Йоркширски териер 3

  • 162 799
  • 742
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 5
Angels Demon - Стига с тези спорове тук.Темичката е нова и няма нужда  да я грозим.
Гад Чевръста - Благодаря за инфото   Hug А ако се получи и ни дадът кученце и аз се коолебая дали да го задържа.Дъщеря ми много иска,ама в апартамент с две кучетаа..  newsm78
Elfadora - съгласна съм.Борсите никой не ги спира, пък щели хората да глобят.  Simple Smile
macaroon - Много си права.Стопанката на женската каза,че няма да продаде кученцата,а ще ги подари.Прави го за да може кучето и да стане майка.А пък и да ги продаде - какво от това? Това е нещо нормално  Peace
 

# 61
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Утре ще се сдобием с нов член от семейството - бебе йорки  Много се радвам и нямам търпение да го видя  От развъдник е, но не можем да видим родителите, защото са в Словакия...   Но дано се окаже породисто и здраво. Имам няколко въпроса:
1. Преди ваксините мога ли да го извеждам навън или не?
2. С каква храна мога да го храня освен кучешка?
3. Първите няколко дни къде ще е по-добре да спи - при стопанина си или в друга стая?
Ако има още въпроси ще питам и ще кача снимки на дребосъчето, когато ми го донесат

# 62
  • Мнения: 5
MaGcHeTy - Здравей и добре дошла Hug ще се опитам да отговоря на въпросите ти
 1. Не се извежда преди третата ваксина,защото вероятността да хване болест е голяма.

 2.За кучешка храна мога да ти препоръчам Royal Canin или Eukanuba.Друга храна не бива да се дава,ама моят кучо скимти когато ние се храним и успява да получи нещо  Laughing , но пак ти казвам не бива да се дава друга освен кучешка.

 3.Добре е да е при вас,защото за кученцето мястото е ново и непознато.Най-вероятно първата вечер ще скимти.Бъдете готови и за това.След това вече вие решавате дали ще го учите да спи само или ще спи при вас.

Надявам се да съм била полезна и чакаме снимки на кучо  Simple Smile
 

# 63
  • Мнения: 37
Добре дошли на новите попълнения  Hug

Аз да питам вие правите ли почивки на всеки час когато пътувате с кола с вашите кучовци ? Чух че трябвало да се спира на всеки час , а ние не го  правим . Thinking

За новия закон и аз си мисля че няма да засегне  хората ,които заслужават наказание - зооборсите.Чудя се как минават през граница без необходимите документи примерно и кой наказва митничарите дето не си вършат работата.Според мен най- напред трябваше да се наблегне на задължителна регистрация,но с работещ регистър за да се спре това изхвърляне на кучета от безсърдечните им стопани.
Вие регистрирахте ли си кучето?
Аз моето си го регистрирах и то с татуировка ,чип не се наложи да и слагам ,а от ветеринарната клиника ми твърдяха че  няма начин,закона еди си какво си.... Пишат си закони хората ама на практика нищо не работи както трябва във нашата мила родина.

# 64
  • Враца
  • Мнения: 871
И една нова снимка от нас



Ники, Барби и Арчи  Hug
Мога да се похваля с шоуто което направиха Ники,Барби и Арчи на плажа...беше ... Joy ...ще кача и снимков материал..Добре ,че Оленка ни фризира..сега е истински джентълмен.И вече е и пазач.Не дава никой да припари до нас...пуска се веднага.Затова винаги е на каишка..мине ли ли човек покрай входната врата..лае  за страх..  Peace

# 65
  • Мнения: 3
 Embarassed привети и от мен, темичката е чудесна - поздравления!!! Аз като щастлив собственик на едно такова бижу - имам един такъв въпрос, какви са правилата при събиране -сватба при кученцата, предстои ми такова радостно събитие скоро - моята принцеса е женска и искам да не се излагам, та въпросът ми е дължа ли кученце на таткото и ако да при кои условия, защото няколко кучкари ми казаха, че да дължи се куче , но само ако бебетата са повече от три, има ли такива правила или всичко е на взаимна договорка със стопаните на таткото Embarassed благодаря ви предварително за отговорите Hug

# 66
  • Мнения: 1
Embarassed привети и от мен, темичката е чудесна - поздравления!!! Аз като щастлив собственик на едно такова бижу - имам един такъв въпрос, какви са правилата при събиране -сватба при кученцата, предстои ми такова радостно събитие скоро - моята принцеса е женска и искам да не се излагам, та въпросът ми е дължа ли кученце на таткото и ако да при кои условия, защото няколко кучкари ми казаха, че да дължи се куче , но само ако бебетата са повече от три, има ли такива правила или всичко е на взаимна договорка със стопаните на таткото Embarassed благодаря ви предварително за отговорите Hug
По принцип всичко на уговорка - или плащат се за секс за мъжко Joy или дават кучета. Казват, че мъжкото си избира първият - и куче и пол на куче. Но в нашият случай човешка майка на мъжкият - казала, че ще избере мъжкият, защото те били в повече.

Сватба не правили, но на свиждане аз и облекла булчинска рокля - превързала една дантела като пола hahaha

# 67
  • Мнения: 33
Не мисля,че трябва да са повече от 3,а  от 2.И според мен се договорете за някаква сума за заплождането,после да нямате главоболия.
Лично мнение  Peace

# 68
  • Мнения: 1
Ама то има и подводни камъни с плащане за секс Rolling Eyes Чисто теоретически - нали плашаме не за процесс, а за резултат. А ако женска не хване? newsm78 А ако роди 1 бебе? А ако бебета умра (извинявам се, че наложило се да го кажа - но доста често чувала, че бебета умряли в първите дни на живота Cry)? Тогаво наистина излизе, че платиш за секс.  Може евентуално да платиш по 100 лева (сума взета от глава) за всеко бебето? Ама не всички стопанине на мъжки ще бъдат съгласни на това. И някои стопанине искат не пари - а просто да вземат кученце за приятели или роднини.
Това всичко много индивидуално - и само ти можеш оговориш и решиш това със стопанин на мъжкар Peace

# 69
  • Мнения: 3
Много ви благодаря за отговорите  bouquet

# 70
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Добре дошли на новите попълнения от сладурковци!

Ние пробвахме да заплодим Пепси през май, но нищо не стана - само хапеше мъжкия и му ръмжеше. Ще видим следващия път, сега есента, дали ще се харесат, ако пак не стане - явно не са един за друг. Party

Да пусна една актуална снимка на дреболинката, както е подстригана в момента, (тя си е баш мини, 1,500 кг. е все още, вече на 3 год.):

# 71
  • Мнения: 29
Здравейте! Искам да попитам тези,които къпят мъниците си всяка седмица с какво ги обезпаразитявате външно  и на колко време? Ние сме с Адвантикс,обаче не я къпя всяка седмица Embarassed Ето и една по-скорошна снимка на Рафка  Heart Eyes
 

# 72
  • Мнения: 37
И ние сме на Адвантикс.Къпя е всяка седмица.До сега не съм имала проблеми ,т.е. не и се е закачал кърлеж,но след 25 -тия ден ни се е случвало да и е полази бълха,но се движи толкова бавно,че не е проблем да се улови.

# 73
  • Мнения: 5
За мен единствено ''Сертифект'' действа. В София (за тези които са от там) съм забелязала -  няма толкова бълхи и кърлежи и даже можем и без препарат, ама отидем ли при бабата и дядото(Хасково) се пълни с кърлежи.През много препарати минахме (Адвантикс,Фронтлайн,Фиприст), нищо не помага.Открихме Сертифект и нямам проблем. Това действа безотказно  Peace

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
Здравейте, искам ви да попитам нещо: Имам йорки на 6 мес. и от два дни забелязвам че трепери постоянно и загуби апетит. Няма други симптоми, нито кихане, нито кашляне. Не мога да разбера какво му е. На някой му се е случвало с неговото кученце такова нещо?

Общи условия

Активация на акаунт