Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 25 343
Тийна,
честита ви принцеса, да е жива и здрава и много да ви радва Hug


Блонди,
много са красиви thumbsup

# 691
  • Мнения: 104
tiina Честита малка госпожица ! Да ви е жива и здрава и много, много да ви радва  smile3525

# 692
  • Варна
  • Мнения: 35
tiina честита ви принцеска да ви е жива и здрава най-важното, да ви направи много горди родители  bouquet  bouquet Hug

# 693
  • Мнения: 20
tiina,Честито бебче!  bouquet Да ти е здрава Екатерина и расте щастливо и обичано дете!

bi_bi, аз правя нещо много простичко когато се събират децата,а и като ходим някъде по пикници.Принцески с яйце и сирене и кашкавал.Кашкавала го настъргвам в яйчената смес.Франзелки нарязвам на кръгчета,мажа с маргарин,потапям краищата във вода да не стават сухи,мажа със сместа и във фурната.Соления кекс също е вариант.
Но това е простичко де. Blush

Свекър ми окончателно сърдит заради името  Mr. Green И то от мъжа ми го разбрах.Представете си с какви неща го занимава майка му,нали е услужлива.Чудя се как да запазя добрия тон,като се има предвид,че на мен лично никой нищо не е казал.От другите разбирам.Определено не ми е до скандали и заяждане,а и ми се иска да извъртя "проблема" така че да ги накарам да се замислят.Макар че такива дебили надали ще се замислят за нещо  Tired
И както ми е нервно ми стана още по  #2gunfire

# 694
  • Мнения: 133
Ето ме и мен, чак сега успявам да се включа  Rolling Eyes
Много исках да дойда и аз на срещичката, но се забавихме с пазаруването, т.к. се наложи няколко пъти да се връщаме до едни и същи магазини. В крайна сметка купихме плочките за кухнята, мивката и смесителя, които бяха супер спешни. Успях да поръчам и пердета за детската стая Party За другите стаи мисля да викна на място, когато всичко е готово.
Тиина, да ти е жива и здрава малката рожба и винаги да се гордеете с нея! Бързо възстановяване на теб!   bouquet
Тринити, линковете, които беше пуснала за ревността на голямото дете ми бяха много интересни  Hug
Момичета, ето ви една много добра статия за жълтеницата при новородени http://www.namama.bg/article-kak-da-se-spravim-s-fiziologichnata … 44#f58e80da3fd053. Информацията в нея се базира на последните изследвания правени по въпроса  Peace
Отивам да си приспивам синчето и после пак ще се включа Simple Smile

# 695
  • Мнения: 7
 newsm51Тина да  ти жива и здрава  малката принцеса  и много да ви радва.
Аз днес бях на преглед  е за сега няма да раждам ми каза доктора   промяна от преди 15 дена няма  Laughing. Аз се надявах да е   по рано че тези жеги ми действат много зле но  Бебо  друго решил даже може и да си закъснее Mr. GreenУтре ми каза да отида да ми запишат едни тонове така че в 11 съм в болницата  да видим какви ще бъдат.
Хайде лека вечер  коремчета от мен.

# 696
  • Мнения: 16
Tина, честита щерка  bouquet. Да ти е жива и здрава, много да ви радва.

Блонди, обиците са страхотни, честито. За маратонките, 20 номер не е ли към годинка? По спомен на Емма първите обувки бяха 18 или 19, но може и да бъркам.

# 697
  • Мнения: 334
Мери Джейн, кога си пак на преглед?

Блонди, във вторник съм на Доплер Hug

tiina, честито момиченце! Да ти е жива и здрава!

Последна редакция: ср, 18 юли 2012, 22:13 от MaryJane

# 698
  • Мнения: 27 524
За маратонките, 20 номер не е ли към годинка? По спомен на Емма първите обувки бяха 18 или 19, но може и да бъркам.

А, може, може, аз тотално съм забравила вече  Crazy

# 699
  • Мнения: 21
Tiina, честито момиченце! Да ви е жива и здрава и много да ви радва.

# 700
  • Мнения: 0
Eeee суууупееееер имаме си бебе Simple Smile

tiina - да ви е жива и здрава малката бонбонка Simple Smile много да ви радва!А на теб бързо възтановяване
 Heart Eyes

На мен gundie ми се губи...или тя беше споменала,че ще има гости и няма да може да пише... Whistling newsm78

хрис честит рожден ден Simple Smile
 да сте живи и здрави и ти и цялото ти семейство и едно хубаво и здраво бебче накрая Simple Smile  bouquet

# 701
  • София
  • Мнения: 486
Благодаря ви за идейките за рецепти, направих солените кошнички, но ми станаха много малко, тази нощ ще действам и по други рецепти, така и така не спя. Mr. Green
Маги днес даде идея за чистене нощем  Wink

# 702
  • София
  • Мнения: 39
Тиина, честита ти дъщеричка   bouquet Да е жива и здрава, а вие много да й се радвате.

Лудница, Гунди има гости, от време на време драсва някой ред, да знаем че е не е родила  Peace

# 703
  • Враца
  • Мнения: 800
ferriy позволявам си да ти отговоря въпреки ,че не съм хриси https://docs.google.com/document/d/1F_5vpQWDpB5nobYWG7dVMyrmw2A7 … yIqko8/edit?pli=1
А на Хрис честит рожден ден и здраво пухкаво бебче

Благодаря ти, Нели.  Hug Party
Бюти, не те оставям сама!  Naughty Аз имам усещане за себе си, че ще пренося така, че тук съм.  Hug
Абе и аз не съм получила нищо още от НОИ, а съм в болничен от 10 юни!  ooooh!
Блонди, чак на мен ми се приискаха такива маратонки  Heart Eyes Ама къде са обиците, че златото ми е слабост искам да ги видя.  Crazy Оп видях ги, разкошни са.  Party
Много сте готини всички на срещата в София.  Hug

Днес пък в един детски магазин една застаряваща лелка като я питах имат ли повивалник, ме изгледа така, сякаш я попитах дали продават мая за сирене  ooooh! Много са зле някои хора, каза, че за първи път чувала за подобно нещо, представете си....

Тиинааа, да сте живи и здрави и двете с малката.  Hug Честито!   bouquet

# 704
  • Мнения: 64
Мама Tiina, честита ви дъщеричка Екатерина- нека бъде Енергична Красива Артистична Талантлива Еманципирана Работлива Искрена Нежна Атрактивна и преди всичко жива и здрава, да има безоблачно слънчево детство Simple Smile  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт