КГБ=Клуб на Готините Баби - 124.

  • 73 405
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 16 148
Добро утро и благодаря за кафето.
Благодаря за съчувствието и за рецептите. Снощи май ми помина контузеното.
Но въпроса с разкарване на помияра е на дневен ред. Принцесата не разрешава -  и на нея много неща не и харесвали, но ги търпяла.
Каролин, хората с двор си имат пазачи и не смеят да вземат това невъзпитано добиче.
Аз съм търпелива и издържлива, но като ми  дойде много и ставам страшна. Та ще се чуе някой ден - разправата с него.
Хладно е сега, май ще изляза насам-натам.

# 676
  • У дома във Варна
  • Мнения: 38
Здравейте момичета,
И аз да се разпиша днес, макар че ще стане бавно защото прибягвам и до балкона да пека пипер.
Aisha във фейса има една група ANIMAL HOPE, те се занимават точно с това, търсят осиновители за улични и домашни животни. Скоро помогнаха на една моя позната да намери осиновител на пинчера си и помагат за транспортирането в цяла България с куриерска фирма Лео Експрес.  Обърни се към тях сигурна съм, че ще ти помогнат.
Нашето куче е кокер шпаньол и е много послушна, нищо ама нищо не е изяла нито нахапала само тоалетната хартия накъсва някой път, но като остане дълго сама.
Внучето се казва Христиан. Вчера гледах снимки и както разбрах трябва да си направя албум, за да качвам снимките си там. Дано правилно съм разбрала.
Зет ми и дъщеря ми не са много съгласни да се качват снимки на малкия, щото бил още малък то и аз още нямам много негови снимки - малко от родилния дом и от изписването. Все още снимка с баба няма, но ще кача нещо. Пък ще ви покажа и домашните любимци: Котарака Лъки и кокера Белла. Grinning

# 677
  • София
  • Мнения: 16 148
ega mega , като не искат родителите да се качват снимки - не слагай. Все пак те си решават за детето. А и доста пъти външни хора са засичани да гледат снимките ни, уж сме скрити албуми.
Хакери всякакви...
 Аз просто питах за името, защото съм пропуснала дали е момче или момиче.
Излизам на зей-пазар.

# 678
  • У дома във Варна
  • Мнения: 38
Успях !  Laughing
Сложих малко снимки. По нататък повече. Дълго търсих, че то май все сме на маса  Joy
Пипера е готов и май трябва да ставам, че скоро ще стане обед. Трябва да се яде Simple Smile

# 679
  • София
  • Мнения: 16 148
Видях ви, ega mega   Laughing
Много сте хубави, а бебчо е като кукличка.
Отварям консервен комбинат "Домат", сдобих се с още 5 кг. доматчета.
Ега ти шопинг терапията направих  Joy

# 680
  • Мнения: 5
Ега Мега и аз видях снимките !Да сте живи и здрави !
Малкият  бонбончо е супер ,че и с каква коса само !
Предполагам че  ти си русата дама? newsm78
Ех,Айша  и аз от вчера та до преди малко бях консервен комбинат домат ,но вече всичко е в бурканите  и сега релакс Няма да мине само с толкова ,но през седмицата -пак Хайде сядайте да пием кафе и да отдъхнем

# 681
  • Мнения: 1 563
Ега Мега  видях снимките . Бебчо много сладък , а и мама и тати. Колкото разбирам на сватбарската снимка си ти и деди, нали ?  Котарака Лъки също си го бива  Laughing Всички сти много хубави ! Живи и здрави да сте !
Айша  Hug полезното с приятното Laughing Спорна да ти е работата ! Хубавото  е , че ти е поотминала болежката.
Шпунц Hug, прегръдки !!! Grinning
 Момичета Hug приятен следбяд !  love001
Нелка Hug  пак заедно сме писали Laughing Браво на теб , затворила си някой буркан. Аз правя всичко на вилата. Там има производители на  всякакви зеленчуци и директно от тях си купуваме . Домати за сок , чушки за печене и за лютеница. На вилата  ми е консервният комбинат Laughing

# 682
  • Мнения: 5
Хихих за отмора доде си пием кафенцето
 Grinning
В наше село на мегдана
кръшна сватба се захвана.
Булка беше баба Пена,
зетя - Колю, баш ергена.
С нови дрехи натъкмени
и със китки нагиздéни.
Рипат, скачат на хорото,
със трендафил зад ухото.
Бре, че скача тази баба,
сякаш е козичка млада,
а пък старият ерген
също, като млад елен.
Цяло село се събра
да погледа таз игра.
После и ракийка блага
ще си пийнат със наслада.
Май че булката чевръста
не е здрава много в кръста.
А пък зетя белобрад
вика силно„Помощ, брат!
Тази булка е беззъба,
изсушена стара гъба!
Хич не ща я за жена!
Да си ходи у дома!
Да си гледа там козите,
да не оди със момите!"
Тази сватба, тъй приключи,
баба Пена не сполучи.
Ходи тъжна из селóто,
гледа Кольо на хорото,
как развява си байряка,
пред момите как прикляка.
Валката

# 683
# 684
  • У дома във Варна
  • Мнения: 38
Здравейти ,
Да поясня за снимките:  сватбарската снимка е от сватбата на дъщеря ми, месец май 2011 г. Там сме наредени цялото семейство, младоженците, малката ми дъщеря и ние двамата с дядо. Неможах да намеря друга такава снимка дето да сме подредени всичките. Публикувала съм и една снимка на двете  дъщери ( пак от сватбата ), а малката шаферка там е "на леля златото" - племеницата ми. Това са моите момичета гордостта на мама и на леля. Тази година станах леля и на още една принцеса и то един ден след внука ми ... Абе изобщо да са ни живи и здрави бебоците мноого ни зарадваха.
Дай Боже всекиму такава щастие.
Лека и прохладна вечер Hug

# 685
  • София
  • Мнения: 16 148
Консервен комбинат "Домат" предсрочно изпълни плана за първата година на петилетката.
Засега затвори за да не нарушава Кодекса на труда. Тия дни пак ще отвори, може би.
През това време Пена опра и прострях. Разходих кучо този път без аварии. На кучешката поляна има 1 момиче с питбулка. Редовно наобикалям около нея с цел да го хапне за вечеря.
Да, ама не - дори не го подушва, завалийката. Много възпитана питбулка, подскача около децата като болонка. Ако се зададе някой непознат по-голям веднага показва, че ги пази.
Римар, видях снимки с пухчо - ще станете дружки май?
ega mega, много сте млади всички. Като гледам дъщеря ти сигурно е наборче на Ани/89/.
При нас засега няма желание за сериозна връзка и бебе. Дано дойде сляпата неделя.
Все ми вика има време - ти как си си живяла до 29 годишна.

# 686
  • Мнения: 77

Картечарката хич да не пита, направо да стреля, дано да уцели когото трябва, гледам бая патрони има! #2gunfire
Или да вдигат пенсиите, или да направят месеците по 15 дена, белким можем да се изхраним и си платим сметките!

Какви хора бе, що народ ги псува и проклина и нищо им няма!

Вярвайте, три години съм вече пенсионерка, омръзна ми да съм бедна, да следя промоции, да ям не това което ми се яде и да мисля за следващия месец със свито сърце!

Ех, живот ли е да го опишеш!




Лека  нощ !

# 687
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 318
 Ето съм по нощите. Но чак сега успях да смъкна снимки с много помощ, та ето ги:

           http://qnka1956.snimka.bg/other/pochivki.693660.28083182

Танчеее, пак си позволяваш повече от мен! Аз съм на една заплата и като си платя заемите и задълженията ми остават колкото да напълня един път хладилника. Послеееее се стискаме. Чак понякога ми става тъжно като чуя детето да пита дали това сладоледче, което си е избрала не е много скъпо. Избираме все от 0, 55 до 0,80 ст.

Последна редакция: нд, 12 авг 2012, 23:26 от Янче-то

# 688
  • Мнения: 5
Янчеее значи с тези две усмивчици си прекарваш весело и забавно !Да са живи и здрави !
Танитка ти поне  си взела пенсия,а аз  едва ли ще доживея Моля се да не променят отново закона ,тъй или иначе  този" новия ме хвана" и вместо през март ще се пенсионирам ако е рекъл всевишния през ноември Дано с тези 8 месеца се размине..Е не че ще взема кой знае колко повече от 150-160 лв ,но все е нещичко  CryМизерия  на това сме обречени в годините когато трябва достойно да почиваме  и то след 35-40 години стаж
Пожелавам ви лека и спокойна нощ !

# 689
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 318

 Ами да взема да ви почерпя преди да съм легнала, че помъдрявам малко

 newsm64 newsm64 cheers Wine Glass Drunk

Божееее, от този лаптоп нищо не мога да сложа, но като отида у Галенини ще се реванширам!

Общи условия

Активация на акаунт