Отговори
# 705
  • Мнения: 81
Хрис, честит рожден ден! Много здраве и щастие за теб и семейството ти!  newsm59

Тина, честита ти рожба! Малката Екатерина да расте здрава, щастлива и винаги да ви радва!  smile3525
Пиши когато можеш по-подробно как мина раждането, как сте сега, кърмите ли се ? Лично на мен ми е много интересно!

Блонди, обиците са много нежни!

# 706
  • София - град
  • Мнения: 141
Тина честито и от мен. Избрали сте едно от любимите ми имена второто ни ако е момиче ще се казва така  Heart Eyes

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 465
ТИНАА ЧЕСТИТО ТЕ БЕБЧЕ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ

# 708
  • Мнения: 76
Честит Рожден Ден на Хрис   bouquet  Hug

Честито бебче на Тина   bouquet   Hug

# 709
  • София
  • Мнения: 307
Белверде може и да е взимала болничен някога по някакъв повод, тогава да е дала бележка от банката, а може и работодателят да изиска от банката такава бележка.
БейбиАти, какви са тия муцунки дето правиш в снимката, коремче искаме да видим ние!  Laughing

Качих снимки от днес в снимката, ама не мога да обърна тези дето са настрани, като цъкна на бутончето и не се променя, вижте ги  Laughing


аз пък що не ги намирам тези снимки в снимката?  newsm78 добре че миналия път ги качи и във ФБ че да ги видя  Embarassed

Честито бебче на Тиина!!!!!! Да расте много щастливо и усмихнато дете, както и много здраво разбира се!


чЕСТИТ рОЖДЕН ДЕН И НА хРИСИ!

А относно веститетелките - ми аз нещо не разбрах  Rolling Eyes как така просто да си харесам някоя мама и да й искам тел  newsm78 Ми тя може пък и да не иска да се занимава  Wink

в предишната ми отчетна просто няколко момичета бяха казали че са ок, и всеки си избираше измежду тях на коя да съобщи, или разбира се на някой друг от темата.

ми примерно аз имам тел само на Бюти - и то добре че беше сутиенената сага иначе и нейния нямаше да го имам  Wink

Последна редакция: ср, 18 юли 2012, 23:38 от elvirka

# 710
  • Мнения: 264
Тина, честита дъщеричка  newsm51 Да расте, здрава и красива и много да ви радва  Hug

Хе хе хе супер, казах ви аз, че днес ще имаме пак бебе   Hug Започва се, лека по лека, всички ще минем през това  Heart Eyes Толкова е хубаво  Hug
Момичета, оставям ви аз, защото ужасно ми се спинка:))) Цункам ви и ви пожелавам сладки сънища. До утрее:))) Hug Hug Hug

# 711
  • Мнения: 216
Първо, честита дъщеричка на Тина. Да е цива и здрава, много жизнена и прекрасна. Да радва мама и тати. Тина, бързо възстановяване ти желая. Дано всичко е минало сравнително леко. Очакваме разказче. Simple Smile

Би- би, във фейса качвам шкембаци. Имам обаче от преди 4 седмици. Утре ще се снимам и ще кача и на двете места.

Белверде, момичетата са прави. Ако си ползвала отпуска, то IBAN- а ти е в НОИ, но ако не си като мен- до сега, то той е на работата ти, но работодателя ти няма начин да декларира вместо теб, на коя сметка желаеш да получаваш болничният ти.

Гледах "След утрешният ден". Еее, колкото и пъти да го гледам, все не ми омръзва. Simple Smile Яко нещо си е това филмче. Simple Smile

# 712
  • Мнения: 3
Тиина, честито бебче!

# 713
  • By the sea
  • Мнения: 127
Честита дъщеричка, Тиина! Много да ви радва, да се гушкате и много да се слушате! ylinfant newsm51

Честит рожден ден, Хрис!Всичко най-хубаво!  bouquet Hug

Обещавам да ви прочета назад, има-няма 20 страници CrazyСнощи заспах и не можах...
Днес бяхме на прегледче при док, но пак си изчакахме чакането, понеже беше в операция, та се връщахме 2  пъти до болницата Whistling Главичката на девойката е идеална по размери, като цяло всичко й е чудесно, снимки не станаха, защото вече се е спуснала надолу и не дава да я снимаме в тая поза, ще си правим снимки "на живо" Simple Smile Водите засега са достатъчни, по кг "машината" дава 3,100 някъде, но според док. са малко повече Heart EyesАко докарам до края на месеца, ще отида пак да запишем едни тонове и това е Simple Smile
От вчера съм с тия менструалните болки, гадините не ме оставят на мира, сега лежа, почивам си и се радвам на днешните покупки за беб Heart Eyes
БейбиАти, и мен много ме кефи тоя филм Party Обаче днес тука в района имахме буквално кървав екшън, ама айде да не ви занимавам, сигурно сте чули по новините Shocked

# 714
  • Мнения: 2
Тина, честита ви дъщеричка да сте живи и здрави цялото семейство!!!  bouquet

  bouquet

# 715
  • Мнения: 128
Тина, честита ви дъщеричка, да ви е жива и здрава и да расте едно усмихнато детенце!

Е какво се получава досега - 3 госпожички и само 1 господин засега? Екзо в теб ние надеждата да изравним резултата  Joy.

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 616
Завърнах се travel.
Бяхме с Мими на село при мама Flutter.
Не съм ви чела, но разбирам,че има ново бебе.
tiina, честито бебче! Да ви е жива и здрава.
Да не се излагам, утре ще чета и ще се включа адекватно.
Малкия тази вечер е мнооого активен. Чак взех да се притеснявам Thinking

# 717
  • Мнения: 216
Ем, хайде да изписваме тази тема, бързо, че Екзо искаше да е в другата.
  bouquet Шегувам се, успех, мила. Simple Smile  Hug

# 718
  • Мнения: 0
tiina Честито бебче,а на мен адашче!Да ти е живо и здраво и да има поне моя късмет:)

Аз вече съм в Плевен от няколко дни и се бях отдала на приготовления-пране,гладене,а днес сглобих количката и леглото.
Тази вечер ходих да ми мерят тоновете и се видя че имам контракции,които аз не усетих изобщо,но явно още не ми е дошъл ред да раждам,защото лекарката нищо не каза.А бебето е 2600гр,което не ми се вижда много,но според нея е идеално за мен.
Не съм имала време да ви чета ,така че се хващам в ръце:)

# 719
  • Добрич
  • Мнения: 22
Ехаа, знаех си, че е време за ново бебче!
Тийна, честита радост! Да е здрава и щастлива малката Екатерина!  Hug

Хрис, честит рожден ден!   bouquet Hug

Пепър, ужасно се сдухах с тоя атентат на летището. Ние бяхме с бебето и две дечица в новия ви мол, водихме ги на кино и на излизане от мола се обади бащата на едното детенце да ни предупреди да не минаваме покрай летището. Много ми е жал за израелците. Преди 2 години бяхме на екскурзия там 10 дни и ми направиха много добро впечатление с отношението си към българите като цяло. Цяла вечер мълчим вкъщи и се гледаме с мъжа ми и немога да повярвам, че се е случило в България.  Cry

Момичета, затрила съм си името и паролата в снимката, въпреки че бяха запаметени. Може ли някой да ми ги пусне на лични.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт