Да преправим старите мебели - 15

  • 98 775
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 350
ако някой е заинтересован, съвсем случайно попаднах от линка на Amely на тия столчета  Heart Eyes
http://prodavalnik.com/retro-stolove-2br-i9139391
Пише реставрирани, демек някой им е омазал хубавата седалка Close
да, отделно това точно ме подразни, айде връщай старото, който се заеме Wink

# 736
  • София
  • Мнения: 15 458
 Янтре, добре,че се обади, щото все те мислех с тези три деца и тоя дълъг път! Сиренето беше много хубаво, за пръв път от 89-та хапнах овче сирене.Бях му забравила вкуса.А какви вкусни банички станаха с него, не знам дали друг път ще успея да ги докарам същите. Hug

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Янтре, добре,че се обади, щото все те мислех с тези три деца и тоя дълъг път! Сиренето беше много хубаво, за пръв път от 89-та хапнах овче сирене.Бях му забравила вкуса.А какви вкусни банички станаха с него, не знам дали друг път ще успея да ги докарам същите. Hug
Не е дълъг Simple Smile Моите деца са свикнали, аз си ги возя насам-натам като куфари Simple Smile

# 738
  • Мнения: 101
Момичета може ли да ми помогнете със съвет как да освежа библиотеката в стаята на синовете ми/21 и 14г./ .Самата тя е от масивно дърво.Искам да я изчистя и лакирам ,но не знам с какво да я почистя.Ето и малко снимки /в момента правим ремонт на стаята/

# 739
  • Мнения: 816
извинявам се че нахлувам в темата, но всичко показано от вас е повече от прекрасно, страхотни майсторки сте Grinning

Бонели, можеш да махнеш вратите и витрините на тази секция и да пребоядисаш, вчера в каталога на икея видях нещо, което много ми хареса и е напълно възможно да се направи точно от този тип секции.
http://onlinecatalogue.ikea.com/BG/bg/IKEA_Catalogue/
стр.30-31/328

имам такава наследствена и доста се чудех как да преправя, мисля че това ми е фаворит.

# 740
  • Мнения: 3 404
Отдавна не съм писала,ама ви чета всеки ден,не мога да ви изпусна.Много неща ми радват окото невероятни сте.Аз точа зъби за работа,имам да довършвам разни неща,ама ще е след месец.vasya.an  пусни снимка на спалнята за да могат момичетата да ти помогнат.И аз имам същия проблем,като трън в очите ми е нашата,искам нещо да я попроменя,ама докато тука не ми кажат как не пипам  Naughty     иначе сме за нова темичка,кой ще ни я пуснееее

# 741
  • Мнения: 101
NеDа, столът и масата са станали чудесни!  Grinning

# 742
  • Мнения: 2 272
Момичетаа, къде са Самурайка и Байбиби?

Нещо технологията с оцет не ми се получи.
Стои си абсолютно прозрачен, нанесох върху дърво, но беше снощи и на тъмно не видях особена разлика.


Може би оцетът нещо не ми е наред, беше абсолютно прозрачен, което ме води до мисълта, че си е чиста оцетна киселина.
Тааа - сега да отново да търся винен оцет ли, чист ябълков ли? newsm78 newsm78 newsm78

# 743
  • Мнения: 101
StefiZ  искам просто да изчистя с нещо повърхностите от петната и да я лакирам,да си остане с цвят на дърво,защото и леглата и бюрото са в този цвят.

# 744
  • София
  • Мнения: 248
Нещо технологията с оцет не ми се получи.
Стои си абсолютно прозрачен, нанесох върху дърво, но беше снощи и на тъмно не видях особена разлика.


Може би оцетът нещо не ми е наред, беше абсолютно прозрачен, което ме води до мисълта, че си е чиста оцетна киселина.
Тааа - сега да отново да търся винен оцет ли, чист ябълков ли? newsm78 newsm78 newsm78
Мелани, според мен проблемът не е в оцета, а в телта. Трябва да е от тази ситната, а не от тези белите навити като охлюви. Трябва да си е от едновремешните. Ще потърся снимка и ще ти пиша пак. И аз минах по този път, добре че преди това ползвах стара и после се усетих, че сместа не става като другата. Тази за която ти говоря се разтваря в оцета .

# 745
  • София
  • Мнения: 248

Ето за това говоря

# 746
  • Мнения: 305
Момичета, чного се извинявам, дори не се справих добре, но се притесних, че ще ни заключат, а нямаме нова тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=676690.new#new
заповядайте

Общи условия

Активация на акаунт