Отговори
# 705
  • Мнения: 186
Софи, много точен отговор ! Поздравления !   bouquet

Цял втори сезон ни чака, в който аз вярвам и съм убедена, че любовта на К и Д , ще излезе победител над всичко, над всички предразсъдъци и условности. Praynig
Не е гола вяра това, а заложено от сценаристките в първи сезон.


За компенсация на З, може пък брата на Али да се влюби в нея. Wink
Да усети и тя какво значи да си истински обичана  Heart Eyes



# 706
  • Мнения: 2 282


За компенсация на З, може пък брата на Али да се влюби в нея. Wink
Да усети и тя какво значи да си истински обичана  Heart Eyes





 Joy Joy Joy Joy Joy По-рано пишеше, че Али ще се влюби в Зейнеп, сега пък брат му. Невъзможно.
Зейнеп стърчи с една глава над него. Той е един дребосък.
Между другото, нали беше прежалила Кузей и си харесваше Баръш. Какво стана, та отново се върна към Кузей.

# 707
  • Мнения: 2 282
Дафне, Кузей обича Джемре отдавна - 4+ години, докато за нея това не е така, сравнително отскоро се осъзна. Това, че на Кузей са му се случили неприятни неща не прави неговата любов по-голяма. Във втори сезон ще видим и тази на Джемре.[/color]


[/quote]
Като извадим годините,прекарани в затвора - 4, където човек е в неравностойно положение и се вкопчва в някои образи за да оцелее психически,остава само плюса. Няколко месеца.

# 708
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Мен пък повече ме притеснява това "скорошно осъзнаване" на любовта от Джемре ! Ами, ако утре се осъзнае ,че все още обича Гюней ? Или пък изведнъж осъзнае, че е влюбена в Баръш ?!

Кузей няма нужда от "благословията " на брат си, за да бъде с Джемре ! Той Не иска да бъде с нея . И какво значи, че Гюней така ще изплати дългът към брат си- като му даде да си поиграе малко с неговата играчка ли ?!
Не само Гюней е причина Кузей да не иска да е с Джемре ! Да предположим, че преодолее предрасъдъците си в това отношение. А дали ще забрави наранената си гордост, дали споменът от това, че е бил отхвърлен като по- недостоен, ще избледнее. Не мисля ! Така че, според мен, основната причина за решението на Кузей, е самият той !
Пък Гюней трябва много повече от това да дава благословия да направи, за да изкупи греховете си ! Peace

Според мен, главната причина Кузей да не иска да е с момичето, което обича, е Гюней. И най-вече думите, които му каза и които Кузей си спомни, когато Джемре му каза, че го обича. Гюней обвини брат си, че къса с него връзката заради Джемре, за да е с нея, за да му е чиста съвестта! И това ли ще отречете?  ooooh! Кузей изобщо не знае и не съм гледала никъде във филма, че някога, някъде е воден разговор мужду Гюлтен и Джемре и последната е казала, че Кузей е безотговорен. Не че той не беше такъв по онова време, нали? Точно това Кузей трябва да предолее вътре в себе си. Наранена гордост? От кое? Че е видял обичаното момиче да целува брат му? Хайде де, дори и в Турция са се целували поне с един-двама преди да се омъжат/оженят  Joy А и самият Кузей не е светец в това отношение. И не, не като му даде да си поиграе с играчката, Госпожата! А просто като приеме връзката им без разправии и искрено им пожелае щастие /да не забравяме, че Гюней в съзнанието си все още счита Джемре за своя годеница и това едва ли ще стане лесно, просто ей така!/
Що се отнася до скорошното осъзнаване - ами просто дойде момента, и не са давали Джемре да е непоследователна в чувствата си. Откакто обича Кузей, е само той и никой друг.
Тупарова, аз мисля, че Кузей обича Джемре много силно. Както я е обичал преди, това не се е променило в съзнанието му. Това виждам, това чувствам. Защо й е разказвал всички неща, които изброи ли? Поради същата тази причина, поради която целуна Зейнеп в караоке бара - за да избяга от Джемре, да прикрие истинските си чувства зад параван. Затова извика и Симай в Анталия, защото няма вяра на себе си, когато е до Джемре.

# 709
  • Мнения: 7
Мен пък повече ме притеснява това "скорошно осъзнаване" на любовта от Джемре ! Ами, ако утре се осъзнае ,че все още обича Гюней ? Или пък изведнъж осъзнае, че е влюбена в Баръш ?!

Кузей няма нужда от "благословията " на брат си, за да бъде с Джемре ! Той Не иска да бъде с нея . И какво значи, че Гюней така ще изплати дългът към брат си- като му даде да си поиграе малко с неговата играчка ли ?!
Не само Гюней е причина Кузей да не иска да е с Джемре ! Да предположим, че преодолее предрасъдъците си в това отношение. А дали ще забрави наранената си гордост, дали споменът от това, че е бил отхвърлен като по- недостоен, ще избледнее. Не мисля ! Така че, според мен, основната причина за решението на Кузей, е самият той !
Пък Гюней трябва много повече от това да дава благословия да направи, за да изкупи греховете си ! Peace

Според мен, главната причина Кузей да не иска да е с момичето, което обича, е Гюней. И най-вече думите, които му каза и които Кузей си спомни, когато Джемре му каза, че го обича. Гюней обвини брат си, че къса с него връзката заради Джемре, за да е с нея, за да му е чиста съвестта! И това ли ще отречете?  ooooh! Кузей изобщо не знае и не съм гледала никъде във филма, че някога, някъде е воден разговор мужду Гюлтен и Джемре и последната е казала, че Кузей е безотговорен. Не че той не беше такъв по онова време, нали? Точно това Кузей трябва да предолее вътре в себе си. Наранена гордост? От кое? Че е видял обичаното момиче да целува брат му? Хайде де, дори и в Турция са се целували поне с един-двама преди да се омъжат/оженят  Joy А и самият Кузей не е светец в това отношение. И не, не като му даде да си поиграе с играчката, Госпожата! А просто като приеме връзката им без разправии и искрено им пожелае щастие /да не забравяме, че Гюней в съзнанието си все още счита Джемре за своя годеница и това едва ли ще стане лесно, просто ей така!/
Що се отнася до скорошното осъзнаване - ами просто дойде момента, и не са давали Джемре да е непоследователна в чувствата си. Откакто обича Кузей, е само той и никой друг.
Тупарова, аз мисля, че Кузей обича Джемре много силно. Както я е обичал преди, това не се е променило в съзнанието му. Това виждам, това чувствам. Защо й е разказвал всички неща, които изброи ли? Поради същата тази причина, поради която целуна Зейнеп в караоке бара - за да избяга от Джемре, да прикрие истинските си чувства зад параван. Затова извика и Симай в Анталия, защото няма вяра на себе си, когато е до Джемре.

 Peace
Sofi_q , с тебе гледаме един и същи сериал ! Hug

# 710
  • Мнения: 3 371
София,  Hug уважавам мнението ти, но не мога да се съглася с аргументите ти ! Laughing Peace
Да се каже, че Джемре е последователна в чувствата си, е твърде пресилено ! Извинявай, но тя беше годеница на Гюней, което предполага чувства, нали така ?! После флиртува с Баръш, което предполага други работи Mr. Green, после изведнъж осъзна, че обичала била Кузей, след което посреща и изпраща залеза отново с Баръш.....аз на това не мога да кажа последователност в чувствата ! Peace
Единствената причина, поради която Кузей извика Симай в Анталия, беше Джемре и факта, че му се нахвърли, за да начеше нараненото си Его .И това аз не мога да и простя ! Ако не беше тази и необмислена постъпка(да не използвам по- силна дума ), Кузей никога нямаше да викне Симай и огромна част от неприятностите му, щяха да бъдат спестени ! Джемре буквално го хвърли в ръцете на тази жена ! Да не припомням и поведението в Анталия - то не беше флиртуване, то не беше фръцкане по бански, където трябва и не трябва, то не беше провокации....

Това, че ни си гледала разговорът между Джемре и Гюлтен, в който тя си признава, че ако Кузей не е толкова див и безотговорен, нещата можеше да са други, не означава, че не го е имало ! Peace Освен това, тя и пред Али си призна, че е избрала Гюней, защото е по- перспективен . И за какво точно отговорност говорим у едно дете, какъвто беше Кузей тогава ?! Но, същото това дете, порасна изведнъж, като пое отговорността и влезе в затвора, нали така ?! Така че, бихме могли да поспорим и по този въпрос.

И да, определено мисля, че гордостта на Кузей беше наранена, виждайки целувката на брат си с момичето, което той харесва ! Защото услужливо се забравя, че и тогава Джемре даваше объркани сигнали на Кузей - сцената на плажа, е достатъчно показателна в това отношение! Или сте забравили как, целувайки Гюней, Джемре се оглеждаше дали ги гледа Кузей ?!

Не знам дали в съзнанието на Гюней, Джемре е още негова годеница ! Знам, обаче, със сигурност, че в съзнанието на Кузей, тя винаги ще си остане такава ! Peace

# 711
  • Мнения: 2 282

Не знам дали в съзнанието на Гюней, Джемре е още негова годеница ! Знам, обаче, със сигурност, че в съзнанието на Кузей, тя винаги ще си остане такава ! Peace

  bouquet Размазващо и много вярно заключение!

# 712
  • Мнения: 2 282
Peace
Sofi_q , с тебе гледаме един и същи сериал ! Hug

Но, не Кузей, Гюней! Laughing Експертно мнение!

# 713
  • Toronto
  • Мнения: 683
Peace
Sofi_q , с тебе гледаме един и същи сериал ! Hug

Но, не Кузей, Гюней! Laughing Експертно мнение!

Да, те гледат сериала "Кузей Джемре", както вече казах. Вкопчили са се в един спомен за любов и оттам нататък си наместват нещата според тази идея.

Тупарова, аз мисля, че Кузей обича Джемре много силно. Както я е обичал преди, това не се е променило в съзнанието му. Това виждам, това чувствам. Защо й е разказвал всички неща, които изброи ли? Поради същата тази причина, поради която целуна Зейнеп в караоке бара - за да избяга от Джемре, да прикрие истинските си чувства зад параван. Затова извика и Симай в Анталия, защото няма вяра на себе си, когато е до Джемре.
Ей с това направо ме разби, София! Joy Значи човек търси любовта на живота си, за да си споделя с нея проблемите с други жени само за да я отдалечи от себе си. ooooh! Чудя се дали наистина си вярваш. Когато искаш да се отдалечиш от някого (поне аз така правя, де да знам, може да не съм нормална), избягвам да го срещам, да говоря с него по телефона и т.н. Изобщо избягвам всякакви допирни точки. Пък така като гледам Кузей хич не се притесняваше и най-малко поради огромната си любов към Джемре й каза защо и как се е оженил за Симай. Ако на мястото на Джемре беше Али, разговорът пак щеше да изглежда по този начин.
Ооо, забравих бе, той не може да я избягва, защото още мре от любов по нея! ooooh! Ега си мазохиста тоя Кузей значи!

# 714
  • Мнения: 186
Мен пък повече ме притеснява това "скорошно осъзнаване" на любовта от Джемре ! Ами, ако утре се осъзнае ,че все още обича Гюней ? Или пък изведнъж осъзнае, че е влюбена в Баръш ?!

Кузей няма нужда от "благословията " на брат си, за да бъде с Джемре ! Той Не иска да бъде с нея . И какво значи, че Гюней така ще изплати дългът към брат си- като му даде да си поиграе малко с неговата играчка ли ?!
Не само Гюней е причина Кузей да не иска да е с Джемре ! Да предположим, че преодолее предрасъдъците си в това отношение. А дали ще забрави наранената си гордост, дали споменът от това, че е бил отхвърлен като по- недостоен, ще избледнее. Не мисля ! Така че, според мен, основната причина за решението на Кузей, е самият той !
Пък Гюней трябва много повече от това да дава благословия да направи, за да изкупи греховете си ! Peace

Според мен, главната причина Кузей да не иска да е с момичето, което обича, е Гюней. И най-вече думите, които му каза и които Кузей си спомни, когато Джемре му каза, че го обича. Гюней обвини брат си, че къса с него връзката заради Джемре, за да е с нея, за да му е чиста съвестта! И това ли ще отречете?  ooooh! Кузей изобщо не знае и не съм гледала никъде във филма, че някога, някъде е воден разговор мужду Гюлтен и Джемре и последната е казала, че Кузей е безотговорен. Не че той не беше такъв по онова време, нали? Точно това Кузей трябва да предолее вътре в себе си. Наранена гордост? От кое? Че е видял обичаното момиче да целува брат му? Хайде де, дори и в Турция са се целували поне с един-двама преди да се омъжат/оженят  Joy А и самият Кузей не е светец в това отношение. И не, не като му даде да си поиграе с играчката, Госпожата! А просто като приеме връзката им без разправии и искрено им пожелае щастие /да не забравяме, че Гюней в съзнанието си все още счита Джемре за своя годеница и това едва ли ще стане лесно, просто ей така!/
Що се отнася до скорошното осъзнаване - ами просто дойде момента, и не са давали Джемре да е непоследователна в чувствата си. Откакто обича Кузей, е само той и никой друг.
Тупарова, аз мисля, че Кузей обича Джемре много силно. Както я е обичал преди, това не се е променило в съзнанието му. Това виждам, това чувствам. Защо й е разказвал всички неща, които изброи ли? Поради същата тази причина, поради която целуна Зейнеп в караоке бара - за да избяга от Джемре, да прикрие истинските си чувства зад параван. Затова извика и Симай в Анталия, защото няма вяра на себе си, когато е до Джемре.

 Peace
Sofi_q , с тебе гледаме един и същи сериал ! Hug
  bouquet  bouquet  bouquet
и аз гледам същия сериал

# 715
  • Мнения: 7
А вие , Тупарова,Госпожата, Дафне и ....., много упорито се мъчите да си сътворите сериала Зейнеп- Кузей , ама нещо хич не сте убедителни ! 70 теми все едно и също и освен себе си да убеждавате отново и отново нищо друго не правите....
Ами ОК ! Дерзайте !
Да видиме до кога ще имате нужда да се самоубеждавате в нещо което ви се иска да е ,но не е !
 Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 14:56 от betisima

# 716
  • Мнения: 8 679
Щом толкова обича Джемре, а залъгва Зейнеп, значи Кузей е мерзавец.  Laughing Защо толкова искаме някое от момичета да е с подобен тип? Thinking
Госпожата, Дафне, Тупароваbouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 14:53 от ·٠•Snejka•٠·

# 717
  • Мнения: 7
Щом толкова обича Джемре, а залъгва Зейнеп, значи Кузей е мерзавец.  Laughing Защо толкова искаме някое от момичета да е с подобен тип? Thinking

Тя почти го изнасили , пък ти пишеш , че я залъгвал !? Simple Smile
И това нейното висене на врата му нон-стоп....много евтино държане от страна на Зейнеп !

 Hug Hug Hug
Спирам да пиша, защото това край няма.... ако аз не го сложа сама за себе си !

# 718
  • Мнения: 8 679
Щом толкова обича Джемре, а залъгва Зейнеп, значи Кузей е мерзавец.  Laughing Защо толкова искаме някое от момичета да е с подобен тип? Thinking

Тя почти го изнасили , пък ти пишеш , че я залъгвал !? Simple Smile
И това нейното висене на врата му нон-стоп....много евтино държане от страна на Зейнеп !

 Hug Hug Hug
Спирам да пиша, защото това край няма.... ако аз не го сложа сама за себе си !

Мисълта ми е друга, ама давай, набрала си инерция. hahaha Joy

# 719
  • Toronto
  • Мнения: 683
Госпожата, страхотни постове!  newsm51 И ние с теб гледаме един и същи сериал - "Кузей Гюней", който, за 'найсти път да кажа, не е сериал за ВНЛ, а за отношенията, за психологическата драма на двама братя, разделени от една жена (хайде, няма да използвам грубата дума, която ми е на езика), ще успеят ли те да преодолеят увлечението си по същата тази жена и да се сближат отново. Защото според мен Кузей и Гюней си бяха доста близки преди това същество да застане между тях.
Някои хора твърдят, че тя не знаела, че е причина за всичко това. Така е, не знаеше, което не променя нещата. Ми сега като знае какво? Не съм видяла и капчица угризение да е показала.
Може някои да ме мислят за старомодна, за каквато си щат, но не мога да приема и да оправдая любов с цената на всичко. Значи ще газим като валяци всичко и всички наоколо в името на своята любов?! Не съм съгласна и никога няма да мога да се съглася с подобно нещо. Човек не живее сам в пещера, а сред хора, в общество.

А вие двечките, Тупарова и Дафне, много упорито се мъчите да си сътворите сериала Зейнеп- Кузей , ама нещо хич не сте убедителни ! 70 теми все едно и също и освен себе си да убеждавате отново и отново нищо друго не правите....
Ами ОК ! Дерзайте !
Да видиме до кога ще имате нужда да се самоубеждавате в нещо което ви се иска да е ,но не е !
 Hug Hug Hug

Да сме споменали изобщо Зейнеп в последните постове, Бетисима? Всичко се върти около Джемре и има ли тя почва около Кузей Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт