Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 948
Някой има ли мнение относно тази оферта: http://grabo.bg/varna/pochistvane-na-zaben-kamak-s-ultrazvuk-ili … na-plomba-09hkmmv?
Благодаря   bouquet

# 691
  • Мнения: 82
Аз използвах услугите им, доволна съм. Само искам да уточня че редовно ходя и при мен мина бързо и безболезнено. Кабинета е хубав, чисто е и зъболекарката е много внимателна.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 54
Али, благодаря за съвета...звучи разумно, но лафа "пениш се, не пениш, ке те ядем..." важи в пълна сила Blush  Цял ден размишлявах и събрах кураж да отида утре поне за една процедура, а после ще пиша. Преди 10 години ходих на целутрон в Дом "Младост" и беше мноооого мизерно, но ефекта от процедурите я компенсира напълно. Ще гастролирам утре, а ако не ме изпържат, вечерта ще споделя емоцията от "ЕМОЦИЯ" Mr. Green
Как мина в "емоция"?Добре ли си? PraynigНе писа та се притесних Thinking

и аз се интересувам,прочетох в предишна тема че салона е мн. зле...

# 693
  • Мнения: 1 377
Аз пък никак не съм доволна от зъболекарката, ходила съм за лечение и поставяне на пломби, не с ваучери.
Иначе кабинетът е хубав и жената пипа леко, но за 4 посещения се изръсих страхотно,
а проблемът си стои. Според нея обаче всичко е ок...

# 694
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Али, благодаря за съвета...звучи разумно, но лафа "пениш се, не пениш, ке те ядем..." важи в пълна сила Blush  Цял ден размишлявах и събрах кураж да отида утре поне за една процедура, а после ще пиша. Преди 10 години ходих на целутрон в Дом "Младост" и беше мноооого мизерно, но ефекта от процедурите я компенсира напълно. Ще гастролирам утре, а ако не ме изпържат, вечерта ще споделя емоцията от "ЕМОЦИЯ" Mr. Green
Как мина в "емоция"?Добре ли си? PraynigНе писа та се притесних Thinking

и аз се интересувам,прочетох в предишна тема че салона е мн. зле...

Оооо и в тази има ужасяващи коментари в предишните страници...

# 695
  • Мнения: 61
Не съм доволна от почистването в Студио "K&L". Ако някой има въпроси за там или е закупил ваучер - да пише на лични  Wink

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 860
Да докладвам!Днес бях в студио "Роял" по оферта на грабо за поставяне на гел върху ест.нокът!Останах със смесени чувства!Имах час за 10:30.Закъсня момичето,между временно пред студиото имаше 2 момиченца,които са си правили ноктопластика  в сряда и петък/дошли за рекламация/ !Едната беше с останал 1 нокът,а другата съвсем без Shockedпитах ги какво са правили с ръцете си и ми казаха,че нито работят,нито мият чинии,нито перат на ръка!Бяха много ядосани,споделиха,че и преди са си правели ноктопластика ама чак на 2-я ден да изпада не се е случвало./И ТЕ С ВАУЧЕРИ/.Качихме се дружно и зачакахме маникюристката.Дойде в 11;00 и започна да се разправя с тях.Обяснява им че били изкъртрни то си личало по напречното начупване на нокътя.А те и казват ,че това е от старата им ноктопластика.Също и казаха,че техни приятелки са им казали,че докато излязат от студиото ще започнат да им падат ноктите ooooh!Казаха си тези приказки и си тръгнаха.Маникюристката ги обиждаше пред мен и другите клиенти след като заминаха.Адски грозно Rolling EyesМомичето каза ,че от месец и половина работи там!Не е от най -опитните.Понацапа ми кожичките,яко режеше макар ,че и казах ,че не искам дяволските нокътчета да ми пипа.Пита ме дали са се възпалявали,казах не и тя ми вика еми тогава няма да се възпалят и сега ShockedИначе си дезинфекцира всичко,нямаше вентилаторче,всичко стана в прах,масло не ми сложи на кожичките.Като цяло не съм впечатлена стоях час и половина ,мисля ,че няма да ида 2-ри път.На всичко отгоре и шефката им пристигна по едно време и след като станах взе да я учи на някаква техника.Те за това са тия ваучери тя е нова тази! И да допълня -лака ми държи все още минаха 5 дни,но на единия пръст гела се "отчупи" в края на нокътя!Все пак работя с ръцете си ,не виня момичето,не е болка за умиране,ще го поизпиля и съм 6! Peace

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 21:13 от princess_des

# 697
  • Мнения: 2
Аз съм ходила в това студио с ваучери и съм останала доволна,даже ми правят отстъпки когато нямат ваучери.Тази маникюристка е нова там ,но ми беше казала,че преди е работила в Несебър.На мен лично ми хареса как работи,защото ми изряза много добре кожичките и ми оформи плочката,а не само да ги избута и да ми намаже лака .Аз ходя предимно за френски маникюр и нямам лоши впечатления.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 633
Да докладвам!Днес бях в студио "Роял" по оферта на грабо за поставяне на гел върху ест.нокът!Останах със смесени чувства!Имах час за 10:30.Закъсня момичето,между временно пред студиото имаше 2 момиченца,които са си правили ноктопластика  в сряда и петък/дошли за рекламация/ !Едната беше с останал 1 нокът,а другата съвсем без Shockedпитах ги какво са правили с ръцете си и ми казаха,че нито работят,нито мият чинии,нито перат на ръка!Бяха много ядосани,споделиха,че и преди са си правели ноктопластика ама чак на 2-я ден да изпада не се е случвало./И ТЕ С ВАУЧЕРИ/.Качихме се дружно и зачакахме маникюристката.Дойде в 11;00 и започна да се разправя с тях.Обяснява им че били изкъртрни то си личало по напречното начупване на нокътя.А те и казват ,че това е от старата им ноктопластика.Също и казаха,че техни приятелки са им казали,че докато излязат от студиото ще започнат да им падат ноктите ooooh!Казаха си тези приказки и си тръгнаха.Маникюристката ги обиждаше пред мен и другите клиенти след като заминаха.Адски грозно Rolling EyesМомичето каза ,че от месец и половина работи там!Не е от най -опитните.Понацапа ми кожичките,яко режеше макар ,че и казах ,че не искам дяволските нокътчета да ми пипа.Пита ме дали са се възпалявали,казах не и тя ми вика еми тогава няма да се възпалят и сега ShockedИначе си дезинфекцира всичко,нямаше вентилаторче,всичко стана в прах,масло не ми сложи на кожичките.Като цяло не съм впечатлена стоях час и половина ,мисля ,че няма да ида 2-ри път.На всичко отгоре и шефката им пристигна по едно време и след като станах взе да я учи на някаква техника.Те за това са тия ваучери тя е нова тази!
просто съм ужасена! само заради закъснението не бих отишла! как въобще си остана да я чакаш 30 мин, аз ако бях какъв скандал щях да вдигна! а и ми е изключително неприятно, когато така се обсъждат клиенти, които току що са излязли от салона. заради това избягвам някои салони, въпреки качествената работа, козметичките/фризьорките/маникюристките в тях са като кокошарник! клюки, обсъждания, подмятания....  Sick

# 699
  • Мнения: 61
Според мен на козметични манипулации и маникюр е задължително да се ходи при утвърдени в областта, които работят чисто и дезинфикцират както трябва. Със стремежа си да спестим 10, 15 лв. , най - малкото което можем да си докараме е херпес или гъбички, болестите няма да ги коментирам, защото ми се схващат краката като си помисля. Аз лично повече не бих си купила ваучер, различен от такъв за подстригване, ресторант или екскурзия.

# 700
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Според мен на козметични манипулации и маникюр е задължително да се ходи при утвърдени в областта, които работят чисто и дезинфикцират както трябва. Със стремежа си да спестим 10, 15 лв. , най - малкото което можем да си докараме е херпес или гъбички, болестите няма да ги коментирам, защото ми се схващат краката като си помисля. Аз лично повече не бих си купила ваучер, различен от такъв за подстригване, ресторант или екскурзия.

Мога да кажа, че всичко си зависи от човека/ фирмата предлагаща услугата.Лично аз в някоя от старите теми се оплаках от "утвърденото" студио ИЛ, в което самата собственичка с грамоти за майстор ми съсипа ноктите с гел.И да повторя - докато ми печеше гела се самолакира, проведе интервю и си пуши цигарки... Евала. И ако някой досега не е виждал как пада гел-лак за една седмица ...пак повтарям Една - мога да покажа.И да добавя, че чинии не мия, не пера на ръка и чистя с ръкавици  Peace Да не казвам колко чудесни коментари бях прочела на хора без ваучер...но уви... може сами да са си ги писали... Клюките между целия персонал не спряха през цялото време...
От друга страна бях в друг салон, после повторих където момичето не претупа нищо и си беше чудесно дори с ваучер.

# 701
  • Мнения: 61
Да , наистина. Може би утвърдени не е подходящата дума, а такива при които често ходим, харесали сме ги и им имаме доверие.  Peace

# 702
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Според мен на козметични манипулации и маникюр е задължително да се ходи при утвърдени в областта, които работят чисто и дезинфикцират както трябва. Със стремежа си да спестим 10, 15 лв. , най - малкото което можем да си докараме е херпес или гъбички, болестите няма да ги коментирам, защото ми се схващат краката като си помисля. Аз лично повече не бих си купила ваучер, различен от такъв за подстригване, ресторант или екскурзия.
Абсолютно подкрепям!!! Скоро бях при Пенев да ми гори едно кокошо трънче на крака и го попитах кога мога да отида на педикюр след процедурата. И той... ааааааа, педикюра сама ще си го правиш, освен ако не искаш да лепнеш Хепатит, СПИН... Инструментите не се обработват правилно почти никъде, да не кажа никъде и си е истинска руска ролетка. Особено пък с ваучер...

# 703
  • Мнения: 61
Жалкото е, че малко хора осъзнават това - как от една уж безвредна и приятна процедура може да си докараш хепатит Б или Ц, болестта най - често протича безсимптомно, което я прави много коварна. Както и хора, носещи болестта трбва да предупреждават и личния си козметик и стоматолога. Според мен ХЕИ трябва да прави ИСТИНСКИ ПРОВЕРКИ, защото вече салони под път и над път.

# 704
  • Мнения: 3
Може ли да ми препоръчате добър масаж, за предпочитане да е близо до Пикадили Младост (за подарък ще е). Благодаря!
Близо до Пикадили не е, но аз лично останах повече от очарована от МАХ , ходих по тази оферта: http://varnadeals.com/deal/1131-masaj_na_tsyalo_tyalo_s_imperato … html#.UWFYZjfahc4
Масажът ми го направи едно момче- просто беше невероятно добър, аз съм ходила по много оферти, но за пръв път останах истински доволна, студиото изглежда мн. добре, чисто и приятно е , нещо което се среща рядко в повечето салони. От начало малко се притеснявах , че масажът ще ми го прави мъж, но той се оказа професионалист- излиза от помещението ,когато се събличаш и обличаш, а когато трябва да се завъртиш извръща глава, така че изобщо не се притеснявах. Една приятелка . която постоянно ходи на масаж все ми викаше: "Абе друго си е мъж да те пипне!" и излезе права. Аз ви препоръчвам това момче от МАХ, ако има други оферти пак ще отида при него!

Общи условия

Активация на акаунт