Червени петна по корема ми!!

  • 6 466
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 386
А комбинацията от олио+бременност+жеги създава съвсем подходящи условия за негативна реакция на кожата.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 578
А комбинацията от олио+бременност+жеги създава съвсем подходящи условия за негативна реакция на кожата.

Така е...между другото, рискувах с продукт на Джонсън за измиване на бебешки коса и тяло и синът ми направи реакция- цялата му глава за зачерви. Няма да повторя покупката и не бих ползвала другата им козметика.

# 17
  • Мнения: 470


По-добре да ползва нещо специално за стрии, вместо бебешко олио.

# 18
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 157
За стрии ползва нещо , но и е суха кожата и затова се маже и с други мазила... Явно джонсън вече са доста ментета в България.
Спомням си аз реших веднъж да купя на Виши шампоан от аптеката и добре , че  ми беше позната аптекарката и ми каза да изчакам. Докато дойде френското защото сега били турски........ newsm12 newsm12 newsm12 newsm12

# 19
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Козметика на Джонсън ни подариха като се родиха малките. Шампоана го ползвах 2-3 пъти и им изсуши косите, махнах го. Кърпичките аз си ги ползвах, сапуните също а олиото го хвърлих само като го видях колко е олио и колко вода  Crazy
Аз си мазах с някакво бебешко олио корема, марката не помня но получих такива жестоки сърбежи че още след първия път го хвърлих. Май това ми беше мазането на корема а стрии нямам ни една от бременността, всичко е до кожа  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт