Интересува ли ви дали ви харесват другите хора?

  • 5 114
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 634
Само тези, които и аз харесвам. За другите и без друго не мисля.

# 31
  • n/a
  • Мнения: 3 341
След известен размисъл стигнах до извода, че не ме интересува.
Даже и за близките. Даже и за детето ми. Достатъчно ми е да
съответствам сама на себе си. Приемам, че на някого това съот-
ветствие може да не се хареса.

# 32
  • Мнения: 4
Аз за себе си съм стигнала до извода, че е съвсем естествено човек да не бъде харесван от всякакъв тип хора (все пак толкова различни характери има). Балансът се крие в това да имаш твърдо ядро от приятели, които те харесват и тогава гаранция, че изобщо няма да ти пука, когато някой не те харесва.

# 33
  • Мнения: 4 569
Здравейте, интересувате ли се дали ви харесват малко или много, въобще или изобщо другите хора освен близките. Защото аз все се стремя да се харесам с услуги, внимание, съвети, помощ и накрая се оказва, че съм си губила времето, тоест не им пука много за мен, зарязват ме, коментират ме, не ми помагат, даже ми се присмиват в очите.
Затова гледай ти да си добре, а за другите да не ти пука!

# 34
  • Мнения: 10
Аз бих искала да имам отношението на Лоана.Ами ако човек е особняк?Как да има твърдо ядро?Ами ако няма късмет?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Богините са над тези неща Sunglasses

# 36
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 303
Не ща да ме харесват всички; обаче усмивките направо ме разтапят.

# 37
  • Мнения: 1
Никога не съм се старала и правила услуги,за да ме хареса определен човек.Рядко ме интересува какво мислят хората за мен.Важно е аз да се чувствам добре.

# 38
  • Мнения: 22 530
Знам, че 99% от хората не ме харесват. )
Така че не, не ме интересува. )

# 39
  • Мнения: 17 416
Специално тук и във фейсбук ми е особено важно да ме харесват. Иначе не ми пука, де Grinning

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 423
E, предпочитам да ме харесват, отколкото да не ме харесват, но не е драма, ако се случи второто.

# 41
  • Мнения: 1 446
Не, никога не съм се интересувала от мнението на другите.

По принцип хората не ме харесват първоначално, защото гледам лошо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 42
  • Мнения: 10
Мен пък обратното,отначало много ме харесват, и като ме поопознаят мъничко, #2gunfire,бам-бам по пънки! Joy

# 43
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Аз по принцип не харесвам много хора(та).  Laughing
Много се радвам, когато срещна човек и се харесаме от пръв поглед, истински. Но такива случаи се броят на двете ми ръце....ако не и на едната.
Гледам да съм си "Аз" в повечето случаи, но понякога трябва да се преструвам по една или друга причина- много ми е неприятно.

# 44
  • Мнения: 102
И да и не ! Искам да бъда харесвана ,но не винаги става така. Първоначално ме харесват ,после продължават,но когато аз получа това отношение се оглеждам за други обекти и така вечно търся дивото. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт