Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 21 тема

  • 19 911
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 355
Re: Някои АВГУСТовски мами се разделиха с корема-гушкат бебоци, други чакат с отоци
«  #416  25 Юли 2012, 13:47:50 »   

Ивка е на секцио в момента, чакаме бебе значи

# 706
  • Мнения: 558
Белоснежка, гледам, че надничаш отгоре. Влез и драсни някой ред, че момичетата питаха за теб.  bouquet
Тук съм аз, но от другата работа на компа тези дни, не ми остава много време да пиша и във форума Sad.
Честита рожбичка на Миленчето, да и е жива и здрава, румена и засмяна! newsm51
Чакаме хубави новини и от Ивка, Лойърчето  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Днес ми пристигна писмото от ТЕЛК, викат ме на комисия на 02.08. Пратили са ми и бланка за трудова характеристика, която трябваше да занеса в работата, да видим дали ще се справят с попълването, искат ми и удостоверение за дните от както съм в болнични. Уж ми обещаха,че за утре ще са ми готови и двете, но да видим  Rolling Eyes

# 707
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Re: Някои АВГУСТовски мами се разделиха с корема-гушкат бебоци, други чакат с отоци
«  #416  25 Юли 2012, 13:47:50 »   

Ивка е на секцио в момента, чакаме бебе значи
Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed newsm17
Деси и да му кажеш какво ще промениш,той сигурно си го знае много добре.То не пречи да споделиш с него какво ти е мнението, ама човека който може да промени отношението си е майка му,а тя до сега щом не го е направила така ще е ..... Sad

# 708
  • Мнения: 14
Ф-деси,  аз на твое място първо на нея бих й направила забележка, бих й казала, че не й прави чест да дели децата си.
А в повечето случаи мъжете не обръщат внимание на тези неща, те са по-повърхностни. Но ако смяташ, че мъжа ти ще го заболи, по-добре не му споделяй.

# 709
  • Мнения: 355
Момичета той си го знае много добре,даже в началото като се запознахме,той ми го каза и колкото и да е очевидно от страни аз все му повтарях че греши,но след толкова години няма как да му променя мнението,аз по скоро искам да си му кажа моето мнение

# 710
  • Мнения: 747
Успех на Ивка, дано скоро прочетем, че са добре и двете  Praynig
Деси, твоя като си го знае това по-добре не му вдигай нервите и кръвното допълнително. Все пак не малко неща са му на човека на главата в момента, най-вероятно знае какво ще стане майка му като си дойде и от сега е натоварен психически. По-добре поговори с някой друг, за да си излееш твоята мъка и да се отървеш от напрежението. Като се сетя, че и моята свеки се кани да идва половин месец преди термина ми и да стои месец в БГ  #Crazy

# 711
  • Мнения: 1 179
Привет майчета! Оххххх не издържам вече на тези жеги, дето вика майка ми - "Да ти имам късмета". И поредна вечер не съм спала, едвам гледам вече.  Twisted Evil
Много, много стиснати палчета за Ивка.  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Лойърче, твоята лъвица от сега ти показва кой ще командва парада.  newsm08
Стефи, никакви такива, откъде накъде, той ще си нанка пък ти само нерви ще хабиш ама ха  box
Миленче, честита дъщеричка, да ти е жива и здрава.   bouquet
Жени 66 и ти ни липсваш мила.  newsm51 Това с повръщането съм го преживявала и искрено ти съчувствам. Дано бързо да мине.  Praynig

# 712
  • Мнения: 250
Успех на Ивка, дано всичко мине добре:)
Деси, не мога да разбера как има такива майки, и незнам дали сте забелязали, все майките на момчета са такива. Аз бих му споделила, но както и ти каза той си го знае, и със сигурност му е болно, затова по- добре да не задълбочавате.

# 713
  • Мнения: 2 211
Оооох, момичета, номера със свекитата е да ги държите колкото може по-настрана и да не разчитате на тях....И аз колко нерви съм брала, ама вече съм на принципа "с нейните камъни по нейната глава". Не казвайте нищо на мъжете, ами сами ги лекувайте, както си знаете! Никога не забравям, че мъжа ми и е седял на цицата, каквито и да са им майките, си ги защитават и това е. Накрая ние излизаме виновни!

# 714
  • Мнения: 965
Geni_66
За повръщането мога да ти дам един съвет. Дъщеря ми, която е на 9г. повръщаше много, явно от преяждане, беше лакома и много бързо сучеше. Джипи-то, което нямаше много акъл в главата, искаше на 20 дни да и отваря корема, без каквито и да било скенери или изследвания. В педиатричната болница в София ми казаха да се изцеждам и да я храня с шише, за да знам колко й давам, както и да й повдигна креватчето под ъгъл от 45 градуса - главичката да е по-високо. Другото, което правех, е да я преобличам и сменям памперса преди да е яла, за ад не я търкалям много след хранене. Надявам се да ти помогне.


Благодаря ти, Крис !!!
Ние се теглим преди и след всяко кърмене, отделно следим изцедената кърма в шишето и така добавяме после колкото се полага АМ, като никога не й давам пълна или над дозата. Явно ще чакаме да го израсте....

Честито бебче на Миленка, здраво и усмихнато да расте, за радост на мама и тате!!!

Палчета за Ивка, ще чакам да прочета, че са добре после !

Гушки

# 715
  • Мнения: 576
Айдееее, чакаме бебе днес! Тя Ивка трябва да е родила вече, дано всичко да е наред  Praynig

# 716
  • Мнения: 355
Ивка си има бебе вече, 2640гр, 49см, но не знам последно дали е Кристияна или Велизара, чакам да каже. Всичко е ок, засега е бебето в кувьоз, каза, че я е боляло повече от първия път, но не знам как и защо, при положение, че и двата пъти е с пълна упойка  Thinking

# 717
  • Мнения: 576
Честита принцеска на Ивка  Tada
Да е жива, здрава и добро и усмихнато детенце за радост на мама, татко и кака:)
Ивче, на теб бързо възстановяване, и скоро с бебка да сте си в къщи   bouquet
Малката се роди на прекрасен празник, да й е на късмет!

# 718
  • Мнения: 2 211
Честита бебка на Ивка, да и е жива и здрава и много да я слуша!
Ивка по-бързо да се изправя на крака и да се възстановява, че с тази нетърпелива принцеса, дупе да и е яко   
newsm08 newsm08

# 719
  • Мнения: 250
Честито на Ивка, да и е жива и здрава принцесата и да бъде благодловена:)
Попи, напълно съм съгласна с тезата ти за свекитата, колкото се може по - далеч!

Общи условия

Активация на акаунт