http://www.fashiondays.bg

  • 4 189
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 282
Харесах си нещо от тяхна кампания, намерих "рекламната" тема с инфо колко са бързи, не ме впечатлиха "намаленията" им, прочетох "адекватните" отговори, които в повечето пъти преповтаряха като латерна едно и също и реших  да пропусна да са им клиент.

Намерих нещото в амазон и реших, че предпочитам да мина през гимнастиката доставчик + 20 лв. отгоре (не се доставяше до Бг), а не през това дали след 50-60 дни ще получа нещо или не.

# 16
  • Мнения: 207
[quote princess_lea, защо така се бавят с връщането, какво ти обясниха? newsm78. След като я отмениш не ти ли се възстановяват  до 4 дни? Аз моята я отмених по телефона и служителката ми каза до 4 дни, че ще ми бъдат върнати в картата. На 3тия ден бяха там(на мен много много не ми се вярваше, защото съм имала проблеми с връщания от други сайтове). Дали пък не е, защото я отмених 2 дни след като бях поръчала и кампанията още течеше...но не мисля, че има значение това Rolling Eyes
[/quote]

Ами не, аз не бях отменила поръчка, а бях върнала артикули - единия път не съответстваха на снимката, другия път - по друга причина. Казаха ми, че това забавяне било изключени и ми се извиниха.

# 17
  • Мнения: 224
Момичета, идва акция на Paula Soler, искам да ви попитам къде мога да намеря таблица с размерите в сантиметри, за да си налучкам номера? На сайта обикновено няма и затова питам...  Rolling Eyes Мерси предварително!   bouquet

# 18
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Все още съм на тема часовници та само да споделя. Днес има кампания за часовници  US POLO. Намалени от 700-900лева, на 170-240... Да ама се разрових из интернет, това изобщо не е скъпа марка, намерих почти всички часовници за по 20-30 долара от щатски сайтове, и доставка и мито да платиш пак по-евтино бе...
Аз моята поръчка реших да я оставя за проба, още стои в сайта в обработка, парите отдавна са изтеглени от картата. За подаръците поръчах часовници от Амазон, единия вече е при мен Peace

# 19
  • Мнения: 75
Моля, някой да ми изпрати покана, за да мога да пазарувам от сайта.

# 20
  • Мнения: 2
Аз поръчах часовник за приятеля ми преди време и дойде чак след 6 седмици! бях го забравила. Но сега си харесах разни дрешки в сайта, но малко ме съмнява да са оригинални. Guess и СК като имат кампании свършват супер бързо, но дали са оригинални? Качествени ли да дрехите като цяло?

Общи условия

Активация на акаунт