Отговори
# 585
  • Мнения: 4 070
Момичета, това с въздуха в корема са газове и единствено и то напълно безвредно е пробиотик, на мен ми помогна до толкова,че спряха напълно. Сега обаче съм не сериозна в пиенето му и много рядко ми се появяват. Днес на тоновете се усетих, че едно такова раздвижване на червата аз го регистрирах като ритник.
Софи и мен девойката ме шутираше яко и дори толкова силно,че на апарата се чу зверски шум и сестрата както мереше кръвно спря за да отбележи колко силен е тоя ритник. Sunglasses

# 586
  • Мнения: 7
Здравейте момичета  Heart Eyes

Аз съм с вирус с разтройство и повръщане цял ден, едвам се докопах до компа  Tired Много се притеснявам да не се обезводня док каза че ако не спра с повръщането ще ме приемат в болница на системи но дотогава ми каза да пия имодиум и активен въглен Tired Надявам се на бебо нищо да му няма и да не му се отрази  Praynig

# 587
  • Мнения: 23
Tralala - да се оправяш бързо, стискам палци!  Hug Да не е от признаците за наближаващо раждане това.. повръщане, разстройство..  newsm78

Вал - радвам се за добрите резултати за беб. А за изследванията всичко ще си дойде на място  Hug Дано и плацентата още малко да поиздържи, че да наддаде още мъничко беб.

Софи - одеалцето изглежда много хубаво и мекичко наистина.  Heart Eyes И поздравления за добрите резултати от прегледа Simple Smile

Ама вас какво ви стана масово ви се гади... да се оправяте ей!  Naughty Hug

Някой има ли болчици, като бодежи ниско долу в корема и влагалището? Преминават за секунди при мен и ми се случва по 3-4 пъти на ден, в произволно време.  newsm78

# 588
  • Мнения: 4 070
Здравейте момичета  Heart Eyes

Аз съм с вирус с разтройство и повръщане цял ден, едвам се докопах до компа  Tired Много се притеснявам да не се обезводня док каза че ако не спра с повръщането ще ме приемат в болница на системи но дотогава ми каза да пия имодиум и активен въглен Tired Надявам се на бебо нищо да му няма и да не му се отрази  Praynig
Имодиум??? Ама не е ли малко крайно за бременна това? Вземи си дрожди и има едно на бебета им го дават- http://apteka.framar.bg/30000998/%D1%85%D0%B8%D0%B4%D1%80%D0%B0% … %B5%D1%82%D0%B0-8. Освен това- диетка , без никакво прясно мляко, само печени филийки със сиренце. Успех и ти стискам палци. Много ме е страх от тоя вирус и си представям колко гадно се чувстваш. Hug

# 589
  • София
  • Мнения: 29
Месечинке, честито ви рожбичка, всичко най-хубаво и желая Hug
Лошичке, екстра са ти излседванията, няма от какво да се притесняваш. СУЕ-то сме го коментирали много пъти, то изобщо не трябва да го гледат, но понеже влиза в ПКК, при бременност може да достигне и 100, и моето е около 60 Wink и плоските епителни клетки е нормално да има по няколко, и почти всичко друго ми е колкото твоите Hug
Да, днес срещичката мина супер, добре си побъбрихме Crazy
Браво на мамите с добрите изследвания Hug
valentina1027 , не се притеснявай за плацентата, те докторите си знаят работата, ако вярно е необходимо - ще предприемат нужните мерки Hug
Тайра, и аз ако съм на твое място - дори след караулката не мърдам Laughing
Ние уж вярно кекава дружина, все се пооплакваме от нещо - една я боли тук, друга -там, все имаме чувството, че "момента" ще е скоро, а гледай как държим фронта и малчуганите се скатават Crazy
А за проверяването за разкритие, не знаех, че може да предизвика раждане ooooh! На мен не са ми правили де, сега в сряда ще ми взимат секрет, но сестрата ще ми го вземе и едва ли и тя ще ме проверява  Stop

# 590
  • Мнения: 334
Айде бе, к'во спите вие там с първа дата ?!?  Hug

 rotfImao rotfImao rotfImao

# 591
  • Мнения: X
според мен Екзо ще роди  на 21 или 22 юли  Embarassed сега ми го прошепнаха звездите  hahaha

# 592
  • София
  • Мнения: 35
belverde май и аз няма да стигна по-далече от карулката  Laughing Таткото се прибра и понеже 2 дена все не можеше да спи следобед от работа и дори не обядва и се сгромоляса в леглото.Аз не останах по-назад и сега станах  Mr. Green Ометох одеве 3/4 пъпеш и мисля сега да видя сметката на останала 1/4  Crazy

# 593
  • Мнения: 264
belverde Аз секрета сама си го взимах, последният път, много лесно и бързо стана:))) Доки ме пита дали ще мога и аз: "О, да!Аз и друг път съм си взимала сама:)))" , просто не ми се кикеричеше на магарето с тая космата Минка  Blush
Тралала: Оправяй се по-бързо  Hug
beauty_ Hug Хайде залагайте си Simple Smile)) Аз ще гледам и ще се радвам  Hug Само, че трябва да има някой преди мен.... все пак съм с термин 6.Август, има мами преди мен:)))Или аз ще съм 3-та  Hug

# 594
  • Мнения: X
аа, не знам дали ще си трета  Twisted Evil но като си помисля за теб и все - 21 и 22 ми изниква в главата..   Mr. Green  Hug
ебаси жегата.. ние след малко тръгваме на село - с баба му на мъжа ми, отиде да я взема от болницата и ще я караме, че тяхното село е по път на свекито... и познайте как ще пътуваме 1 час с нея и Коки  Shocked особено си представям, ако Коки се разпърди както обикновено и се размирише едно хубаво  Mr. Green дано само не се изпикае  ooooh! та така, после ще ви пиша как е минал пътят  Mr. Green

# 595
  • Мнения: 216
TrAlAlaa, оправяй се мила, но това, което казва Гунди ми се струва разумно. Хапни препечени филийки и варен картоф, за да те позапече и да спре поне разтройството.

Hris_ , аз от няколко месеца имам боцкания. Ама не: боц и край, а боц- боц- боц- боц (няколко пъти). И това на няколко седмици, може би на 2, да кажем.

MaryJane , няма какво да се хилиш, ами айде.

Според мен пък, конкретно за Екзо, ще роди на 16- ти или 18- ти. Но... на мен звездите ми говорят, че някой ще я изпревари. Чакайте да огледам първа страница и ще ви кажа кой. Измислих го- slun4o, дано не ме бие сега. Ама като цяло все си мисля, че първо ще идат някои мами с дата 7- 8- 10 и чааак после ще идат 1- 2 -3- ти. Не знам защо. Хвърлях боб до сега.

# 596
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Бютка да си починеш хубаво на село  Hug.
Аз днес си починах физически,но психически ми дойде пак нанагорно,утре отивам да работя да си почина,че с тея нерви днес си докарах яки контракции. Hug

# 597
  • Мнения: 6 743
Бюти, за пръв път чувам за пърдящо куче Joy Макар че като се замисля има логика Joy

Тайра, стой си на дупето Crazy
Тралала, бързо да се оправяш Hug

Аз да споделя, че днес тоновете минаха чудесно, преди това пих мляко с нес и хапнах шоколад. На записа имаше моменти на подремване, но тоновете бяха в широк диапазон.Акушерката ме пита дали е момче ли момиче, казах и че е момиче и тя отвърна че те били спокойни душици, та затова момата все дреме Crazy

# 598
  • Мнения: 27 524
О, Кашпичке, всички кучета пърдят и миризмите им са убийствени, ако са яли кофти неща  Sick

Нещо кристалните ни топки хич ги няма  hahaha Ще ни изненада някой, ама да видим кой  Mr. Green

Ивка трявбаше да е на преглед днес, ама нещо не се е отчела, да е излязло вярно предчувствието й от вчера  Grinning

Софи, много хубаво одеалце и браво за хубавите резултати  Hug

Абе, момичета, много малки бебете цитирате, само аз и Захариева ли сме със слончета  Crazy

# 599
  • Мнения: 216
Ам, че вие двете сте напред. То и аз не вярвам ние да сме под 2800, да не и 2900, а съм половин месец след теб, така, че... пък и ти нали в събота си на преглед, от къде знаеш колко е станала Ками ?!?

Общи условия

Активация на акаунт