Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 39
Хрис, честит рожден ден   bouquet

Диони, как го разгледа този стерилизатор? Аз като бях в люлинското джъмбо всички кутии бяха залепени с тиксо и аз реших да не им правя мизерии и да си го отварям сама, а помолих там една от каките, обаче ме отрязаха тотално. Казаха да си го платя и тогава. А днес Дбс и Тринити съвсем ме отказаха. На Чико ел стерилизатор е 65 лв и можеш да си разгледаш в магазина, а и ми се струва някак по-квалитетен  Peace

Ау нещо много малък ми изглежда корема на днешните снимки  Crazy

# 676
  • Мнения: X
ааа, къде без печката  Mr. Green и нея съм я написала в списъка, ама ще дам на мъжо да жули  Mr. Green
Мери, Мери.. дано не е над 4 кг. тогава  Mr. Green
Васето -честита кошара

# 677
  • София
  • Мнения: 29
Да, отдавна съм декларирала и извадила от банката, която има офис в службата ни този IBAN и съм го дала на Човешки ресурси, а вече те мисля имат ангажимент да го дадат на НОИ, но така или иначе трябва да си извадя и аз такъв код  Simple Smile
Блонди, маратонките са супер, ама покажи и обичките, на мен те са ми по-любопитни, и аз много обичам бижута и все златце Blush Сега ще видиш мъжа ти как ще си глези щерката, татковците според мен много се разтапят като имат момиченца Crazy
Би-би, направи им един Киш Лорен или солен кекс, тъкмо ще едно нещо по-голямо за да не си играеш и ти в тази жега, а те ще останат много доволни Wink
Vaseto29, честито кошара Hug
MaryJane, браво, че всичко е наред, не се притеснявай, няма да е над 4кг Hug
Бюти, да не те е хванало гнезденето Laughing Шегувам се, рано ти е още Hug
eli_nikol , щом искаш - не се притеснявай, опитай, а те винаги могат да отреагират. тази дула Олга след 2 секцио роди нормално, знам и за други случаи, но след едно секцио Hug
Сега ще ходя да разгледам в Снимката Simple Smile

# 678
  • Мнения: 250
Здравейте, страхотни снимки сте качили в snimka.bg. Много сте готини всичките.

Мен ми започна  страхливия период преди раждане, особено след като разбрах, че ще ми вадят двете сладки пържолки с операция какви ли не неща ми хрумнаха, понякога е лошо да пише толкова много информация в интернет. Бях на извънреден преглед днес, малките са по около 2200 - 2300 грама, имат разлика около седмица. Добре са като за седмиците си, но са с дупетата надолу, почти нямало вече възможност да се завъртят с главите надолу.

И на фона на не много хубавото ми настроение от 1-2 дена ще имаме гости за уикенда, а ние вече сме се разпростряли и в двете стаи. Не знам как ще се разберем с тях, защото напоследък само в стаята където аз спя е поносимо за сън.

На мен ми е по-досадно да чистя фризера от леда, той сам си се размразява, но доста течове стават от това. Това лято още не съм го чистила, но както ми е скучно напоследък може и това да свърша. Печката пък ми е голямо предизвикателство като я започна, карам я на половинки - първо вратата и отвън, после вътре.

# 679
  • Мнения: 982
Здравейте момичета,

влизам да ви кажа, че родих на 13.07 бебе Екатерина, 3150 и 50 см. Терминът ми беше на 05.08, малко раничко ни изненада, но за щастие всичко е наред с нея.
tayra ако твоята приятелка е с бебе Борислав, и е родила в Тина Киркова, с нея бяхме в предродилна, и после заедно в коридора, тя роди малко след мен.

heruvimche много положителна енергия ти изпращам. Голямото ми дете се роди с инфекция, знам колко е трудно, мисли положително, имай търпение и вяра. Всичко ще се оправи. Желая ти скоро да се гушкате с бебчо вкъщи. Hug

# 680
  • София
  • Мнения: 486
Файв, не се стряскай, секциото е по-сигурно за близнаци, а щом е и такъв твоят случай, няма какво да го мислиш! Hug
Тииина, знаех си, как се чудехме за теб, браво, честито! Да е жива и здрава Екатерина, много да ви радва и пиши като можеш подробности - как беше раждането, как я карате, всичко!!! Hug Hug Hug Кога ти беше термина, нещо не те виждам на 1-ва стр.? newsm78

# 681
  • Мнения: 6 742
Vaseto, честита кошарка, много е сладурска Grinning
Блонди, като за кукличка са маратончиците Grinning
Five magnificent , какви са пък тия гости по никое време, веднага погледнах от къде си Wink
Мери Джейн, не го мисли сега това, колкото е толкова бебето Grinning
Бюти, аз днеска чистих фурната на печката че се каня от месеци Embarassed, хладилника ми е по-приятен Grinning

Честит рожден ден Хрис  bouquet

Тиина, да ви е живо и здраво малкото момиченце Hug

Последна редакция: ср, 18 юли 2012, 20:41 от Кашпичка

# 682
  • София
  • Мнения: 29
Казах ли ви аз, че нещо става с Тиина Simple Smile Ние вече си писахме на личния, но и аз разбрах малко преди вас  Simple Smile Да й е жива и здрава дъщеричката още веднъж   bouquet
Момичета, много сте хубави на днешната среща Hug

# 683
  • Мнения: 2
Честит рожден ден Хрис  newsm59

Честито бебче, да е жива и здрава малката Екатерина и само радости носи на мама и на тати!!!!!!! А на мама бързо възстановяване !!!!!

# 684
  • Мнения: X
Оо, суперрр, с какъв кеф ще те добавя отпред  Hug
Честита ти дъщеря - да е жива и здрава, много да ви слуша и радва, а на теб бързо възстановяване и не ни забравяй - когато можеш пиши как си и как я карате с малката  Hug
казах ви, че чакаме новина днес  Twisted Evil

# 685
  • Мнения: 24
ТИНА ЧЕСТИТО БЕБЧЕ ЕКАТЕРИНА ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА! МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСВО!

# 686
  • Мнения: 2 052
Тиина честито, да е жива и здрава малката принцеса и много да ви радва   bouquet
Хрис, честит рожден ден, много щастие и леко раждане   bouquet

# 687
  • Мнения: 27 524
Е, сега вече отече темата  hahaha

Тийна, честито бебче Екатерина, много здраве и щастие й пожелавам  Hug

ДО5, не знам да ти кажа, 6-7 месеца предполагам?  Thinking

Бюти, аз затова нито хладилник, нито печка мия  Laughing. И прахосмукачка мразя  Twisted Evil

Белверде, ето ги  Hug

Мери Джейн, кога си пак на преглед?

# 688
  • София
  • Мнения: 29
ООО Блонди, много са нежни и хубави Flutter Със здраве и кеф да си ги носиш Hug Между другото и моят мъж ми е обещал като родя да ми подари обици (защото от този вид бижу имам най-много нужда, понеже най-много ги губя Confused)

# 689
  • Мнения: X
О, трябва и аз да си поръчам значи нещо, така де Twisted Evil
Блонди, много са сладки, а кой ти чисти?  Mr. Green или пък така готвиш, че не цапаш  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт