Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 6

  • 58 181
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 550
Привет ,сладурки!
Иве,слънчице си ти-все по-хубава ни е темичката  Hug И как да не забележим произведенията на изкуството ,ама не ти е лоша идеята загърни ги малко с някое шалче,пък и да не настинат  Laughing
Добре дошли момичета-Лили,Айлин  Hug
Днешният епизод ми хареса и то много-откровените разговори между брат с брат ,сестра със сестра,и тук Дилян направо взе да ми се издига в очите ,не била толкова залупена  Embarassed,за Дживан е ясно-винаги точен в преценките.Дори нашето диво момиче осъзна грешката си и бих казала по-добре късно от колкото никога,може да е импулсивна ,да те доведе до лудост,да се инати като дете ,но започна да се осъзнава ами това ако не е любов  Crazy. Ресул беше велик в този епизод,то флирт,лафове,гафове от всичко по малко  Laughing а отношението му към изкуството..... е тук оставам без думи Laughing
Диде,ако и махнеш главата на тази кака със зеленото рокле ,ще е по-добре тя и без това за нищо не и служи  Mr. Green ,опс обърках за интриги само ,но и тя се подхлъзна както трябва  Mr. Green и то пред Хазар

# 46
  • Мнения: 0
Според мен Зилян не е на 18 г, тя е над 20 години.
Нали е по-голяма сестра, а Дилян като по-малка отива в университете, т.е. Дилян е поне на 18 години.
Ако някой е обърнал внимание на тази подробност, ще ми е интересно да науча. 

# 47
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Лусия,  Hug
Отивам да търся шалчета за "изкуството", се страха ме хвана вече.  newsm43

Права си за Дилян. Харесва ми също така как хапе Михри.

Днес днескашната серия ще бъде най-гледаната от мен. Не мога да устоя на лафовете, флиртовете и цялостното изпълнение на Ресул.

Boni, понеже вчера дискутирахме датите им на раждане (и по точно зодиите). При сниман филм през 2005. Датите им са тези : Хазар е с дата 23.02.1969, Зилян с 26.03.1989

# 48
  • Мнения: 0
Мила КЛАРИ  Hug ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Каквото и да ти пожелая, ще се повторя с момичетата, които са го свършили вече - желая ти тези 3 истински неща в живота: здраве, разум и късмет!  newsm59  party023
Ето и нас, всички сме маскирани и хубави   bigdance2

Добре дошли на всички момичета - Лили, Айлин и други, ако има такива!  bouquet Пожелавам Ви приятни мигове в темата!
Тара 41 Hug благодаря за линка, ще се възползвам след малко, че още не съм гледала серията!

Алоуууу, имам питане към всички момичета, с които снощи играхме играта на "Думите на Хазар ЗА и НА Зилян", ако решите, че искате да си пишете по скайп с Хазарджъм, да Ви разходи малко из Мидият, да ви върне в Истанбул и да Ви качи на пиедестала, който заслужавате, то МОЛЯ ВИ дайте ми знак за часа, мястото е ясно!

Нерде си Иве  Hug по последното ми питане е решаващо твоето желание! Снощи май прекалих, че вече ви се спеше, а аз ви върнах романтиката Embarassed Благодаря ти за хубавата тема, така си и знаех, че ще зачезнете, но пак Ви намерих! Peace

Алооуууу, МаДамите Лусия Hug и ЯнаY Hugкъде сте и как са Ви настройките  smile3503

Дении Hug харесах си една дума "от теб", но като Ви изчета всичките, ще ти я поискам официално! Много си шик с нея.  bouquet Peace

Грабвам си кафето от Ивето Hug и отивам да видя нашите "калпазани".
Апропо Иве Hug днес май не си опазила гърба ми - още някой ли харесва Хасан, или само така ми се струва?!   love001

# 49
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Силве, виновен е Ресул. Залисваше ме с лафове, флиртове, "изкуство" и изпуснах нещата.  Innocent

От обяд колкото пъти ми се обади мама, толкова пъти и вдигам с "Алоууу!". Преди малко бях запитана  добре ли съм, че алоу-кам така. Премълчах си обяснението, че голяма излагация с този сериал. Това обръщение е много прихватливо.  smile3506

# 50
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен, момичета! Hug
Надявам се приемате нови попълнения в групата.  WinkНе бях влизала във форума близо половин година, но явно този филм ме провокира щом се престраших да пиша /всъщност аз повече ще ви чета, отколкото да пиша/. Бях се зарекла повече да не се пристрастявам, но... отново попаднах на филм, който си струва /поне според мен/. вярно, че има моменти, които ме дразнят , но като цяло нямам търпение да гледам новата серия. Например държанието на Зилян - не може една омъжена жена да се държи като разглезена тийн, която очаква да я ухажват и обгрижват от всякъде, все пак нейния съпруг има и други задължения освен към нея. Извинявам се, стана длъжко и...

# 51
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
marasam, добре дошла.  Hug

# 52
  • Мнения: 11 993
Привет! Heart Eyes

Клари,ЧРД! newsm51 newsm51 newsm51

Иве за темата  newsm10

Лилимс,радвам се да срещнем и тук Wink

И на всички новопоявили се  welcome

Момичета,подготвила съм една изненада за вас,но малко по-късно,сега отивам на фризор,защото разбрах че бат' Ресул ще е на линия тази вечер и искам да му изпея "Тази вечер колко съм хубава...",а не да го плаша като някои чифтокопитни,като газели например... Mr. Green

# 53
  • Мнения: 0
Момичета благодаря за топлото посрещане. И от мен добре дошли на новите Hug

# 54
  • Мнения: 885
Момичета благодаря ви много  smile3503 smile3503
Иве благодаря за кафето  Hug
Добре дошли на всички нови Hug
Амм Иве произв на изк са хубави само че голи както каза днеска Ресул Joy Joy

# 55
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Тихо, Клари, да не чуе Ресул. Търся шалчета, че лошо ми се пише.

# 56
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Запис Simple Smile  Peace  bouquet

# 57
# 58
  • Мнения: 898
Иве ходих и купих шалчета Joy Joy Joy бързо покрии изкуството  Mr. Green

# 59
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Диди, благодаря! Вече се препотих, притисних, изринах и ми стана лошо като го види Ресул какво ще каже. Имах слаба надежда, че ще бъде заслепен от новата прическа на Славена и може да мина между капките, ама все пак това е Ресул - той пали бързо.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт