СЕПТЕМВРИйки вече стягат си багажа, но за болницата не за плажа!

  • 27 207
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 55
Когато сме дейни и правим разни неща, не ги усещаме просто защото сме улисани в работата, която правим. Легнем ли обече ги усещаме защото сме в покой  Heart Eyes Поне аз така си го обяснявам ... защото те постоянно си риткат  Crazy
Да, да, и аз това си мислех, макар че се чудех спят ли всъщност, ако е така?

# 721
  • Мнения: 2 802
Всъщност в девети месец се влиза когато започнеш 35 седмица, нали така, или се бъркам?

Ами аз мисля, че в девети се влиза в 36 садмица   Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 478
Аз не ги гледам тея седмици...аз ще вляза в 9ти месец на 27ми Август защото термина ми е на 27ми Септември уж Simple Smile По лесно ми е да си смятам така, че иначе става много сложно защото 40 седмици от никъде не се делят на 9 месеца Simple Smile

# 723
  • Мнения: 22
Да се включа и аз този път.... че с предишната бременност така и не се наканих да пиша...
Моят втори малък мъж се очаква на 13 септ...което не знам коя седмица прави...но като цяло и аз мога да потвърдя, че е много шавлив и риткащ....

# 724
  • Мнения: 217
Здравейте момичета  bouquet И моя тумбак леко се е по смъкнал, но според мен е, защото почна да ми тежи повече бебо. Започнаха се мъките със съня #Cussing out. В тая жега само се въртя, а бебо рита много, когато не спя по гръб. Май довечера и аз ще спя на климатик, че 2 вечери само се мъчих и с тия хормони Whistling , чак се чудя, как мъжа ми ме изтрайва. Доколкото ми е известно бебета трябва да спят през по-голямата част от денонощието (4 часа да са будни само)в корема на мама, но при мен май не така. Моят щурчо постоянно все рита, бута и се върти....Кога спи това бебе newsm78... Отивам да ви разгледам покупките, че и аз се чудя за това пазарене в тия жеги как да го направя...

# 725
  • Мнения: 2 802
Да се включа и аз този път.... че с предишната бременност така и не се наканих да пиша...
Моят втори малък мъж се очаква на 13 септ...което не знам коя седмица прави...но като цяло и аз мога да потвърдя, че е много шавлив и риткащ....


Добре дошла  Hug


pocoloco1 и аз така съм чела, но и моя малкия доста повече шава ... хич не е от поспаливите  Mr. Green
Иначе за жегите не се притеснявай ... днес уж беше последния ден ... от утре вече ще падат малко по-малко и ще стигнат нормални стойности.  Crazy
Няма да съжаляваш за климатика ... ще се наспиш много добре  Hug

# 726
  • Мнения: 0
@1eks@ добре дошла  Hug
като ви чета как не можете да спите и чак се чудя аз ли не съм наред нещо. Последните дни в които е най-топло заспивам непробудно чак до сутринта, а не пускам климатик  Mr. Green  май започвам да ставам голямо търтейче - когато и където да легна и мога да заспя, а преди едвам си лягах  newsm46
аз цял ден лепя един голям пъзел на картон,за да го сложим на стената и се изтормозих, а кръста така ме заболя все наведена ... сега блажено се изтягам на леглото  Heart Eyes
за бебчетата знам че дори и като спят пак си шават, даже бях чела че вече и сънуват  Simple Smile иначе и аз като Рошкичка си броя месеците

# 727
  • Мнения: 24
Aми май го преживяхме и тоя ден:).Даже някак мина по-леко от предните,изкъпахме се с хладка вода с мъжо и проспахме следобяда ,което определено може би беше най-доброто,което можахме да направим.Още малко и отиваме на разходка  Heart Eyes,толкова се радвам ,че днес не е на работа Party.
Иначе на обяд имах някакви болки,по-скоро не бяха контракции но се поизплаших де.След спинкането ги няма и дано не се появяват повече Praynig

# 728
  • Мнения: 0
Като гледам и моя тумби май е слезнал надолу. Rolling Eyes
В петък съм на преглед и ще питам. Бебчо се разшава и съм щастлива. Че вече мислех глупости:(
Тази вечер съм на Рд , но чакам да поразхлади още малко.
Дано има въздух тази вечер. Praynig

# 729
  • Мнения: 2 802
Хайде милички ...  Mr. Green цопвайте в НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт