Отговори
# 705
  • Мнения: 4 425
Момичета кажете отзиви за студио Стилист Евгени има оферта за шилаки сладкарница Анджелика за детски рожден ден?Не съм срещала мнения за тях..

# 706
  • Мнения: 10
Здравейте! Искам да дам следния съвет: НИКОГА не ходете в Рива Ефект, ул."Ген. Колев" 37 (или поне при фризьорката им). Купих си ваучер за арганова терапия+подстригване+прическа по избор на стойност 9.90лв с реална цена 35лв. 35лв. ли?!? Аз мисля, че и платените 10лева за ваучера са й много! Нямаше такова претупване! Въпросната "арганова терапия" представляваше намазване на два кичура с нещо си, после духане със сешоар с дифузерната приставка... След измиването не следва нищо, ама като казвам нищо, имам предвид не само, че не ми сложиха примерно арганова маска, ами даже и балсам... Следва подстригването... със смесени чувства съм за него, ще кажа само, че когато подчертах, че не искам да ми филират/изтъняват косата тя продължи, при което трябваше да потретя, за да спре. Следва издухването със сешоар или въпросната прическа. Косата ми не беше обработена предварително с нищо! Имам предвид нито със спрей за топлинна обработка, нито каквото и да е било. Та така поизправи ме криво-ляво. На въпроса искаш ли да мина с преса, аз отговорих, че ако изправянето със сешоар се получи добре не е необходимо - е, явно хвръкналите ми на всички страни краища за нея са хубаво изправяне. Накрая трябваше да й се примоля да ми сложи малко лак за коса, защото навън валеше като из ведро... та сещате се какво е останало от въпросното "изправяне". Резултат - смотано изправена коса, без никакъв блясък, аз вкъщи сама се справям по-добре. Фризьорката мисля, че се казва Катя Ангелова. Не знам дали по принцип работи така или е спестила заради по-ниската цена на ваучера от необходимите продукти за обработка на коса като балсам, спрей, кристали и т.н. Но все си мисля, че идеята на тия ваучери е да зарибиш нови клиенти и как ще стане така, като ги претупваш и смотваш... Крайно разочарована съм!

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 158
Здравейте! Искам да дам следния съвет: НИКОГА не ходете в Рива Ефект, ул."Ген. Колев" 37 (или поне при фризьорката им). Купих си ваучер за арганова терапия+подстригване+прическа по избор на стойност 9.90лв с реална цена 35лв. 35лв. ли?!? Аз мисля, че и платените 10лева за ваучера са й много! Нямаше такова претупване! Въпросната "арганова терапия" представляваше намазване на два кичура с нещо си, после духане със сешоар с дифузерната приставка... След измиването не следва нищо, ама като казвам нищо, имам предвид не само, че не ми сложиха примерно арганова маска, ами даже и балсам... Следва подстригването... със смесени чувства съм за него, ще кажа само, че когато подчертах, че не искам да ми филират/изтъняват косата тя продължи, при което трябваше да потретя, за да спре. Следва издухването със сешоар или въпросната прическа. Косата ми не беше обработена предварително с нищо! Имам предвид нито със спрей за топлинна обработка, нито каквото и да е било. Та така поизправи ме криво-ляво. На въпроса искаш ли да мина с преса, аз отговорих, че ако изправянето със сешоар се получи добре не е необходимо - е, явно хвръкналите ми на всички страни краища за нея са хубаво изправяне. Накрая трябваше да й се примоля да ми сложи малко лак за коса, защото навън валеше като из ведро... та сещате се какво е останало от въпросното "изправяне". Резултат - смотано изправена коса, без никакъв блясък, аз вкъщи сама се справям по-добре. Фризьорката мисля, че се казва Катя Ангелова. Не знам дали по принцип работи така или е спестила заради по-ниската цена на ваучера от необходимите продукти за обработка на коса като балсам, спрей, кристали и т.н. Но все си мисля, че идеята на тия ваучери е да зарибиш нови клиенти и как ще стане така, като ги претупваш и смотваш... Крайно разочарована съм!
Аз вчера бях на въпросната терапия и бях сутринта 1ва клиентка. Бях ходила веднъж там пак с ваучер, фризьорката ме помнеше. Терапията беше измиване с шампоан, след това нанасяне на маска и сушене с топъл сешоар, стоях така 20мин, след което ме изми. На мен ми сложи термозащитен спрей, след което ми изправи косата. Пита ме дали искам вафли(обем), казах да и тя ми направи, даже и лак пита дали да ми сложи, аз отказах. Аз останах доволна. Предполагам, че те е претупала понеже си била последен клиент за деня, казвам го от опит, затова вече си запазвам час за сутринта, иначе претупват Peace

# 708
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Извинявам се, но при положение, че човек си плаща, трябва да се съобразяват с него,а не да претупват.Няма как всеки работещ да си запише час сутринта, защото на фризьорката й се иска да си тръгне по-рано...Просто някои хора наистина не са наясно, че ваучерите са за да зарибиш нови клиенти, които да останат доволни и да дойдат на реални цени,а не за да се намираш на работа.И да, това е непрофесионално!

# 709
  • Мнения: 0




Re: Ваучеризъм - Колективното пазаруване - да обсъдим сделките във ВАРНА (5)!

« #708 Ср., 10 Апр. 2013, 18:21 »




--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте! Искам да дам следния съвет: НИКОГА не ходете в Рива Ефект, ул."Ген. Колев" 37 (или поне при фризьорката им). Купих си ваучер за арганова терапия+подстригване+прическа по избор на стойност 9.90лв с реална цена 35лв. 35лв. ли?!? Аз мисля, че и платените 10лева за ваучера са й много! Нямаше такова претупване! Въпросната "арганова терапия" представляваше намазване на два кичура с нещо си, после духане със сешоар с дифузерната приставка... След измиването не следва нищо, ама като казвам нищо, имам предвид не само, че не ми сложиха примерно арганова маска, ами даже и балсам... Следва подстригването... със смесени чувства съм за него, ще кажа само, че когато подчертах, че не искам да ми филират/изтъняват косата тя продължи, при което трябваше да потретя, за да спре. Следва издухването със сешоар или въпросната прическа. Косата ми не беше обработена предварително с нищо! Имам предвид нито със спрей за топлинна обработка, нито каквото и да е било. Та така поизправи ме криво-ляво. На въпроса искаш ли да мина с преса, аз отговорих, че ако изправянето със сешоар се получи добре не е необходимо - е, явно хвръкналите ми на всички страни краища за нея са хубаво изправяне. Накрая трябваше да й се примоля да ми сложи малко лак за коса, защото навън валеше като из ведро... та сещате се какво е останало от въпросното "изправяне". Резултат - смотано изправена коса, без никакъв блясък, аз вкъщи сама се справям по-добре. Фризьорката мисля, че се казва Катя Ангелова. Не знам дали по принцип работи така или е спестила заради по-ниската цена на ваучера от необходимите продукти за обработка на коса като балсам, спрей, кристали и т.н. Но все си мисля, че идеята на тия ваучери е да зарибиш нови клиенти и как ще стане така, като ги претупваш и смотваш... Крайно разочарована съм!





Мило момиче,изумена сам от льжите написани от вас!Единственото с което сам сьгласна е вьпроса с филирането!И ако не сте забелязали всички продукти които ви бяха сложени ..........Не мисля че имате право да очерняте човек,водени само от негативизма с които гледате на живота.Нямя да коментирам нищо повече.Оставям ви на сьвестта ви!


# 710
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 237
Искам и аз да изкажа мнението си от козметичен салон "Рива ефект"-гр.Варна.
Останах изключително доволна от услугата и най-вече от страхотното отношение,което фризьорката прояви към мен.Много внимателна,приятна и истински професионалист.Определено бих се върнала пак Simple Smile Искам да отбележа,че напоследък рядко оставам толкова доволна от услугите на фризьор.Наистина се харесах и получих доста комплименти за прическата ми днес.Позволявам си да пиша,защото не мисля,че професионалист като тази жена,заслужава толкова негативна енергия.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Катя,вокси и Мариана-много сте ми съмнителни Thinking

# 712
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Момичета кажете отзиви за студио Стилист Евгени има оферта за шилаки сладкарница Анджелика за детски рожден ден?Не съм срещала мнения за тях..
За Стилист Евгени до колкото помня не са очаровани,май и момичето беше ново newsm78

# 713
  • Мнения: 61
Катя,вокси и Мариана-много сте ми съмнителни Thinking
   Shocked Факт е, че повечето услуги предлагани с ваучер не са въобще на ниво, но е и факт, че никой не ни кара насила да ги купуваме  Peace

# 714
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 237
Нали темата е за изказване на мнение в крайна сметка?!Какво толкова съмнително има?От няколко дни следя темата,за да видя останали впечатления за салона,но чак сега се регистрирах,тъй като днес ходих,останах доволна и съответно реших да споделя.Мисля,че вие,принцес_дес,прекалявате със следенето на предаването "Къртицата" Wink

# 715
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Хубаво е че и самите хора пускащи ваучери следят темата ни, така ще се стараят повече за да получат повече положителни отзиви от доволни клиенти

# 716
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Аз също съм от крайно недоволните от Рива. Преди доста време си купих първия и последния ваучер за подстригване с издухване. Подстригването го пропуснах, но помолих фризьорката да ми издуха косата като подвие краищата навън. Изумлението ми беше безкрайно когато я видях да изправя косата и "после щяла да я подвие". Позачудих се как точно ще стане това и отговорът дойде малко по-късно - след като я беше изправила реши, че задържайки с пръсти и пръскайки с лак, кичур по кичур, косата ще се подвие  Shocked Shocked Shocked Да, и тя беше изненадана, че не се получи. Ядосах се, но нищо не казах. Просто не съм си и помисляла да стъпвам там повече.
Ще ме извинят Катя и воксимокси, ама салона за мен не става.

# 717
  • Мнения: 0
Аз също съм от крайно недоволните от Рива. Преди доста време си купих първия и последния ваучер за подстригване с издухване. Подстригването го пропуснах, но помолих фризьорката да ми издуха косата като подвие краищата навън. Изумлението ми беше безкрайно когато я видях да изправя косата и "после щяла да я подвие". Позачудих се как точно ще стане това и отговорът дойде малко по-късно - след като я беше изправила реши, че задържайки с пръсти и пръскайки с лак, кичур по кичур, косата ще се подвие  Shocked Shocked Shocked Да, и тя беше изненадана, че не се получи. Ядосах се, но нищо не казах. Просто не съм си и помисляла да стъпвам там повече.
Ще ме извинят Катя и воксимокси, ама салона за мен не става.


Аз от година и половина посещавам този салон и съм доволна от целия персонал!  newsm10 newsm10  Преди време имаше други две фризьорки, които не съм пробвала.  newsm12 Сегашната е много добър професионалист, но естествено не може да се хареса на всеки! Доволна съм от Рива и няма да спра да го посещавам  Simple Smile

# 718
  • Мнения: 4 613
Този салон '' Рива ефект '' , не е този срещу църквата Света Петка до руското училище с едни стълбички, ако е този аз съм ходила преди година пак имаха оферта и помня че много внимание ми обърнаха на косата и не пестяха продукти, даже се колебаех да къдрят или изправят , жената ми показа кое как ще ми седи , съветваше ме , но в крайна сметка не ми се задържа прическата , но при мен често се случва, само на 1,2 места са ме правили да издържа 2,3 дни.

Искам да ви попитам има ли някой който да е купил този  изтекъл ваучер http://grabo.bg/varna/postaviane-na-migli-kosam-po-kosam-0g35h за да даде отзив
или да препоръчате друго място , защото аз търся но ми казват много различни цени от 50 та до 120лв и ме объркаха с това.

# 719
  • Мнения: 10
Г-жо Катя Ангелова, искам да Ви кажа, че нямам нито една причина да лъжа и в думите ми няма нито една лъжа! В интерес на истината, откакто живея във Варна не попадам на добри фризьори или ако попадна след известно време си затварят салона и им губя следите. Една от причините, поради които си взех ваучера, е защото издирвам салон, който ако ми хареса да му стана постоянен клиент. Е - това няма да е Вашия салон. И също така, мисля, че трябва сериозно да приемете критиката ми и да не претупвате последните си клиенти. От предните коментари разбирам, че има и доволни клиенти от Вас. Ок - но такова трябва да е обслужването за всички, независимо дали са взели последния час. Останете си със здраве!

Общи условия

Активация на акаунт