-високо. Другото, което правех, е да я преобличам и сменям памперса преди да е яла, за ад не я търкалям много след хранене. Надявам се да ти помогне.


Поздрави на всички и прохладен ден! Hug

# 703
  • Мнения: 250
Лаленце и аз пия за притъпяване на сърцебиеенето, но може би още не съм свикнала с действието на гинипрала. Дано поне можем да спим, иначе жегите не ги издържам и да можех да излизам със сигурност нямаше да го направя:) много ми е топло.
Криси то около нас все драдните ли има, особено сега с тия бушуващи хормони:) ама не трябва да се връзвяме.
Manjunja, дано и с теб всичко е наред:) усПех на прегледа!

# 704
  • Мнения: 355
Ох момичета трябва да споделя с някои от едно известно време ме гризе съвеста.
Моята свекърва както съм писала е в Гърция с мен се държи идеално,постоянно ми звъни да пита как съм,какво става,но със сина си не е така винаги е гледала повече за брат му на моя,дори напоследък не му е звъняла може би месец вече,Моичкия е с високо кръвно вече 1 год е на хапчета,отскоро се установи и че брат му има на брат му се звъни през ден да пита как е ставам свидетел вече за пореден път,а за мъжа ми дори мен не е питала как е.Сутринта като се чухме пак ме изнерви,тъй като я питах кога ще си идва другия петък или събота,та било в събота сутринта и ми вика поне веднъж да ме чака Мирослав демек моя.Ми как да те чака друг път като той тръгва в 6 да работи а тя пристига към 9 в Пловдив да не иде освен на работа заради нея и това много ме издразни
Та се чудя дали да не му споделя тези неща,но имам чувството че ще я намразя заради тези игнорирания много ми криво на мен,пък нз сина й как се чувства
Ох оплаках се сори ама трябваше да си кажа на някои вие кво бихте направили в такъв случай

Общи условия

Активация на акаунт