Отговори
# 60
  • Мнения: 9 466
Ловеч пощенска-току що влязоха по сметката ми. Peace

# 61
  • Мнения: 82
UCBulbank -Русе

Пуснати в 10:50ч. Най вероятно ще бъдат активни след 14:00.
 чл.8 и детски без интеграциите

# 62
  • София
  • Мнения: 1 464
Кристиана, убедена съм, че помагаш на някого, ако отлелязваш общината и банката.
Аз мога онлайн да проверявам във всеки едни момент наличността, но има майки, които не могат и би била полезна с твоята информация.
В тази ужасна жега не е нужно да се разхождат майките с децата ако няма пари...

# 63
  • Мнения: 0
За да не се разхождаме напразно, както и вчера споменах, банките предлагат ИНТЕРНЕТ БАНКИРАНЕ. Не се сдържах. Извинете за спама.

# 64
  • Мнения: 35
Да разбирам,но аз нямам интернрт банкиране,нито имам кои да ми каже и най-верочтно има и други такива майки които нямат..Винаги отбелязвам банката и гр.

# 65
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 551
Шумен, Банка ДСК- налични са.

# 66
  • Мнения: 169
Варна Експрес банк има  Peace

# 67
  • Мнения: 19
Стоп на спама, не сме тук ,за да се''джафкаме' .... Райфазен, Варна, няма все още превод.

# 68
  • Мнения: 0
И Общинска банка  гр. Варна все още НЯМА

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 53
За Пловдив щте са по картите след 18:00 Simple Smile

# 70
  • Мнения: 2
Здравейте! Дск София район Искър дали са ги пуснали вече.Миналият месец ги взех на 25-ти една седмица след другите които си ги взеха дано и този месец да не е така. Благодаря!

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 837
Ст. Загора - Пощ. банка - има ( интернет банкиране ) .

# 72
  • Мнения: 6 362
Позаметох малко темата, защото, ако трябваше напълно да я прочистя, щяха да останат има-няма 5-10 публикации.
Смятам за излишно да се преповтаря информация "няма" (което е различно от отговор на питане "еди-къде-си има ли").
Безсмислени постинги с цел "запис" също не са допустими. За писането на шльокавица смятам, че е ясно отношението ми и ясно е написано в правилата.
Темата е взаимопомощ и считам, че ценната и полезната информация в нея е тази, в която се съобщава за наличие на преводи с посочен град и банка. Десетки публикации с "няма" излишно губят време на всички, писали в темата, да влизат и да четат поредния "запис".

# 73
  • Мнения: 4
UCBulbank -Русе

Пуснати в 10:50ч. Най вероятно ще бъдат активни след 14:00.
 чл.8 и детски без интеграциите
УниКредитБулбанк работи в реално време. Това значи, че щом се преведат, веднага могат да се теглят от банкомат или каса. Не знам как е за другите банки.

# 74
  • Мнения: 2
Видин ДСК все още няма!

Общи условия

Активация на акаунт