дали сам бременна

  • 1 955
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
момичета,преди дни получих кафяво кървене което спря,цикъла ми закъснява с 1 ден не съм си правила тест за бременност,според вас има ли вероятност да съм бременна

# 1
  • София
  • Мнения: 110
Да има вероятност да си бременна,това зацапване може да е било имплантиране.Направи си тест и ще си сигурна.Успех,дано резултата е такъв какъвто искаш!

# 2
  • София
  • Мнения: 38 775
Вероятността да си бременна е 50:50
Направи тест за Бременност  с първа сутрешна урина

# 3
  • на последния етаж
  • Мнения: 10 285
Направи си тест за бременност.

# 4
  • Мнения: 1 126
Вероятност винаги има. Сподели резултата, когато си направиш тест. Дано да е каквото искаш.

# 5
  • Мнения: 2 052
Само теста ще покаже  Peace

# 6
  • Мнения: 27 520
Ау, пак ли  ooooh!

Тук не може ли да се сложи бан за подобни теми или най-добре да вземе да се закове една голяма тема горе - БРЕМЕННА ЛИ СЪМ и всички желаещи да им хвърляме боб, да задават този въпрос там, а не всеки Божи ден да изниква нова тема бременна ли съм  Crazy

Нямаме никаква представа, мило момиче, дали си бременна или не. Може да ти го каже тест, кръвно изследване или чичо Доктор. Друг никой  Peace

# 7
  • Мнения: 175
 #Crazy ама вярно...ама че въпрос  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 5 487

хехехехех крайно време беше, малко се забави новата тема, в която авторката очаква съфорумките да сме гадателки.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Елена-елена, без тест няма как да ти кажем. Не са много скъпи, купи си от аптеката и дано резултата е такъв какъвто искаш  Peace

# 9
  • Мнения: 314
Направи си тест. Дано да имаш положителен резултат  Hug

# 10
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 166
момичета,преди дни получих кафяво кървене което спря,цикъла ми закъснява с 1 ден не съм си правила тест за бременност,според вас има ли вероятност да съм бременна
Мислех, че такива теми пускат само ново-регистрирани, които не знаят как да боравят с форума. Или прекалено млади...

# 11
  • Мнения: 1
zdraveite imam problem ve4e vtori mesec mi varvi po dva tri dena kafenikava krav minali mesec mi se gade6e za okolo 4 5 dena i sprq  bolime korema nisko dolu i krasta gardite mi ne sa se promenili i imam temperatura 37.2 prez dvata meseca pravih si test - ,  vzeh si 4as pri doktora no e 4ak druiq mesec a pak nqmam tarpenie pritesneno mie mojeli nqkoi da mi kaje dali moje da sam bremenna









































# 12
  • Мнения: 1 126
Тестовете отчитат цветна бременност и би следвало, ако си бременна, да си видяла положителен резултат. Проблеми и изменения в цикъла може да имаш поради ред причини, така че посещението при лекар е задължително. Не споменаваш никакви обстоятелства. Планираш ли забременяване, правиш ли опити, кога си правила секс за последно и т.н, а тези неща са важни, за да получиш коректно мнение.

ПП: Пиши на български, за да те прочетат и отговорят повече хора  Peace

# 13
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 410
Има тема за подобни въпроси:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=672957.0

# 14
  • на последния етаж
  • Мнения: 10 285
Само лекар може да даде отговор на въпросите ти!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт