Къде в Пловдив??? - 34

  • 87 315
  • 776
  •   3
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Грешиш за Пепи, тя има невероятно развитие за 5 години. Въпросът е какво искаш и поръчваш
И всички сладкарски материали от белгия и италия ги има от вносители, въпросът е да ти се плаща

емстерс по-късно ще ти пиша за реставратора

защо греша за Пепи , аз писах, че ги прави по-добре декорациите милион пъти  newsm78

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 231
Хоп и аз тук, че нещо ви изпуснах...

# 62
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Моля, ако някоя от вас знае, да ми каже къде в Пловдив мога да мина преглед на домашна бутилка за битова газ.
Благодаря ви предварително!

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 20:43 от `ТуиГ

# 63
  • Мнения: 400
Здравейте, някой може ли да ми подскаже фирма за производство на облекло за охранители тук в Пловдив или Асеновград? Благодаря!
http://www.bultex99.com/index.php, имат и в наличност, работят и по поръчка.
Погледни в секция работно облекло-лятно работно облекло-10-11 страница. Аз работя с тях, коректни са.

Сърдечно ти благодаря, точно това търся!:)

# 64
  • Мнения: 50
Момичета, помагайте: знаете ли работното време на др Николай Цонев (детски гастроентеролог в Тракия) и каква е цената за прегледа?


Ходила съм преди две години при него. По спомен прегледа май беше към 20лв. ( сега незнам дали още е толкова ) ?
Най-добре се обади по телефона и попитай кога да отидеш и колко струва  Peace  ( 0888968743 )

Днес бяхме на преглед - 20лв е цената, с ехограф - 30лв.

# 65
  • Мнения: 959
Къде има дежурен клон на Пощенска банка  - да работи примерно вечер до късно. В сайта им излизат адреси и телефони, но не видях работно време.

Няма такъв и в събота не работят.

# 66
# 67
  • Мнения: 6 206
Грешиш за Пепи, тя има невероятно развитие за 5 години. Въпросът е какво искаш и поръчваш
И всички сладкарски материали от белгия и италия ги има от вносители, въпросът е да ти се плаща

емстерс по-късно ще ти пиша за реставратора

защо греша за Пепи , аз писах, че ги прави по-добре декорациите милион пъти  newsm78

аз имах предвид, че има огромно развитие при нея за вкусовите качества
помня една от първите й торти, честно да си кажа, трудно се ядеше и никога не съм й го спестявала, както моето мнение, така и това на другите опитали тортата
преди месец последно ядох торта поръчана при нея по мой вкус, е беше невероятна, вкусът още ми е на небцето, имах над 30 гости и тези които разбират и тези, които не - никой не спести комплиментите за вкуса. Този път декорацията не ме вълнуваше, защото детето ми е голямо вече и пожела изчистена торта...

# 68
  • Мнения: 204
Моля, ако някоя от вас знае, да ми каже къде в Пловдив мога да мина преглед на домашна бутилка за битова газ.
Благодаря ви предварително!
Има едно малко сервизче на ул."Н.Палаузов" -  това е втората пресечка от ул "Опълченска", ако тръгнеш от главната посока Четвъртък пазара. Дано обясних правилно Embarassed

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 4 161
Винаги съм се чудела как и кой вкус би могъл да бъде критерий за качество. Това, че аз харесвам Долче Мела, не ме прави експерт, както и това, че някой не им харесва тортите. Да, вкусът е различен и определено не е като на масово предлаганите торти: блат, кремче, глазура....които аз никога не съм харесвала. А човек като свикне се нещо, трудно променя навици и вкусове. Всеки си яде това, което му харесва. Маслените им сладки са много хубави, както и останалите им неща, но нито ще агитирам някой да ги яде, нито пък ще го разубеждавам. За отношението на собственици и персонал, нямам забележки. Редовен клиент съм винаги са били любезни и възпитани.  Peace

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 40 942
Някой да е ходил в това студио за масаж...http://www.lapni.bg/offer/3647/%D0%9A%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B8%D1 … 1.50-%D0%BB%D0%B2

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Не е много по темата ама ако някой знае къде в Пловдив леят куршум , че имаше една леля Рени в Кичука ама тя отишла на почивка , а спешно ни трябва баене против уплаха   bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Моля, ако някоя от вас знае, да ми каже къде в Пловдив мога да мина преглед на домашна бутилка за битова газ.
Благодаря ви предварително!
Има едно малко сервизче на ул."Н.Палаузов" -  това е втората пресечка от ул "Опълченска", ако тръгнеш от главната посока Четвъртък пазара. Дано обясних правилно Embarassed

Благодаря ти много! Работя близо до главната и ще направя една обиколка днес в района да го видя къде е. Бутилката ми е в колата и вече трети ден я разнасям с мен. Така че само да ги намеря и да могат да ми свършат работа, веднага ще им я закарам.

# 73
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 886
Не е много по темата ама ако някой знае къде в Пловдив леят куршум , че имаше една леля Рени в Кичука ама тя отишла на почивка , а спешно ни трябва баене против уплаха   bouquet  bouquet  bouquet
Знам една в Крумово, наблизо е до Пловдив. В града не знам.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Моля, ако някоя от вас знае, да ми каже къде в Пловдив мога да мина преглед на домашна бутилка за битова газ.
Благодаря ви предварително!

Хаджията Груев (за този в Кичука съм сигурна) - по пътя към Овощарския институт, в ляво преди линиите. Ако не се лъжа даже директно смениха бутилката без сертификат с тяхна проверена.

Общи условия

Активация на акаунт