Бебеправене - тема 7!

  • 22 235
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 976
Биби, честито!!!! Знаех си, още като каза, че се е появила бледа втора, макар и след време!

# 76
  • Мнения: 240
Чери,а с твоя тест какво стана?
Шаин,доста хора са доволни от 90 дневната...то и да искаме от друга няма да има така желан ефект...сигурна съм че при тебе ще има добри резултати от тази диета!Успех!

# 77
  • Мнения: 261
Благодаря ти ивка   love001

# 78
  • Мнения: 319
Чери,а с твоя тест какво стана?
Шаин,доста хора са доволни от 90 дневната...то и да искаме от друга няма да има така желан ефект...сигурна съм че при тебе ще има добри резултати от тази диета!Успех!

Благодаря ти.Записах се в те,ата с 90 дневната диета.Мисля,че до зимата ще има резултат,ако съм стриктна.

# 79
  • Мнения: 240
Разбира се че ще има!Вярвам че ще се справиш...а и от приятелки знам че не е толкова сложна за изпълнение....Всичко ще е за добра кауза! Hug

# 80
  • Мнения: 2 003
Биби, ЧЕСТИТО МИЛА! Толкова се радвам за теб! БРАВО! Аз си знаех, че ще има нещо  Hug Една лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!   bouquet

Ти измервала ли си БТ? Може да си споменавала, но не се сещам! newsm78

# 81
  • Мнения: 319
Разбира се че ще има!Вярвам че ще се справиш...а и от приятелки знам че не е толкова сложна за изпълнение....Всичко ще е за добра кауза! Hug


p4eli4kata_86
 Каузата е повече от добра.Стискайте ми палци момичета.Познавам мацки забременли точно по време на диета,а и съм чела,че 10% редукция на теглото подобрява фукцията на яйчниците и О.Е,щом в това ми е проблема,гадните килограми ще ги махна мам*а му.

# 82
  • Мнения: 3 976

Шайн, аз също съм чула, че 90 дневната е добра, стига да се спазва. Познавам жени, които смъкнаха по 10-15-20 кг с нея.
Пчеличке, много работа имах днес, направо 1000000 души имах чувство, че ми пишат, не ми остана време да сляза до аптеката, а този дето ми беше вкъщи го дадох на една позната.

# 83
  • Мнения: 319
От утре я започвам.Запасих се с нужните продукти за утре,които са предимно плодчета и зеленчуци.Абе трябва да успея бе.Я каква мадама ще стана и красива майка надявам се.Винаги съм искала като забременея да ми личи,а не да си проличи чак в последните месеци,заради сланинките ми  tooth tooth tooth

# 84
  • Мнения: 240
Шаини,ще стискаме палци! Simple Smile
Чери,то ти си знаеш най-добре...но все пак за отбелязване е твоето търпение...а нещо да усещаш,като симптом..как се чустваш с такова закъснение? Rolling Eyes

# 85
# 86
  • Мнения: 240
Диетата е страшнааа Party

# 87
  • Мнения: 319
Дааа супер е диетата.Ама моя мъж като го няма.....няма как да я почна хахааааа Simple Smile))))))))))))))))))

# 88
  • Мнения: 3 976
Страшна диета  Laughing
Я да ви попитам, понеже не мога да съм напълно сигурна кога ми е била последната овулация (принципно вярвам, че съм с късна заради дългия цикъл), ако съм хипотетично забременяла най-късно около 27ми миналия месец, кога би трябвало тестът да отчете?

Колкото до симптомите, нямам никакви фрапиращи, от време на време ме придърпват яйчниците, особено около датата на М, но нищо, което да ми направи впечатление.

# 89
  • София
  • Мнения: 360
След като закъснението е на лице ще отчете на 100%
Хайде прави теста, за да спрем да стискаме палци, че мен лично ме заболяха пръсчетата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт