Бебеправене - тема 7!

  • 22 219
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 261
Аз май се отчаях нацяло мисля че това зацапване ще е лелката  newsm45 yahoo_49  Sob Sob smile3518

# 61
  • Мнения: 140
Биби честито мила и от мен...лека и безпроблемна бременност ти желая..    bouquet   bouquet   bouquet Хайде дано всички да те последваме  Hug Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 65
Биби-джиби ЧЕСТИТООООООООООООООООООООООООООО и от МЕН newsm51 smile3525
Ето това е добра новина!!!!!!!

# 63
  • Мнения: 806
Много благодаря отново!

Кофеинче ти какви симптоми имаше?

Аз май се отчаях нацяло мисля че това зацапване ще е лелката  newsm45 yahoo_49  Sob Sob smile3518
  И аз имам зацапване, едно кафеникаво.  За това си и помислих, че идва М.  Зацапването се появи вчера сутрин, тоест 3ти ден от закъснението.

# 64
  • сф
  • Мнения: 394
здравейте,

раздавам 2 опаковки Клиър Ову Тест. от едната липсва само теста за бременност. тестовете са в софия, ако някой има нужда, да пише на лс.

успех на всички!

# 65
  • Мнения: 385
Ами нямам много изразени симптоми- няколко дни след О започна да ме боли пъпа(боля ме 2-3дни) и мина,будех се преди алармата(аз ставам в 5:40 сутрин),ходя по често да пишкам и гъдите ме заболяха няколко дни преди датата на М и сега доста ме болят и са наедрели Simple Smile ,а и корема ми е подут и не мога да го глътна Laughing Това за корема ми го каза,приятелка като разбра,че е бременна и аз пробвах  Laughing

# 66
  • Мнения: 261
Мерси за подкрепата но този месец няма да е моя и корема ме наболява Sad можеби другия  Crossing Arms а може ли да ви върна малко назад и да ви попитам след  luvbed колко време лежите, как точно защото не съм мн наясно с това извинявам се за личния въпрос мислих че ще стане лесно да ама не  Cry защото аз след  luvbed ставах веднага и бягах към банята  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 110
Биби мила направо се просълзих...честитоооооо и от мен  Hug Hug Hug newsm44 newsm10 Желая ти една лека бременност и най-красивото и пухкаво бебче на края!!!
Хайде поръси малко прашец да те последваме и ние...Ох така се развалнувах,все едно аз съм видяла  EFP  Grinning

# 68
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 830
Мерси за подкрепата но този месец няма да е моя и корема ме наболява Sad можеби другия  Crossing Arms а може ли да ви върна малко назад и да ви попитам след  luvbed колко време лежите, как точно защото не съм мн наясно с това извинявам се за личния въпрос мислих че ще стане лесно да ама не  Cry защото аз след  luvbed ставах веднага и бягах към банята  newsm78
20-30 минутки с колене, свити към гърдите, така ми е най-удобно.

# 69
  • София
  • Мнения: 973
Честито и от мен, Албенка  Hug Много се радвам за теб и най-вече, че ще си имаш бебче - рибка  Hug Лека и безпроблемна бременност ти желая! Остава да поръсиш за късмет, да прихванем малко от твоя  newsm44 Стискам палци и на всички останали момичета, хайде дано има повече двучертичкови радости   bouquet

# 70
  • Варна
  • Мнения: 249
Биби честито! Страхотна новина! newsm18
Дано всичко е наред и изкараш прекрасна бременност!

mella
Чудесни са ти резултатите, повечето хора дори и на гладно нямат такива стойности, а ти след глюкозата си пак около 5цата!Усиленото движение влияе на инсулина, но казвам усилено и даже да е повлияло на резултата е било с десетини.

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 17:40 от yara

# 71
  • Мнения: 139
Биби Честито.Лека и безпроблемна до термин бременост.Дано повлечеш крак и всички подред на номерата се похвалим с двучертичков тест.

# 72
  • Тук
  • Мнения: 237
Благодаря yara, че ме взе под внимание   bouquet  Мен ме притесни леко резултатът от първия час, че се доближава до 6, а от 6 до 7,8 влиза в графа "нарушен" и затова.
И на мен ми зацапа леко кафеникаво...  Confused Изложихме се този месец. До няколко дни трябва да се пременя в червено.

# 73
  • Мнения: 718
Bibi 4estitoooo:))))))))))taka me zaradva leka i bezproblemna bremenost i nakraja edna pyxkava krasaviza:)))))))stiskam palzi i za drygite:)))

# 74
  • Мнения: 319
Момичета препоръчайте ми някаква диета?Каквато и да е,само да не е Дюкан.

Общи условия

Активация на акаунт