Отговори
# 735
  • Мнения: 12 009


Ама снимките са приключили, разбрах, и сигурно ще може да хапне като хората вече. Mr. Green
А дано Praynigче чак на мен ми става гладно като го гледам /иде ми да му дам 10 кг излишна мръвка от моите,така безвъзмездно/,ами кой ще му готви Азрата ли ooooh! ooooh! ooooh!

# 736
  • Toronto
  • Мнения: 683
И пак изнасилвачката, горкия Кузи!  Joy

# 737
  • Мнения: 1 012
Славенче!  Joy Hug
Това май е сцена от филма, гат гУ испращът на затученье  Mr. Green

Дами, ринг свободен в НОВАТА ТЕМА  Hug

# 738
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Значи човек търси любовта на живота си, за да си споделя с нея проблемите с други жени само за да я отдалечи от себе си. ooooh!

Тупарова, ето това си събрала в едно изречение  Mr. Green И е вярно, въпреки саркастичния ти тон, това исках да кажа. Никъде не съм споменавала за запетаи и граматика, не ме вкарвай във филми сега  ooooh!
Доказателство за любовта на Кузей за мен не е ревността изобщо, ама изобщо! Аз говоря за погледа му, за думите му към Али, за цялостното му поведение около Джемре! Или и това са само мечти и предположения? За мен - не са. Ревността към Джемре никога не би могла да е доказателство за любов, а само за собственическо чувство, въпреки че неговото излиза извън рамките на нормалното  Naughty
Сетих се и още нещо - извинете, ама след отпуската съм набрала скорост и аз  Mr. Green Дафне беше написала, че между Кузей и Зейнеп нямало лъжа  Joy Няма ли? Даже самата Зейнеп му го каза, дори и тя го разбира - аз и как-му-беше-името не сме като вас с Джемре, просто приятели сме! Дори Зейнеп забелязва и си му го каза, но вие - не!  Mr. Green

# 739
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Ние в Холандия сме си добре и да ти кажа често, и от Холандия ,и от България кадрите са едни и същи...

# 740
  • Мнения: 12 009
Знаете ли,този нов пеперуден проект на Къванч,кога ще има премиера?

# 741
  • Мнения: 2 282
Ние в Холандия сме си добре и да ти кажа често, и от Холандия ,и от България кадрите са едни и същи...




Aлиса не е България! Joy Joy Joy Joy Joy

# 742
  • Мнения: 1 012
Славенче, по това което попрочетох из турската преса, септември все още ще се снима, сега в Истанбул, а после и още малко в Зонгулдак, така че засега не е ясно.

# 743
  • Toronto
  • Мнения: 683
Сетих се и още нещо - извинете, ама след отпуската съм набрала скорост и аз  Mr. Green Дафне беше написала, че между Кузей и Зейнеп нямало лъжа  Joy Няма ли? Даже самата Зейнеп му го каза, дори и тя го разбира - аз и как-му-беше-името не сме като вас с Джемре, просто приятели сме! Дори Зейнеп забелязва и си му го каза, но вие - не!  Mr. Green

Не си справедлива, София, или пък не си чела коментарите ни тогава. Напротив, изкефихме се, че му го каза и дори смятахме, че Кузи си го заслужи. А под откровеност аз специално имам предвид отношението на Зейнеп към Кузей, което той оценява по същия начин. Peace

# 744
  • Мнения: 3 371

Госпожата ,на тази снимка Киво защо се хванал за главата или ще е много гладен и го е свил стомаха или си чете калориите от закуската наум Mr. Green ...или тайно дъвче нещо  newsm78

Скрит текст:
Хванал се е за главата нашият юнак,
че веч се прибира от тоз Зонгулдак !
Добре си му беше в туй китно градче,
сега пак ще трябва да снима с Джемре ! Mr. Green

Ми как няма да се държи за главата, джанъм ! Пита и разпитва ден и нощ самин
де ми е Славенка, остави ме един !  Heart Eyes

# 745
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
tuparowa  не съм достойна да ми отговориш на въпроса ли???

# 746
  • Toronto
  • Мнения: 683
tuparowa  не съм достойна да ми отговориш на въпроса ли???
Мислех, че въпросът ти е риторичен.

# 747
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
tuparowa  не съм достойна да ми отговориш на въпроса ли???
Мислех, че въпросът ти е риторичен.

Не не е риторичен! Като обиждаш поне обиждай с имена!

# 748
  • Toronto
  • Мнения: 683
Ммм, никого не обиждам. Просто казвам истината. Това, че ти се обиждаш от нея, е друг въпрос.

# 749
  • Мнения: 2 282
Забелязвам още нещо - единствените ви "доказателства" за огромната и непресъхваща любов на Кузей към Джемре е ревността му. Други няма. От друга страна като ревнува Зейнеп, това не е доказателство, точно обратното, сигурно щото е изнасилен горкия Joy hahaha Тя и Демет ревнуваше Али от Кузей... обаче всичко, що се отнася до Кузей и Джемре, е доказателство за ВНЛ Laughing


A, не! Не си права! И една песен, и два погледа към саза!

Общи условия

Активация на акаунт