Цитросепт - отровен?

  • 58 633
  • 246
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 892
Аз искам да попитам някой от набедените показаха ли го по телевизията? Дадоха ли му право на отговор или поне не го ли преследваха "страхотните" разследващи "журналисти" да го питат какво и що?
Нещо? Нещичко?

# 151
  • София
  • Мнения: 62 595
Валя Ахчийска го преследва, пита го, той обяснява някакви глупости.

# 152
  • Мнения: 4 892
Валя Ахчийска го преследва, пита го, той обяснява някакви глупости.

Това още в първия филм ли? А после имаше ли друго предаване или може би пък още е рано.

# 153
  • София
  • Мнения: 62 595
не зная дали е първи или втори, защото е единственото, което гледах.

# 154
  • Мнения: 4 892
Ясно. Благодаря.
Просто се чудех дали е така както я пуснаха бомбата и до там. Не би било редно. Дано чуем, макар че за мен е все едно - цитросепт и всякакви други септи, илачи и стимуланти не са добре дошли у дома.

# 155
  • Мнения: 46

За да се разсее психозата - една немска лаборатория в Хамбург е открила в българския Цитросепт на т.н. "д-р Христов" и брат му "Христов" вместо екстракт от грейпови семки - близкото по въздействие вещество Бензетониум хлорид (линк към информацията на Валя Ахчиева - http://bnt.bg/bg/news/view/80075/razsledvane_na_valja_ahchieva_z … ranitelni_dobavki), което било силен дезифектант, съответно токсичен.


Чия психоза?  Mr. Green
А немската лаборатория как е попаднала на българския Цитросепт? Кой го е изпратил там и защо?
Наистина ли е купена и изследвана само 1 (!) опаковка? На какъв принцип е била подбрана и изобщо това доказателство ли е?
Вярно ли е, че сте искали да смените състава на препарата? Как и с какво? Да не би да сте искали да вкарате същия този бензетониум хлорид за по-евтино и да печелите повече от местните аборигени?
Колко струва поръчково предаване при Валя Ахчиева?
Моля, отговорете ми на тези въпроси, пък може и да не ви изтрият този път.

Не, че и Христов изглежда много читав. Не е за сефте дистрибутор да открадне марката и да започне да произвежда сам. Но не е това начинът за разчистване на сметките. Все още сме правова държава, доколкото знам. Съдете се, каквото искате там се правете, но никой не ви дава право да паникьосвате така хората, особено майки на малки деца, които са ви повярвали и са купували продуктите ви.
Истината е една - такава хубава антиреклама си спретнахте и двете фирми, че човек трябва да е пълен идиот, за да продължи да купува Цитро-няма-значение-какво.

Как'Сийке, какви болни интриги са ти в главата?! Бъркаш двата щата, но не се притеснявай - случва се. Желая ти да надрастнеш поне малко Чудомировата героиня и да прочетеш и някоя книга за възрастни! В твоя случай е наложително  Embarassed 

# 156
  • Мнения: 25 907
Хе-хе, за цял месец само това ли успя да измислиш? А аз се надявах да отговориш на въпросите ми. Laughing
Би ли ми припомнила, ако обичаш, към кой отбор играеше - полския или българския? Че не ми се рови в отдавна умрялата за мен тема.
Не, че ме мързи, ами пак ще се размирише.  Stop Sick

# 157
  • Мнения: 5
Да побутна темата - някой срещал ли е ново инфо по въпроса?

Сега рових в сайта на Агенцията за безопасност на храните - там пише, че изследването било повторено и положително - но странно са посочени само Ситрогард и Цитросепт Джуниър. Не знам какво да мисля.

В коментарите под репортажа на БНТ1 един пише, че изкупува тези уж фалшиви опаковки: http://bnt.bg/bg/news/view/79956/razsledvane_na_otkrito_sprja_ot … ranitelna_dobavka - Николай "...Към "разтревожените майки" и другите които се връзват на тази манипулация, ако имате закупени шишета и не сте ги хвърлили ми ги пордайте, дори да не сте от София, плащам куриера, офертата ми е сериозна. Пишете ми на phpshindaroff@gmail.com..." - явно наистина повечето хора мислят, че е постановка, особено като БНТ1 не са се включили в дискусията под репортажа с мнение, както е редно, когато пускаш една такава бомба.
Аз лично мисля да ползвам моя Цитросепт за дезинфектант като си чистя пода, явно за това ще стане, щом "предполагаемото" вещество се влага в почистващи препарати, поне няма да ми идат на вятъра парите.

Но със сигурност няма да започна да си купувам българския вариант на лекарството, защото смятам, че заради неговото налагане на пазара е целия панаир и няма да ги спонсорирам в никакъв случай!!!!!

Последна редакция: пн, 24 сеп 2012, 09:00 от lady_Vi

# 158
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Аз пък силно се надявам да пуснат до началото на зимата оригиналния вариант по аптеките. Това е единственото нещо, което е успявало да ни предпази от вируси и антибиотици. Имам още едно пръстче в последното шише и не смятам да мия пода с него.  Wink Прекалено ми е ценно. Оригинално,  полско е , проверих десет пъти...

# 159
  • Мнения: 5
И моето е полско, но го бях срещнала в "лошите" партиди. Така че не съм сигурна - пила съм го без проблем и нищо не ми е станало, ама знам ли.

# 160
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Картинки,линкове нещо, на това което може да  се пие може ли  Rolling Eyes

# 161
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А някой приемал ли е Биоцитрин? Знам, че това е българският вариант на Цитросепт. За него някакви отзиви? Безвреден ли е?

И мен това ме интересува, поне 7-8 години вече го ползвам, през последните години по-рядко, но съм доволна от действието му. Rolling Eyes

Аз ползвам "Биоцитрин". Доста по-евтин, същите съставки, произведен от "Биопрограма" ЕООД, Доброславци. .......... Досега не намерих из нета информация дали има опасни съставки в "Биоцитрин"... продължавам да търся, но ако не намеря до зимата - пак ще го пия Mr. Green

Ако откриеш нещо, непременно го сподели.

# 162
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Питах в аптеката дали са пуснали Цитросепт-а - показаха ми Цитросепт Органик. Към него ще се ориентирам. Този с оранжевата опаковка. Цената е същата.

# 163
  • Мнения: 8 995
Голяма дилема с тоз Цитросепт, значи.....  newsm78
Малкото ми дете беше изпило почти две опаковки, когато го обявиха за "отровен". Но пък с негова помощ успяхме да преборим стрептококова инфекция и болестите бягаха настрана.
Сега съм в голямо чудене какво да давам за предстоящата зима.  newsm78

# 164
  • Мнения: 8
Здравейте!Бих искала да попитам има ли мами , чиито деца са приемали от българският ЦИТРОСЕПТ?
На синът ми беше изписан на 4- годшна възраст - общо 3 опаковки /бяло- зелена опаковка, с описание за производство в Англия/.

Общи условия

Активация на акаунт