Отговори
# 720
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тя почти го изнасили , пък ти пишеш , че я залъгвал !? Simple Smile
И това нейното висене на врата му нон-стоп....много евтино държане от страна на Зейнеп !

 Hug Hug Hug
Спирам да пиша, защото това край няма.... ако аз не го сложа сама за себе си !

Малиии, и аз искам така да го изнасиля, пък той хич да не се дърпа Joy Joy Joy!
Пък никненето на Джемре от всички ъгли и дупки хич не е евтино, нали? Само дето не влезе в леглото между тях hahaha Да спаси Кузей, разбира се, за какво друго!  Joy
Ето, да си припомним как изглежда един изнасилен:

# 721
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Момичета allisas73, Sofi_q, betisima незнам от къде го гледате филма аз го гледам от Холандия и да си кажа с вас гледаме един и същи филм Peace


# 722
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Peace
Sofi_q , с тебе гледаме един и същи сериал ! Hug

Но, не Кузей, Гюней! Laughing Експертно мнение!

Да, те гледат сериала "Кузей Джемре", както вече казах. Вкопчили са се в един спомен за любов и оттам нататък си наместват нещата според тази идея.

Тупарова, аз мисля, че Кузей обича Джемре много силно. Както я е обичал преди, това не се е променило в съзнанието му. Това виждам, това чувствам. Защо й е разказвал всички неща, които изброи ли? Поради същата тази причина, поради която целуна Зейнеп в караоке бара - за да избяга от Джемре, да прикрие истинските си чувства зад параван. Затова извика и Симай в Анталия, защото няма вяра на себе си, когато е до Джемре.
Ей с това направо ме разби, София! Joy Значи човек търси любовта на живота си, за да си споделя с нея проблемите с други жени само за да я отдалечи от себе си. ooooh! Чудя се дали наистина си вярваш. Когато искаш да се отдалечиш от някого (поне аз така правя, де да знам, може да не съм нормална), избягвам да го срещам, да говоря с него по телефона и т.н. Изобщо избягвам всякакви допирни точки. Пък така като гледам Кузей хич не се притесняваше и най-малко поради огромната си любов към Джемре й каза защо и как се е оженил за Симай. Ако на мястото на Джемре беше Али, разговорът пак щеше да изглежда по този начин.
Ооо, забравих бе, той не може да я избягва, защото още мре от любов по нея! ooooh! Ега си мазохиста тоя Кузей значи!

Да, Тупарова, точно така - като си смесила всичко в едно изречение, то не става по-малко вярно  Joy Кузей всячески се опитваше да отдалечи Джемре от себе си, но не като не я търси или описаното от теб - той хем иска тя да е около него, хем да убие надеждите й - точно затова използва и Зейнеп, и Симай отначало, и всичките обяснения. Освен това, за женитбата и забременяването на Симай - какво да направи, да не й казва ли? Вие май забравихте, че те са и притятели?
Аз не считам, че се опитвате да направите З-К филма, просто отричате очевидното : Кузей обича Джемре и тя него. Дали любовта им ще се сбъдне и колко, предстои да видим!
Бетисима, Алисас   bouquet

# 723
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Ревнивия Кузей Peace

# 724
  • Мнения: 3 371
Аз не считам, че се опитвате да направите З-К филма, просто отричате очевидното : Кузей обича Джемре и тя него. Дали любовта им ще се сбъдне и колко, предстои да видим!
Бетисима, Алисас   bouquet

София,  Hug това вече наистина го уточнявам за найсти път - не отричаме очевидното ! Не споря, че има чувства помежду им ! Казвам защо мисля, че те не са градивни, а и защо мисля, че любовта на Кузей към Джемре, е невъзможна и отдавна вече не е това, което е била преди затвора ! Peace Споделям защо не искам Джемре до Кузей, а и най- вече защо Той Не я иска до себе си ! Peace

Бетисима, като нямаш други аргументи, веднага прибягна до спасителната "сламка" - Зейнеп !  Laughing Досега си карахме добре и без нея, ама щом си рекла ....
Тупарова Heart Eyes ти е отговорила на останалото - ние гледаме филм за драмата на двама братя и едно събитие, променило живота на много хора ! Всички останали - Джемре, Зейнеп, Али, са сателити около тях !
Колкото до това, чие поведение е евтино, по- нагоре съм привела редица примери за подобно поведение ! И както се пееше в една популярна песен : А Зейнеп я нямаше дажеееее !"  Laughing
Снежка, Дафне,  Heart Eyes Hug  Heart Eyes

# 725
  • Toronto
  • Мнения: 683
Да, Тупарова, точно така - като си смесила всичко в едно изречение, то не става по-малко вярно  Joy
А, София, бъркаш ме с една друга потребителка, която е скарана с точките и запетаите, както и с граматиката като цяло Laughing Никъде нищо не съм смесила.

Аз не считам, че се опитвате да направите З-К филма, просто отричате очевидното : Кузей обича Джемре и тя него. Дали любовта им ще се сбъдне и колко, предстои да видим!
Напротив, никога не съм отричала, че Кузей обича Джемре, че тя за него е специална. Просто отричам начина, по който вие очаквате нещата да продължат, както и това, че той все още я обича по начина, по който я е обикнал на 16-17 г. и след 4 г. затвор. Отричам също и техните отношения като цяло да са основния замисъл на филма.

# 726
  • Мнения: 8 679
Ух, тая изнасилвачка. hahaha hahaha hahaha

# 727
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Да, Тупарова, точно така - като си смесила всичко в едно изречение, то не става по-малко вярно  Joy
А, София, бъркаш ме с една друга потребителка, която е скарана с точките и запетаите, както и с граматиката като цяло Laughing Никъде нищо не съм смесила.


Кой е този потребител?

# 728
  • Toronto
  • Мнения: 683
Забелязвам още нещо - единствените ви "доказателства" за огромната и непресъхваща любов на Кузей към Джемре е ревността му. Други няма. От друга страна като ревнува Зейнеп, това не е доказателство, точно обратното, сигурно щото е изнасилен горкия Joy hahaha Тя и Демет ревнуваше Али от Кузей... обаче всичко, що се отнася до Кузей и Джемре, е доказателство за ВНЛ Laughing

И той горкия колко е изнасилен!  smile3532
Снеже, благодаря, прекрасни са! newsm51

# 729
  • Мнения: 2 282
Дами, няма какво да си смучете тези от пръстите. На Кузей му беше хубаво по време на секса. За това спор не може да има. Дали си е представял, че е с Джемре, дали Зейнеп е показала висша класа,това са подробности. И по-рано Ви препоръчах да ползвате нестандартните практики на Зейнеп - събуждане с целувка. Колко от Вас го направихте, за да се убедите сами, че  на мъжете  им е  хубаво.

# 730
# 731
  • Мнения: 2 282
Момичета allisas73, Sofi_q, betisima незнам от къде го гледате филма аз го гледам от Холандия и да си кажа с вас гледаме един и същи филм Peace




Бетисима вчера писа, че географията била проблем при възприятията на филма, щото Тупарова от Торонто съвсем друго гледала. Ти, пък от тая Холандия съвсем не си в час.

# 732
  • Мнения: 12 009
Здравейти!

Аз мой и да ни пишъ,ама гледах сириала и въ читъ ридовну.Не могаъ да разберъ защо в пуследно време се съ дърлите.....


Предполагам ,че втори сезон ще е по силен от първи,стига камерата да може да открие това което е останало от Къванч на снимачната площадка и дано като променят част от творческия екип,прокарат и нова сюжетна линия,че в последните епизоди малко доскуча....А Зейнеп,Джемре дали ще устоят на чара на Кузей,кой да каже може да се появи някоя нова ДжемЗеЙ и да има нова любов,а онези двете да останат на сухо....

Госпожата ,на тази снимка Киво защо се хванал за главата или ще е много гладен и го е свил стомаха или си чете калориите от закуската наум Mr. Green ...или тайно дъвче нещо  newsm78

# 733
# 734
  • Мнения: 8 679
Здравейти!

Предполагам ,че втори сезон ще е по силен от първи,стига камерата да може да открие това което е останало от Къванч на снимачната площадка и дано като променят част от творческия екип,прокарат и нова сюжетна линия,че в последните епизоди малко доскуча....А Зейнеп,Джемре дали ще устоят на чара на Кузей,кой да каже може да се появи някоя нова ДжемЗеЙ и да има нова любов,а онези двете да останат на сухо....

Госпожата ,на тази снимка Киво защо се хванал за главата или ще е много гладен и го е свил стомаха или си чете калориите от закуската наум Mr. Green ...или тайно дъвче нещо  newsm78

 Joy Joy Joy Горкия, съвсем се е изгубил. hahaha hahaha hahaha

Ама снимките са приключили, разбрах, и сигурно ще може да хапне като хората вече. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт