Летни забавления и морски приключения :))) Клюки - 44

  • 17 514
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 916
Ааа , с тоя от тел. няма , много сме си близки с него , пък е и съученик на ловето , всичко съм му споделяла . Не , че той не иска , един път до целувки стигна работата , но се спрях ! Embarassed Даже днес ми го припомни , че трябвало да ме притисне малко ! Joy
Шамс , на мен търси някой от твоите или франсе ! Joy Аз на студено не мога да вирея ! Joy

Хепинце няма пък  Mr. Green Я дай телефона на човека, да му обясним кога и как да те притисне, че тва твойто на нищо не прилича  Joy

(освен ако не те е страх, че ще разбиеш сърцето на Бонго Simple Smile

# 46
  • Мнения: 55 048
Хепинце няма пък  Mr. Green Я дай телефона на човека, да му обясним кога и как да те притисне, че тва твойто на нищо не прилича  Joy

(освен ако не те е страх, че ще разбиеш сърцето на Бонго Simple Smile

Еее , уж те мислех за приятелка ! Sunglasses
Аз не искам от твоите в буквалния смисъл, бе , държавата имах предвид !

Бонго ?!  Rolling Eyes
Как пък го измисли ! Naughty

foxysilver ,

Ти пък да не вземеш да приемеш ? Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 553
Вашите "красавци" поне изявяват желание да са на море с децата си.

Нашият само първата година след изнасянето си се появи на морето няколко дни след като разбра къде сме. Вечерта дойде в ресторанта, в който бяхме. Малката (тогава на 3г.) толкова му се зарадва, че чак поиска да спи в неговия хотел. Да, ама той с гадже, и й отказа. Няма да забравя тя как плака, държеше го за крачола с ръчички и пищеше "татеееее искам при тебеееееее", а той си тръскаше крака и викаше "Имам други планове" ..  Close

От тогава изобщо не изявява желание да ходи с нея нито на море, нито на екскурзия - нищо. Веднъж годишно я води за 3 дни в града, от който е , и я мята на майка му, за да може той да се наспи  Crazy

# 48
  • Мнения: 1 384
ОХХХХХХХХХ как ми се псуват БНД-ТАААААА мамка им тъпа Mr. Green

# 49
  • Мнения: 55 048
ОХХХХХХХХХ как ми се псуват БНД-ТАААААА мамка им тъпа Mr. Green

Какво пак ? Crossing Arms

# 50
  • София
  • Мнения: 6 478
Шамс, какво сте заговорничили в мое отсъствие?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Под всекиму - разбирам всички, с изключение на мен. Аз наистина съм ги приключила мъжовете щото не ми се занимава с глупости. А теоретичния богат швед баш точно за мен ще заприпка, нема начин...Това са си приказки, да чешем клавиатури. Реалното е, че нещата са такива каквито са и аз отдавна се пенсионирах откъм мъже и така е по-добре  Wink Wink Wink

# 51
  • Мнения: 916
Шамс, какво сте заговорничили в мое отсъствие?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Под всекиму - разбирам всички, с изключение на мен. Аз наистина съм ги приключила мъжовете щото не ми се занимава с глупости. А теоретичния богат швед баш точно за мен ще заприпка, нема начин...Това са си приказки, да чешем клавиатури. Реалното е, че нещата са такива каквито са и аз отдавна се пенсионирах откъм мъже и така е по-добре  Wink Wink Wink

Морги, ако заговорничим в твое присъствие пък къде е интригата  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 6 478
Шамс, недей закача много-много вещицата-вълшебница, че да не ти се случи случка  Laughing Laughing Laughing
Да не те полазат едни скъсани чорапи, както тук една друге съфорумка разказваше  Joy Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 55 048
Леле ,  Морги  ! Sunglasses
Що тъй бе , кака ? Чак пък пенсионирана ! hahaha Joy

Кой те ядоса днес , че говориш така ? Crossing Arms

# 54
  • София
  • Мнения: 6 478
М, никой не ме е ядосал, що?  Grinning
Ама от къв зор да си слагам таралеж у гащи, че не разбрах?  Laughing Laughing Laughing
Я какво ми е добре и спокойно сега  Whistling Whistling Whistling

# 55
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Прибрах се най-накрая у дома.  Mr. Green Децата са при БНД все още, половинката е извън града за една седмица и аз го ударих на живот.  Laughing

# 56
# 57
  • Мнения: 55 048
Добро утро ! Grinning

# 58
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета  Hug

Morgana, ние май сме от една партия с теб - партията на пенсионираните откъм мъже.  Laughing
И аз съм на мнение, че без мъж ми е по-спокойно. А и едва ли ще имам шанса да срещна свестен и свободен мъж, който пък и да вземе да поиска да има сериозни отношения с мен. Нещо не ми се вярва...

# 59
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Добър ден,

2 bad добре дошла и от мен!

Морета, шведи, сламени шапки и се замислих и аз да се включа Flutter!

Много ме впечатляват мамите, които ходят на море с БНД, и им пожелавам все по прекрасни неща да им се случват стига да ги искат разбира се  bouquet!

Аз имам разни хубави новини но в този черен ден ще оставя хвалбата за друг път..

На работещите мами малко остана до отпуската и много слънце и вода пожелавам  Simple Smile!

Cloudy, важно е ти какво ще поискаш !

Общи условия

Активация на акаунт