Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Защо губите апетит след пиене на лимонада и цитронада?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Защо губите апетит след пиене на лимонада и цитронада?
Губенето на апетит след консумация на лимонада и цитронада може да се дължи на съдържанието на захар или киселини в напитките. Възможно е също така да е резултат от индивидуална реакция към тези напитки. Важно е да имате предвид консумацията на захар и киселини, тъй като те могат да повлияят на апетита ви.
-
Какви са вероятностите една жена да роди по-рано от термина при втора бременност, ако е родила по-рано при първа?
-
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
Ще го мисля. Трябвало и по-рано да кажа за епидурална упойка ако искам, ама аз се чудя
. Пуснаха ми всички изследвания, а другия път ще ми правят и гинекологичен преглед, за гъбички и дали всичко е ок за нормално раждане. Иначе сега почвам да ходя всяка седмица
Даже и до МД трябваше да ходи днес, защото милата му умна женичка забрави да си подпечата болничния като я изписаха
сутринта реших, че ми падна тапата... изкарах си акъла, надявам се да не е... нямам болезнени контракции още... даже днес съм имала само едно стягане... тези 4 седмици до 36 навършена ще са ми най-дългите в живота, ако го докарам до тогава
Но нищо, ще се постарая да мисля позитивно

Иначе за името сме избрали - Маргарита (на баща ми).
. Всеки път като ги разглеждам ми става много мило !
дати е жив и здрав и да бъде най-добрия татко
Вчера се притеснявах как да го зъвъртим за да имам видимост, но в момента сме го сложили точно така като вас ... предполагам, че така и ще остане
Ако успея да те успокоя изобщо... докато лежах в болницата, имаше едно момиче, на което при запис на тоновете й казаха, че са също тахикардични ( нейните около 200 бяха ) След 6 часа я викнаха пак на запис и всичко се беше нормализирало. Може просто временно състояние да е било, знам, че пулса на бебчо се влияе от този на мама. Може ти да си се притеснила нещо и затова да е станало така. Виж в 16:00 какво ще ти кажат, но трябва да си спокойна, за да бъде записа сигурен. То е лесно да се каже, знам.. мразя и на мен като ми го повтарят, но трябва да си спокойна
Ще се разбере докога ще одържи фронта, накрая да не я пренося само