В коремчето на мама отеснява и палавото СЕПТЕМВРИйче все по-нетърпеливо става!

  • 23 580
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Цоп в новата темичка

# 16
  • Мнения: 4
напредвам, напредвам  Hug скоро и нашия ред ще дойде  smile3521

аз си търся също и стол - подходящ за кърмене, да мога да се излегна назад - харесах един в Икеа


и се чудя  newsm78 при нас няма Икеа - но има магазин със стоки от Икеа - нови - и го видях на живо тоя стол, само май трябваше и да го пробвам  Thinking че и по-скъпо го продават даже отколкото в БГ Crazy

този Рошльо е много сладък  newsm47

# 17
  • Мнения: 2 802
Тони ... наистина е златен  Praynig След три парацетамола Т не падаше, а сега веднага след приема на Хексалгина Т падна и вече е към 37 традуса  Whistling Пазете се момичета, явно наистина върлува гаден вирус  Outta Joint

Анхелче .. не можеш ли да пъръчаш он-лайн  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 844
Честита ни нова тема , Фейтче , перфектна както винги  Heart Eyes

Nikita  честита ви племенница , да е жива и здрава , много щастливо и безгрижно детство!  Hug Ейййййййй сега ми се пие такова (от старата тема почерпката )- прилича на някаква цитронада с мента (домашна)

# 19
  • София
  • Мнения: 58
 newsm74  Hands Clap
запис и от мен

# 20
  • Мнения: 4
Fate - хубава идея даваш  newsm44 за онлайна - те нямат онлайн пазаруване, обаче им писах току-що мейл - дали ще го пратят с наложен платеж с куриер  Mr. Green ако не искат, ще го мисля пак  newsm78

дано твоя мъжо скоро оздравее Grinning

Niki - честита племенница Grinning

# 21
  • Мнения: 147
Тралала- тралала записвам се сега..после ще чета  Laughing
Благодаря за темата  Heart Eyes

Много сладко Simple Smile

Рошльото е невероятен. И пак мечета  Hug много са ми мили. Преди време някой спомена как всички мами са си избрали по някакъв такъв символ. Аз без да съм грандоман харесвам всичките, може би без филмовите герои и то не за друго, ами главно това има. Пък аз нали все искам нещо по-друго от масовото...

francheskasweet, като ми предписаха желязото преди около месец и половина описах казаното от аптекаря и от упътването, с идеята, че може някому да е полезно. Ако искаш потърси. Иначе аз моето го пия към 5, като ставам до тоалетна и така избягвам глада и ставането на лошо.

Вчера бяхме на ферма за боровинки и още разходки и се изморих толкова много, че днес още съм си изморена. Обаче колко боровинки изядох...чак ми стана тежко. Сега ще се боря с тях. Смятам да замразя за бебето, че могат да учавстват в захранването /май единствени от дребните плодове/.

Всъщност приемам идеи за храни, които могат да учавстават в захраването преди 10я месец, защото смятам да ползвам само локални продукти от ферми. Така ще знам, че нямат пестициди, фосфати, не са пръскани с химии за да издържат пътуване, боядисвани, за да изглеждат зрели и т.н. За сега съм се спряла на карфиол, броколи, сладък картоф, морков, пащърнак /но те наесен/. Домати и чушки /тук сезона им е август/. Банани и авокадо има целогодишен внос /на био/, разбираемо, локална продукция няма  Laughing


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 9 нови отговора.

# 22
  • Мнения: 23
Записче и от мен, а това рошаво бебешоче на първата страничка е много сладко  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 7
AВГУСТА
в някоя от предните теми ли да търся ?

# 24
  • Мнения: 437
Мдааа, за захранването си трябват - катого почнаха племенника и вече бях бременна, та него го захранваха, а аз му дояждах пюретата, за да ги опитвам - общо взето зеленчуковите ги правихме домашни, но плодовите се развалят за 3-4 часа и затова братовчедка ми ги купуваше - на Ovko и са ми много вкусни!  Blush Пък той вече е на детска кухня.
Знам иначе че има няколко метода на захранване и зависи кой ще се избере.
Августа ябълките предполагам не си ги написала, защото се намират целогодишно Simple Smile Иначе се сещам и за тиква и тиквички Wink
Цял ден мързел му ударих в тази жега. А и се филмирах малко - имах оцветяване в леко кафеникаво днес по обяд, без никакви други симптоми, гледам втори път не се появи, но ако го видя пак - телефонирам на док и ако трябва да се ходи на преглед някъде  Praynig Peace дано не, де!

Почивайте повече и по-малко натоварване вече, че и в тия жеги!Ще трябва да стегна вече багажа за родилното, че ако има да се ходи, да грабваме торбата и ... Само си викам да дойде 9-ти месец, ама то не остана, ей го след 12 дни.

# 25
  • Мнения: 7
http://dnes.dir.bg/news/virusi-angel-kunчev-11614901?nt=4
фейтче това е много гаден вирус,всички около мен го прекараха ooooh!

# 26
  • Мнения: 478
Августа за сега съм замразила само спанак и от там на малчо прякора Попай, че толквоа спанак неможе да изяде и да се скъса ама да има Simple Smile Подозирам и че някакви карфиоли и брокули се разхождат в камерата на мама ама за тях не съм много убедена че ще ги взема Blush И си чакам да стане време за тиквите, че да си сложа и от тях и може би ще нападна на баба домашно отгледаните морковчета Simple Smile Други не са ми хрумвали и най много да съм ги изпуснала Simple Smile

# 27
  • Мнения: 147
Така, да си допиша  Laughing

Честита племеничка и от мен   bouquet

Такава лимонада мислех да си направя, че точно ми подариха страхотна мента. Аз я правя по най-простия начин: ментата с малко сладко /захар, мед, друг подсладител/ и 1-2-3 лимона в блендера и после долиам вода и лед докато ми хареса. Нормално се прави като се приготви сироп /вода и захар се кипват/ и добави лимонов сок, леко смачкани ментови листа и резени лимон в изстиналия сироп.
Други любими летни напитки са ми сок пъпеш и краставица и смути диня с мента.

anghella, пробвай първо стола. На мъжа ми му е любим, на мен не ми е много удобен. За кърмене имам най-обикновен люлеещ се стол. Много си го обичам, имам го вече от две години. Иначе Икея ще ти доставят само ако има наблизо магазин, дори и в съседна държава. Ама им пиши все пак, на всички, които са ти по-близо.

francheskasweet, сега ще го намеря и ще ти пратя.

Ариел, ro6li4ka , мерси. При нас всичко има целогодишно, но съм чувала начини на обработка за да дойде грозде, примерно от Чили и затова искам да се подготвя с локална продукция. Иначе за ябълки ходим октомври. Миналата година тамън се бяхме преместили и имах място та си купих 2 огромни кашона /като тези за бананите/. Свършиха през април. Тиква, тиквички и спанак си добавям в списъка Simple Smile Макар че спанака става много бързо и може и в сандъче. Мога да насадя още в много ранна пролет и да е пресен. Иначе със замразен имам страхотна рецепта за нас Wink

# 28
  • Мнения: 2 802

Nikita  честита ви племенница , да е жива и здрава , много щастливо и безгрижно детство!  Hug

 ooooh! ох, че съм .... присъединявам се към пожеланията  Hug

Момичета ... ама вие от сега ли мислите за пюрета  Crazy на мен още покупки са ми в главата  hahaha

# 29
  • Мнения: 147
Момичета ... ама вие от сега ли мислите за пюрета  Crazy на мен още покупки са ми в главата  hahaha

Пестя пари, иначе само за покупки мисля. И то не само за бебето. И фризер искам за да си съхранявам  храните.

Общи условия

Активация на акаунт