От Франция до България - превоз на покупките ни (15)

  • 41 982
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
От страницата на СД във ФБ:  Peace
Здравейте,
Малко информация относно курсовете и предстоящата седмица както и график на работните дни.

Офисът в България няма да работи почивните дни 6,7,8,9
Пратките в Англия и Франция ще се приемат без промяна в графика.

Имаме нов курс тръгнал от Франция на 01/09/2012 - планувана дата на пристигане 08/09/2012)
Курса от Англия пътува от четвъртък 30/08/2012 - планувана дата на пристигане 06/09/2012)

Пратките от новите курсове ще се обработят понеделник 10/09/2012

Дати за раздаване на пратки от стари курсове:
понеделник 03/09/2012 от 10:30ч до 15:00ч
сряда 05/09/2012 от 10:30ч до 15:00ч

Успешна седмица от екипа на
Smart Delivery.

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 366
Аз имам една поръчка която би трябвало да е изпратена от Франция с фантомния  им курс, но досега все още я няма. Някой се обзаведе с моите сандали. От Францето трърдят че всичко което са получили са ми го пратили, но пакета със сандалите го няма. Явно или са го пратили  по погрешка на някой  друг, или някой по веригата ше се обзаведе с тях.

При мен със сигурност е получена на френския адрес, ларедутците я бяха пуснали с плащане на място и Франсето са я приели и след нея вече отказаха да взимат такива поръчки. Мен ме накараха да си платя на тях за пратката, и по пътя някъде пратката изчезна.
Аз също получих писмо от ларедут с което потвърждават, че пратката е доставена на 08.08 на адреса, а още не съм я получила от франсето  Cry. Май ще пием по една студена вода и ще приключвам с посредниците  Naughty

# 692
  • София
  • Мнения: 1 210
Курса на Франсето дали тръгна ,че в сайта  статуса още е плануван  ? newsm78

# 693
  • Мнения: 11 607
Курса на Франсето дали тръгна ,че в сайта  статуса още е плануван  ? newsm78

Края на седмицата може би се измести при тях.......Дано е тръгнал.

За съжаление и на въпроса във фейса за потвърждение дали курсът е тръгнал няма отогвор.

# 694
  • Мнения: 18
и на мен ми се губи една поръчка от 24 юли.писах на ла редут и казаха да се свържа със "ZAE"

# 695
  • Мнения: 11 607
Курса на Франсето дали тръгна ,че в сайта  статуса още е плануван  ? newsm78

Края на седмицата може би се измести при тях.......Дано е тръгнал.

За съжаление и на въпроса във фейса за потвърждение дали курсът е тръгнал няма отогвор.

Да повдигна темата.....Освен информационното затъмнение в нета, евентуално някой да знае нещо повече по въпроса - напр. ако е разговарял с Франсето по телефона??????

# 696
  • Варна
  • Мнения: 6 892
На мен ми се изчака чакането... дано се появят и позачезналите поръчки и аз лично ще си почина леко от този превозвач. Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 277
Курса на Франсето дали тръгна ,че в сайта  статуса още е плануван  ? newsm78

Края на седмицата може би се измести при тях.......Дано е тръгнал.

За съжаление и на въпроса във фейса за потвърждение дали курсът е тръгнал няма отогвор.

Да повдигна темата.....Освен информационното затъмнение в нета, евентуално някой да знае нещо повече по въпроса - напр. ако е разговарял с Франсето по телефона??????
И аз взех да се притеснявам.От колко време никаква информация.Дано скоро оправят сайта поне да знаем че са някъде при тях пратките.

# 698
  • София
  • Мнения: 5 785
Азда питам за СД,че ги бях зарязала за няколко месеца,но заради по-тежка стока,да мина с по-малко пари, поръчах с тях. Камиона от 8.09 е пристигнал,променя ли се статуса на поръчките ви?

# 699
  • sofia
  • Мнения: 97
Моята за сега е с непроменен статус /СД/. Аз точно за това влизам в темата, да сверя дали има някакво раздвижване при вас..

p.s. редактирам се - вече е в изпълнение  Simple Smile

Последна редакция: пн, 10 сеп 2012, 14:35 от pasta

# 700
  • София
  • Мнения: 35 332
Азда питам за СД,че ги бях зарязала за няколко месеца,но заради по-тежка стока,да мина с по-малко пари, поръчах с тях. Камиона от 8.09 е пристигнал,променя ли се статуса на поръчките ви?
Имам една в изпълнение. До довечеря мисля, че ще ги обработят Peace
Раздаване утре евентуално, както и изпращане.

# 701
  • Мнения: 410
Момичета, пуснах запитване до Франсето за курса им и ето какво ми отговориха:
" Здравейте!
Курсът ни се очаква да пристигне днес. Ще публикуваме информация в сайта ни, когато това стане.
Поздрави "

# 702
  • София
  • Мнения: 6 611
При мен има раздвижване от страна на СД. Поръчките ми от курса са "в изпълнение" Peace

# 703
  • Мнения: 11 607
Момичета, пуснах запитване до Франсето за курса им и ето какво ми отговориха:
" Здравейте!
Курсът ни се очаква да пристигне днес. Ще публикуваме информация в сайта ни, когато това стане.
Поздрави "


Благодаря ти! А дано.....


Азда питам за СД,че ги бях зарязала за няколко месеца,но заради по-тежка стока,да мина с по-малко пари, поръчах с тях. Камиона от 8.09 е пристигнал,променя ли се статуса на поръчките ви?
Имам една в изпълнение. До довечеря мисля, че ще ги обработят Peace
Раздаване утре евентуално, както и изпращане.

После да не забравите да се похвалите какво сте получили!

# 704
  • Мнения: 2 231
И аз до тук със 7 малки поръчки в изпълнение. Само, че съм на село и ще ги взимам чак другата седмица  Rolling Eyes
 Но то аз няма и какво  толкова да се хваля. Само хавлиени кърпи(бяха на примоция) и комплектчета на Вербуде  Mr. Green Напоръчах заради подаръците  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт